Jump to content
Dogomania

SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.


mag.da

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Marka']Mam problem z prywatnymi wiadomosciami na dogo - ciagle wyskakuje mi jakis blad :cool3:

Andzia - czekam wiec na info czy uda sie cos z tym transportem szczeniurki jutro![/QUOTE]

no to będzie - kolega jedzie do Ołtarzewa - tam są jakieś magazyny, gdzie musi zdać towar - więc trzeba by je stamtad odebrać - pojadą 2 - jedna dla ciebie a jedna ma jechać na tymczas - to ktos ja tam odbierze - Erka ci pewnie powie więcej;)

Link to comment
Share on other sites

Super!!! Bardzo sie ciesze, ze mala przyjezdza - rozmiawialam wczoraj z sasiadka i czekamy obie niecierpliwie :D
Kobitki - ja do ok. 12-tej bede duzo jezdzic i zalatwiac sprawy - wiec moge nie od razu odebrac tel. - ale nagrajcie sie jakby co to oddzwonie jak tylko sie gdzies zatrzymam ;)

Link to comment
Share on other sites

bardzo proszę o dopisanie na 1 str, że Puszek jest już zaszczepiony na wszystko :) i mag.do jak możesz zmień na swietokrzyskie.schronisko net.. Puszek nie ma już nużycy, nie ma śladu po tym..a może to odstrasza potencjalnych chętnych...
tak też myślę,że może wzmianka o leonbergerze działa niekorzystnie :roll: i ludzie wyobrażają sobie, że on nie wiadomo jak wielki jest..a w rzeczywistości to nie duży psiak..:roll:
taka fajna psina a tak długo szuka domu :-(

Link to comment
Share on other sites

usunęłam info o podobieństwie do leonbergera ;)

[SIZE=3][COLOR=red][B]Puszek[/B][/COLOR][/SIZE] - szczeniak ok 9 miesięczny, który nie miał łatwego startu..został znaleziony na wsi. Gdzie jak wiadomo psy nie mają łatwego życia.
Jest uroczym, niewielkim, kudłatym kundelkiem.
Puszek bardzo ładnie chodzi na smyczy, ale bez niej też radzi sobie świetnie, przychodzi na zawołanie. Jest towarzyski, wesolutki, pieszczoch z niego ogromny, ciągle zaczepia do zabawy. W mieszkaniu zachowuje czystość, jest bardzo grzeczny.
Cudowny psiak o cudownym charakterku.:)
Puszek jest odrobaczony i zaszczepiony.

Link to comment
Share on other sites

Jesli moge;) Napiszcie moze ze "Gdzie jak wiadomo psy [U]nie zawsze / niekoniecznie[/U] mają łatwe życie." czy "Gdzie zdarza sie, ze psy nie maja latwiego zycia."
Taka uwaga, bo z tego wynika ze na wies to nie bardzo i ktos moze miec jakies zazalenie w tej kwestii...:)
A moje psiny są najlepszym przykładem, ze nie zawsze maja ciezko :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki pomocy andzi69 w transporcie :loveu::loveu:jadą / juz chyba wyjechali:roll:/ do Warszawy dwie małe sunieczki ze wsi. Jedna do domu stałego , druga na razie do dt:lol:.

Bardzo dziękujemy Marce za znalezienie domku i pomoc w odbieraniu suni:loveu::loveu:.

Dziekujemy również Pani Izie, któa zgodziła się wziąż drugą sunieczkę na dt i Pani Renacie za pośrednictwo w tej sprawie :calus::loveu:

To właśnie Pani Iza miała wziąć wcześniej Figę:lol:.

A o Fidze dostałam niesamowite wiadomości:multi:. Pani napisała mi, że Figunia po przyjściu tej drugiej małej szczeniorki zmieniła się wciągu doby nie do poznania. Już pierwszej nocy pania obudziły jakieś hałasy, myślała,że tej sunia -Zuzia bawi sie z ta malutką, a to okazało się,że Figunia włączyła sie równiez do gonitw po mieszkaniu:lol:. A potem zaczęła bawić się zabawkami i kraść kapcie nawet!:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Szczeniorki załatwiły kabinę - tzn. tapicerkę...nie wiem, czy pani była uprzedzona, zeby im jeść nie dawać...no w każdym razie jakaś kasza lądowała co chwilę...a że nie były w transporterze...to...no nic - są bezpieczne, reszta to pikuś;)

