Jump to content
Dogomania

Przytulisko " Cztery Łapy " Boguchwała - super psy szukają domków - prosimy o pomoc!


majuska

Recommended Posts

Kolejny psiak u nas, ja mam tego dość, to jest ewidentne że ktoś nam podrzuca te psy, przyjeżdża i porzuca!!! Może nawet czyta naszą stronę, to co tutaj piszemy i jak tylko jakiś pies ma jechać, zaraz przywozi następnego!!!! Sz..... mnie trafia!! Tak był z Pako, ledwo pojechał na drugi dzień już pies kolejny latający w centrum Boguchwały, nie wiedzący gdzie ma biec i skąd się wziął!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agula99']Kolejny psiak u nas, ja mam tego dość, to jest ewidentne że ktoś nam podrzuca te psy, przyjeżdża i porzuca!!! Może nawet czyta naszą stronę, to co tutaj piszemy i jak tylko jakiś pies ma jechać, zaraz przywozi następnego!!!! Sz..... mnie trafia!! Tak był z Pako, ledwo pojechał na drugi dzień już pies kolejny latający w centrum Boguchwały, nie wiedzący gdzie ma biec i skąd się wziął!!![/QUOTE]

To jest bardzo prawdopodobne. Przecież są gminy, ktore nie mają schronisk, przytulisk ani umów na korzystanie z takich "przybytkow" z innymi gminami. Udają, że problem bezdomnosci zwierząt u nich nie istnieje.

Link to comment
Share on other sites

Ja nie wierzę w taki okres, już kiedyś dochodziły nas słuchy, że w sąsiedniej miejscowości, facet niby ma przytulisko, dostaje kasę od gminy na te psy, ma je tam trzymać, ale tak naprawę kasę bierze, a psy rozwozi po sąsiadach!!! Jak to czyta, to niech wie, że my też wiemy!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agula99']Ja nie wierzę w taki okres, już kiedyś dochodziły nas słuchy, że w sąsiedniej miejscowości, facet niby ma przytulisko, dostaje kasę od gminy na te psy, ma je tam trzymać, ale tak naprawę kasę bierze, a psy rozwozi po sąsiadach!!! Jak to czyta, to niech wie, że my też wiemy!!![/QUOTE]
Jeżeli tak to jest problem,bo w jakich on warunkach może trzymać te psy...
Gmina może coś z tym zrobić?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucyja']Mnie też usunęli na allegro ogłoszenia collie do adopcji. Zaproponowali w zamian tablice, bo tam można dawać ogłoszenia oddawania za darmo. Tak więc allegro z ogłoszeń chyba odpadło.[/QUOTE]

Viki też usuneli allegro - po raz kolejny.:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agula99']Kolejny psiak u nas, ja mam tego dość, to jest ewidentne że ktoś nam podrzuca te psy, przyjeżdża i porzuca!!! Może nawet czyta naszą stronę, to co tutaj piszemy i jak tylko jakiś pies ma jechać, zaraz przywozi następnego!!!! Sz..... mnie trafia!! Tak był z Pako, ledwo pojechał na drugi dzień już pies kolejny latający w centrum Boguchwały, nie wiedzący gdzie ma biec i skąd się wziął!!![/QUOTE]

o rany ! co za ludzie...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Viki też usuneli allegro - po raz kolejny.:placz:[/QUOTE]

Jak "obrońcy zwierząt" walczą z "pseudohodowcami" to skutki widać nie tylko w necie ale i w rzeczywistości. Ustawa jest chora a ludzie po*******eni. Aż mi szkoda się więcej w temacie wypowiadać. Ludzie się chlają a cierpią zwierzęta.

