Jump to content
Dogomania

Młodziutka amstaffka, potrzebne deklaracje na hotel!!!!


ania z poznania

Recommended Posts

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

świetne wieści! ;)

[SIZE=1]Chociaż tyle dobrego, bo w Swarzędzu podobno kolejna bieda do wyciągnięcia natychmiast.. zamknięta w piwnicy :angryy: Ciekawe tylko czy 'nowa', czy któraś z tych 'nieadopcyjnych', aczkolwiek z tego co widać to nowych bullowatych nie przyjmują..[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Linka']świetne wieści! ;)

[SIZE=1]Chociaż tyle dobrego, bo w Swarzędzu podobno kolejna bieda do wyciągnięcia natychmiast.. zamknięta w piwnicy :angryy: Ciekawe tylko czy 'nowa', czy któraś z tych 'nieadopcyjnych', aczkolwiek z tego co widać to nowych bullowatych nie przyjmują..[/SIZE][/QUOTE]
SŁYSZAŁAM O NIEJ:angryy::angryy::placz::placz: mam nadzieję że uda się ją wyciągnąć nim będzie za późno.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania z poznania']Dziewczyny, sytuacja jest tragiczna- sunia jest wychudzona, od 15 do 9 zamknięta w klatce :angryy::angryy::-(! Jest młoda, płowa z białymi znaczeniami.[/QUOTE]


My niestety w ten weekend do Swarzędza nie dotrzemy, ale ktoś obiecał mi że postara się o zdjęcia.. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Miałam się nie wpisywać,ale....
Biedny pies:-(

Jest wychudzona i dojdzie do siebie w Swarzędzu??

Tak jak Doris?
Amstafka 18 kg w chwili zabrania we wrześniu a w lutym , jak przyszła do schronu wyglądała dobrze.
I po drodze pchły nie zjedzą jej żywcem?
A może pójdzie do budy , na łańcuch?

Saint, możesz mnie zbanować ale wstydziłabym się być wolontariuszem w Swarzędzu.
Jak można było patrzeć na mękę Doris i nic nie robić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...