Jump to content
Dogomania

SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.


mag.da

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='andzia69']ale dla innych naszych psiaków pomoc się przyda:p - choćby dobre słowo...bo nas często czarna rozpacz ogarnia:-(

a finanse...ech, nikt nie chce w totolotka wygrać:shake:[/QUOTE]


Andziu wygrać to wielu chce ale ten totek coś się uparł :mad::evil_lol:


Super że maluszki mają szanse , oby wszystko się udało i babsko nie pozbyło się inaczej śliczności .
A Kropeczka gdzie się ma przeprowadzić :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']ale dla innych naszych psiaków pomoc się przyda:p - choćby dobre słowo...bo nas często czarna rozpacz ogarnia:-(

a finanse...ech, nikt nie chce w totolotka wygrać:shake:[/QUOTE]

Wysłałam dzisiaj e-meile w pracy, z informacją o dwóch szczeniaczkach po bokserce do adopcji. Im dłużej jestem na Dogo (a długo w sumie nie jestem), tym bardziej mi ręce opadają.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']Im dłużej jestem na Dogo (a długo w sumie nie jestem), tym bardziej mi ręce opadają.[/QUOTE]

no.....ja już rękami powłóczę za nogami, a szczeka mi nie raz wypada z zawiasów, czarne myśli i koszmary nocne to na porządku dziennym - to taka terapia szokowa:cool3:

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny w tym natłoku informacji gubi się info , ze tam są ciągle pod chmurką 3 szczeniaki + mama .
[B]mała czarna - czy moglabyś się dołożyć do ich hoteliku?zeby wreszcie szczylki były bezpieczne?[/B]
wyłapane i obfocone pewnie szybko znajdą domy , ale trzeba im dać szansę, co wy na to zeby zrobić zbiórkę na ich hotel?

Link to comment
Share on other sites

Aż się boję zapeszyć, ale na razie same dobre wieści!:lol:

Łatek jutro jedzie do Krakowa / ta kobita go jednak przyniosła/ , zawozi go linssi:loveu:.
Ta sama pani znalazła również domek dla Kropki, ale pani, która ją przechowuje chce sama ją zawieźć w czwartek:p.

Czyli te dwa szczeniorki już mają pewne domy.

Jest też chętna pani na tego czarnego szczeniaczka z Tumlina, ale jeszcze muszę wysłać zdjęcia.
Było też pytanie o Hilę, Puchatka.

Dzięki dziewczyny za tą akcję ogłoszeniową, bo naprawdę dzisiaj był niezły odzew, największy chyba z Gumtree:loveu::loveu::loveu:.

Link to comment
Share on other sites

erko to jest szansa na wyłapanie tych szczeniaków - wiem upierdliwa jestem :diabloti:, ale nikt nic nie pisze o tym :cool1: a hotelik moze tam gdzie był Kuba?
z gumtree się troszkę ludzi odezwało , bo dosadnie napisalam , ze Łatka chcą upić- dobrze, ze baba poczekała a nie szukała innego weta
no i jeszcze co z matką :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoskaGoska']erko to jest szansa na wyłapanie tych szczeniaków - wiem upierdliwa jestem :diabloti:, ale nikt nic nie pisze o tym :cool1:
no i jeszcze co z matką :roll:[/QUOTE]

Nikt nie pisze...bo nie bardzo jest o czym:-(:-(
Gosia - zlituj się:mdleje: gdzie je wszystkie mamy zabrac? Już Czarek mi spędza sen z powiek, bo 6 listopada sie zbliża, a perspektyw mniej niż zero:-(

jak weźmiemy wszystkie maluchy to matkę pogonią, gdzie pieprz rośnie...a jak razem z matka - to tylko na sedalinie chyba dałyby się wyłapać:cool3: no i gdzie je zawieźć...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoskaGoska']erko to jest szansa na wyłapanie tych szczeniaków - wiem upierdliwa jestem :diabloti:, ale nikt nic nie pisze o tym :cool1: a hotelik moze tam gdzie był Kuba?
z gumtree się troszkę ludzi odezwało , bo dosadnie napisalam , ze Łatka chcą upić- dobrze, ze baba poczekała a nie szukała innego weta
no i jeszcze co z matką :roll:[/QUOTE]

Goska do tego hoteliku gdzie był Kuba nie ma szans...6 listopada go zamykają na zimę..mamy zabrać też wtedy stamtąd Czarusia, który tam obecnie jest..innego hoteliku u nas brak :shake:

Link to comment
Share on other sites

[B]Ja dostałam takie zapytanie o Łateczka:[/B]

Witam!

Właśnie szukamy pieska dla siebie, nasz wątek to Kod html:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=149253[/url]
Łatek bardzo się nam spodobał :smile: Czy można dowiedzieć się o nim coś więcej?

Pozdrawiam,
Hormya

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia1968'][B]Ja dostałam takie zapytanie o Łateczka:[/B]

Witam!

Właśnie szukamy pieska dla siebie, nasz wątek to Kod html:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=149253[/URL]
Łatek bardzo się nam spodobał :smile: Czy można dowiedzieć się o nim coś więcej?

Pozdrawiam,
Hormya[/QUOTE]

Basiu ci państwo sa chyba z Wrocławia /link mi sie nie otwiera:angryy:/, bo zamiast Łatka zaproponowałabym innego szczeniora.

Również z Wrocławia zgłosił sie pan, który zaproponował tymczas dla wszystkich maluchów z Tumlina, chociaż ma w domu psa i 2 koty, tylko po tym weekendzie.Ale jak je zawieźc do Wrocka?

Ewatr prosze:p daj na miejsce Łatka Małą- tą kremową 4,5 mies. sunieczkę przywiązaną w lesie.


Kashdog się nie odzywa i nie wiadomo, co ze zceniakiem, którego zdjęcie wstawiała, czy juz znalzł dom?:roll:

Link to comment
Share on other sites

Łatek jest już u mnie w pracy, bardzo miły szczeniaczek, na razie troszkę wystraszony. Dałam mu troszkę ryżu z kurczakiem, to chciał zjeść razem z miską, ale nie mogę mu dać na podróż więcej.
Nic dziwnego, bo ta baba karmiła go podobno tylko słodkimi bułkami i chlebem z masłem:diabloti:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...