Jump to content
Dogomania

SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.


mag.da

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

w czw spod Kielc może byłby transport, ja jednak nie orientuje sie w Waszych rejonach, szczeniak jest w centrum Kielc? to daleko od takiej miejscowości Końskie(nie wiem czy nie przekręciłam).Te osoby nie mają za bardzo wielkich chęci,bo jadą od umierającej osoby,ale może pomogliby,jeśli nie mieliby zbyt daleko po malucha.Napiszcie mi gdzie jest...

Link to comment
Share on other sites

ale skoro pusio ma dt to chyba mu nie jest potrzebny?no wlasnie ja proboje urobic mame na jakis kolejny dt..i tak powoli rozgladam sie za kandydatami..ale wciaz narazie ja urabiam..i nie wiem czy nie wezme jakiegos dziadunia z palucha..ale pusio mi w serce tez wpadl

Link to comment
Share on other sites

Ta sunieczka od żołnierza , z podejrzeniem parwo juz dobrze się czuje. Myślę,że to jednak nie było parwo, może jakaś inna wirusówka i totalne osłabienie i wycieńczenie suni.
Jest teraz w dt u p.Izy w Marzyszu, tam , gdzie była Kropelka.
Całe szczęście, że p.Iza zgodziła się ja przechować, bo prawde mówiąc zupełni by nie było co zrobić ze szczeniakiem z takim podejrzeniem, jeszcze na same święta i gdyby nie ona , pewnie suni już by nie było.

Za pobyt i leczenie w jednej lecznicy zapłaciłysmy 105 zł, to poszło z naszej kasy. Na okres świąt była w innej lecznicy i tam rachunek wyniósł 226 zł, ale o pomoc w sfinasowaniu tego p.Iza będzie chciała prosic TOZ.
Na razie nie mamy jej zdjęć , dopiero , jak przyjedzie córka p.Izy, cos cyknie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...