Jump to content
Dogomania

SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.


mag.da

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ewatonieja']dziewczyny mase ogłoszeń jej zróbcie szczeniaki schodza szczegolnie takie co wyrosna na nieduże w ciagu 2 tygodni koleżanka wyadoptowała 3 bąble trzymam kciuki za was i kruszyny :(([/QUOTE]


Natakia...na 1 stronie mamy malutkie rude suczynki - 5 mies...i nie ma na nie chętnych:( o - takie:



[URL="http://img301.imageshack.us/i/091130suniazbilczy2o.jpg/"][IMG]http://img301.imageshack.us/img301/5624/091130suniazbilczy2o.jpg[/IMG][/URL]

jak są małe to chcą duze, jak są duże to chcą małe, jak są starsze to chcą szczeniaki, a jak szczeniory - to większe...a jak są wszystkie do wyboru i koloru...to nikt nic nie chce:(

Link to comment
Share on other sites

Rudzia-Bianca, wiesz, że Twoja Bianca wygrała los na loterii,że trafiła na Ciebie:loveu:, ale gdzie tu szukać takich osób:roll:. A wyobraz sobie,że Figa jest w stanie chyba 10-krotnie gorszym od Bianeczki, a nawet mojej Gabi. Wet powiedział tej pani,że trzeba poczekać jeszcze miesiąc, ale naprawde nie wiem, czy zmiany będą na tyle,żeby nadawała sie do adopcji.

Kruszynka z giełdy jedzie jutro na dt do Katowic razem ze staruszkiem z jednostki.:lol:
Oczywiście, jak zawsze Jaaga pomogła:buzi::loveu:, załatwiła jej dt w Katowicach, również jej znajomy pojedzie po psiaki do Krakowa, dokąd zawiezie je Linssi.
Wszystkim bardzo dziękuję za pomoc, bo dzisiaj wydzwaniałam od rana usiłując załatwic transport i już myslałam,że sie nie uda.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] Kruszynka z giełdy jedzie jutro na dt do Katowic razem ze staruszkiem z jednostki. [/QUOTE]
Ale dobra wiadomosc nt. kruszynki i dziadeczka. Basia nas mieleckich wolontariuszy powiadomila od kruszynce, ale jak widac, nasza pomoc juz nie bedzie potrzebna. W Mielcu szczeniakow niestety zatrzesienie :-(

Link to comment
Share on other sites

Erko wszystkie nasze tchórzynki wygrały los na loterii i Twoja i Basi i Biana , ale my jesteśmy świadomi ograniczeń wynikających z posiadania takiego psa i godzimy się na nie , a jak piszesz że Figa jest w jeszcze gorszym stanie :(
Jej potrzeba natychmiast socjalizacji . To maleńki szczeniaczek jeszcze i przy odpowiedniej pracy nad nią ma szanse stać się normalnym wesołym psiakiem tylko gdzie znaleźć na już taki domek jak maleńkie, wesołe szczylki nie mogą nic znaleźć :(

Czy Figa ma oddzielny wątek ?



Jaaga :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Mysle, ze tylko doswiadczony, cierpliwy zagraniczny dom dalby sobie rade z tak przerazonym psiakiem jak Figa. Nasze psy mieleckie sparalizowane strachem, sikajace pod siebie, wychodzily w Niemczech na prosta. Nie wiem jak oni to robia, ale maja jakies sposoby na te przerazone psy.

Link to comment
Share on other sites

Ulka18, a czy Figa miałaby jakąs szansę na adopcję , o której mówisz? Jeżeli mogłabys jakoś jej pomóc byłybyśmy bardzo wdzięczne:).
Ja po dośwaidczeniach z Rudką, Hurcią i innymi dzikuskami naprawdę poważnie zasatanawiam się nad sensem ratowania takich psiaków.
Bo my to możemy zrobić, ale gdzie później znaleźc dom??? Odpowiedzialny dom!!!
I czesto kończy sie tak, jak z Rudką, gdzie wysiłek wielomiesięczny wielu osób jest zniweczony. A może
za te pieniądze , za ten czas i zaangażowanie można by było uratować wiele adopcyjnych , bezproblemowych psiaków, które giną gdzieś , bo już na nie nie starcza siły i kasy.

Link to comment
Share on other sites

Ewab dzisiaj pisze, że w Bodzentynie zmarł samotny człowiek, została suka ze szczeniakami, której nikt nie karmi.
Było też zgłoszenie ,że jakiś .....wyrzucił z samochodu pod Radlinem 2 podrosniete szczeniaki:angryy::angryy::angryy::mad::mad:, przerażone uciekły do lasu.
Ktos spisał rejestracje tego.....:angryy:, ale co z tego , jak szczeniaki pewnie nie przezyją:-(.

N a taki mróz, jaką trzeba byc bestią!!!!:angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

Erko może to byłaby szansa dla Figi , adopcja zagraniczna , tylko że wtedy jak coś pójdzie nie tak to jesteśmy ugotowani całkiem , odległość do Gdynii jest dla nas nie do pokonania w problemach przy Rudzi ;(

Najlepiej byłoby znaleźć dla Figi dom na miejscu, wiem wiem tylko jak ?
Tak sobie głośno tylko myślę :(


A te szczeniaczki , masakra ludzie za grosz wyobraźni nie mają :(

Link to comment
Share on other sites

!![quote name='erka']Było też zgłoszenie ,że jakiś .....wyrzucił z samochodu pod Radlinem 2 podrosniete szczeniaki:angryy::angryy::angryy::mad::mad:, przerażone uciekły do lasu.
Ktos spisał rejestracje tego.....:angryy:, ale co z tego , jak szczeniaki pewnie nie przezyją:-(.

N a taki mróz, jaką trzeba byc bestią!!!!:angryy::angryy:[/QUOTE]
Nie pod Radlinem, a w lesie pomiędzy Radoszycami a Górnikami. Rejestracja została spisana, niestety osoby które to widziały nie zatrzymały się przy psach:angryy:, a goniły sprawcę, który przyznał sie!!!!!
Po powrocie szczeniorów nie było. Takie już trochę podrośnięte, ale i tak szanse mają mizerne:placz:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erka']Ewab dzisiaj pisze, że w Bodzentynie zmarł samotny człowiek, została suka ze szczeniakami, której nikt nie karmi.
Było też zgłoszenie ,że jakiś .....wyrzucił z samochodu pod Radlinem 2 podrosniete szczeniaki:angryy::angryy::angryy::mad::mad:, przerażone uciekły do lasu.
Ktos spisał rejestracje tego.....:angryy:, ale co z tego , jak szczeniaki pewnie nie przezyją:-(.

N a taki mróz, jaką trzeba byc bestią!!!!:angryy::angryy:[/QUOTE]
Nie pod Radlinem a pomiędzy Radoszycami a Górnikami. Osoby, które to widziały niestety nie zatrzymały się przy psach:angryy:, a pojechały za sprawcą, który się przyznał!!!!!! Jak wrócili psiaków już nie było. Trochę podrośnięte, ale i tak szanse mają mizerne:placz:.

Link to comment
Share on other sites

i[quote name='Rudzia-Bianca']
A te szczeniaczki , masakra ludzie za grosz wyobraźni nie mają :([/QUOTE]

Rudzia-Bianka, ależ Ty delikatna dziewczyna jesteś:cool3:. Brak wyobraźni??? Przecież to świadome działanie morderców, wyrzucenie szczeniaków w 20 st. mróz do lasu, to takie samo zamordowanie ich, jak pałą , albo w inny okrutny sosób.:angryy::mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...