Dzisiaj mi terierowaty sierściuch numer wyciął. Chciałem go wziąść z Kają i moim psem, ale na Kaję zaczął coś burczeć, więc go zostawiłem na małym wybiegu gdzie latał cały dzień. Wychodzę sobie w najlepsze z Kają i moim psiurkiem, jestem prawei przy bramie głównej a tu nagle jakieś terierowate coś do nas podbiega i się mierzy z moim psem :-) Ale gwizdnąłem, sierściuch do mnie podszedł merdając tym swioim przykrótkawym ogonkiem i go zapiąłem na smyucz mojego psa co miałem w kieszeni i wio na spacer :-) Dziura w siatce jest na małym wybiegu (dobrze, że wczesniej nie zwiał) - UWAGA !!!. Zastawiłem ją betonem , trochę siatkę powiązałem rękoma, ale nie miałem kombinerek więc to tylko prowizorka jest (na chwilowe wypuszczenie tam psiurka). Nowy nieufny, trochę wystraszony i niezadowolony z sytuacji. Nie burczy, podchodzi do siatki, nie strzeży zębów ale strach ma wielkie oczy. Na noc został Ozii z Lukim (czy jak mu tam, bo już nie ogarniam tych imion :-)) na głownym wybiegu

Edited by rozio
Link to comment
Share on other sites

kurcze trzeba z kopyta ruszyć z ogłoszeniami , bo faktycznie psiaków przybywa , i tak będzie pewnie ...
nawet jak będziemy się powtarzać na portalach to nic , byle dużo i wszędzie gdzie się da , bo tak naprawdę to nie wiadomo , na którym portalu znajdzie się TEN człowiek..
tylko bardzo proszę o dobre zdjęcia
zdjęcia to moim zdaniem clou ogłoszenia , są ogromnie ważne...

a swoją drogą przecieram oczy i nie mogę uwierzyć jak jedną miarą ocenia się tych co szukają domów bezdomnym zwierzętom i pseudohodowle gdzie sprzedają yorki za 200 zł ....
nie mogę pojąć ograniczenia w dostępnie do ogłoszeń , nie mogę zrozumieć takiej bezduszności

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Szpilko pisalaś na transportowym?[/QUOTE]

Tak ale tam cisza, jak narazie ustalilismy ze zostanie podwieziony do Piotrkowa i stamtad go odbierzemy

Ludzie nie wiedza co z psem zrobic to najlepiej sie pozbyc...:-/

Co do allegro to ustawa miala byc wymierzona w pseudo a wychodzi jak wychodzi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='figa33']kurcze trzeba z kopyta ruszyć z ogłoszeniami , bo faktycznie psiaków przybywa , i tak będzie pewnie ...
nawet jak będziemy się powtarzać na portalach to nic , byle dużo i wszędzie gdzie się da , bo tak naprawdę to nie wiadomo , na którym portalu znajdzie się TEN człowiek..[/QUOTE]

Qrcze, Kaja, Ozie i Brutus mają świeżutkie pakiety po 66 szt. ...

[QUOTE] tylko bardzo proszę o dobre zdjęcia
zdjęcia to moim zdaniem clou ogłoszenia , są ogromnie ważne...
[/QUOTE]

Rozio, czy mógłbyś jeszcze raz wkleić tu linki do albumów ze zdjęciami psiaków?

Link to comment
Share on other sites

z ogłoszeniami to jest też tak , że trzeba je odświeżać aby były względnie blisko pierwszej strony
dlatego dobrze jest robić wyróżnione , bo wtedy przeważnie zawsze są wysoko , ale to kosztuje
tak naprawdę to licho wie co jest najbardziej skuteczne
tak się tu mądrzę ...
boję się też ,ze ustawa o ochronie zwierząt zbierze żniwo w postaci pospiesznie "likwidowanych" zwierząt , wyrzucanych , ....ech...

Link to comment
Share on other sites

Mam wreszcie szybką, dobrą wiadomość! :) właśnie wydałam tego nowego, biedaczek przestraszył się i uciekł! Na szczęście był szukany przez swoich właścicieli. Państwo bardzo mili, sensowne podejście do psów (psiak mieszka w domku, śpi na łóżeczku), strasznie był zestresowany, ale już w domku, no i Państwo mieszkają dwa kroki odemnie!!! No choć tyle pozytywów na dziś, odnośnie Sonii i Budrysa cisza!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...