A ja mam nadzieję, ze p. Iza z dt sie zakocha w tej maliźnie i nie bedzie trzeba szukać transportu do Torunia:)

w każdym razie maluchy dotarły szczęśliwie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']Szczeniorki załatwiły kabinę - tzn. tapicerkę...nie wiem, czy pani była uprzedzona, zeby im jeść nie dawać...no w każdym razie jakaś kasza lądowała co chwilę...a że nie były w transporterze...to...no nic - są bezpieczne, reszta to pikuś;)

A ja mam nadzieję, ze p. Iza z dt sie zakocha w tej maliźnie i nie bedzie trzeba szukać transportu do Torunia:)

w każdym razie maluchy dotarły szczęśliwie:)[/QUOTE]
[SIZE=1] ...mnie nie było to nie miał kto łapać :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/SIZE]

dzięki Andzia za wieści, to ja trzymam kciuki! :lol:

i czekam na relację Marki jak tam rodzina szczeniora powitała?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewelinka_m']i czekam na relację Marki jak tam rodzina szczeniora powitała?[/QUOTE]
Ja niestety nie zdam na razie relacji, bo tylko przywiozlam dziewczynki do siebie, dalam jesc i pic, i zaraz Monika (sasiadka) podjechala, wrzucilam jej wieksza kluske do samochodu i juz pakowalam druga kruszyne, zeby pedzic na Kabaty [SIZE=1](Iza - dzieki za pączki ;)).[/SIZE]

Ale bedziemy odwiedzac sasiadki drugiego dnia Swiat i na pewno dam znac jak sie sunka zaaklimatyzowala, i fotki tez beda :)

Ja w kazdym razie bardzo sie ciesze, ze ta slodka-calusna-klusko-przylepka bedzie moja psia sasiadeczka - na pewno bede teraz czesciej wpadac do Eli i Moniki :loveu:

Tu dziewczynki - jeszcze u mnie w kuchni:

[IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d98/ekspo/Psy/rudki3.jpg[/IMG]

[IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d98/ekspo/Psy/rudki2.jpg[/IMG]

[IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d98/ekspo/Psy/rudki1.jpg[/IMG]

*************************************************

[SIZE=3][COLOR=Magenta][B]:loveu: Andzia i Erka - dzięki, dzięki, dzięki za świetną akcję!!![/B][/COLOR][/SIZE] :multi: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Marka - to my dziękujemy!:loveu::loveu::loveu: Dzięki Tobie obie spędzą świeta w ciepełku:)

a dla wszystkich:

Wesołych Świąt!
Bez zmartwień,
Z barszczem, z grzybami, z karpiem,
Z gościem, co niesie szczęście!
Czeka nań przecież miejsce.
Wesołych Świąt!
A w Święta,
Niech się snuje kolęda.
I gałązki świerkowe
Niech Wam pachną na zdrowie.
Wesołych Świąt!
A z Gwiazdką!
Pod świeczek łuną jasną
Życzcie sobie - najwięcej:
Zwykłego, ludzkiego szczęścia


życzę Wam tego wszystkiego! i oby niedługo nie było psiunków do ratowania!

Link to comment
Share on other sites

Wlasnie zadzwonila sasiadka uszczesliwiona swoja ruda kluska - wszyscy w domu zakochani po uszy w psince [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/love.gif[/IMG] A sunia coraz bardziej sie osmiela, dzisiaj nawet zaszczekala jak uslyszala ruch za drzwiami - juz powoli zaczyna bronic swojego nowego domu :D Nie umie sie jeszcze bawic psimi zabawkami, ale kapcie juz nosi w zebach ;) Natomiast kwestia spania zostala rozwiazana nastepujaco: pierwsza noc suczka spala w lozku z Mateuszkiem, druga z mama Mateusza, a dzisiaj kolej na lozko sasiadki czyli babci Mateusza - domownicy dziela sie sprawiedliwie [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_lol.gif[/IMG]
Jeszcze raz dziekujemy i pozdrawiamy! [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/love.gif[/IMG]

*********************************
Zeby nie zajmowac watku potrzebujacym psiakom - obiecana fotke rudej kluski z jej nowego domu zamieszcze tutaj:

[IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d98/ekspo/Psy/rudki4.jpg[/IMG]

[B]- to Mateuszek "czyta" ksiazke o dinozaurach swojej suczce, ktorej nadal imie "Oti"[/B] :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...