Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

A kupowaliście kiedyś coś od tego sprzedawcy:
[url]http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=6342206&order=t&p=4[/url] ? Najzwyklejsze obroże i smycze. Chce kupić u niego obroże dla kotów i dla psa ciotki, który jest na łańcuchu... I tak się zastanawiam czy warto.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']ale z tego co widzę, masz znacznie większego psa niż ja, moja Etna jest chudzinką, waży tylko 12kg przy czym jest wysoka :) może to też zależy od wyboru wzoru itd itp[/QUOTE]

znacznie większego?:D obróżka dł. 30cm na dużego psa?:eviltong:
to miała być obróżka dla 5kg szczura, tak jak napisałam [B]1.5cmx30cm[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania_pelka']A kupowaliście kiedyś coś od tego sprzedawcy:
[url]http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=6342206&order=t&p=4[/url] ? Najzwyklejsze obroże i smycze. Chce kupić u niego obroże dla kotów i dla psa ciotki, który jest na łańcuchu... I tak się zastanawiam czy warto.[/QUOTE]
O ja może bym się nawet skusiła na meksykański wzór błękitny:D ale nie prędko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sator_k_']psyja cena zależy tez od rodzaju tasiemki. Te haftowane są droższe.[/QUOTE]

pytałam o nie haftowane;) zresztą tak naprawde to nie ma co rozkminiać tego, tak napisała i nie ma co snuć domysłów czemu hihi tylko się zdziwiłam i nie zachęciło mnie to do zamówienia kiedykolwiek czegoś z activedog

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diora']Marta, a były łańcuszki xl z tych nowych kolorów? :)[/QUOTE]
zielony chyba byl, ale pewnosci nie mam,

patrzylam na niebieskie to byly pojedyncze sztuki zatrzask L-ka, lancuszek L-ka, i smycz jedna 25mm, byly 2 stoiska z rogzami ja kupowalam w tym tanszym :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psyja']znacznie większego?:D obróżka dł. 30cm na dużego psa?:eviltong:
to miała być obróżka dla 5kg szczura, tak jak napisałam [B]1.5cmx30cm[/B][/QUOTE]

tak, potem się zorientowałam, jak już dodałam posta :roll:
no cóż, ja narazie jednak nie zamawiam, wprawdzie podobały mi się szele straszliwie, ale poczekam, niech Etna ma chociaż ten rok, nim zacznę inwestować :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diora']Taaaa, szczególnie pod pachami :D[/QUOTE]

Ja nie chcę nic mówić, ale nagie psy tak się pocą :P

[quote name='sugarr']Gdzie można taką dostać?[/QUOTE]

naszego muscata may z zoologicznego u nas :)



dziękujemy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marchewkowy']Mnie też activdog zniechęcił, ale nawet nie chce mi się o tym pisać ;) Dobrze że jest Dogstyle :D[/QUOTE]

uwazaj, bo to jak pole minowe:diabloti: zaraz wskocza obroncy activdoga:evil_lol::evil_lol:

taaak ja tez jestem bardzo zadowolona z dogstyle:loveu: biore kolejna rzecz w przeciagu miesiaca chyba;)

Link to comment
Share on other sites

mi się wyroby activdogowe podobają bardzo;) zresztą jakby było inaczej to bym nie chciała od nich zamawiać rzeczy. ale to wycenianie zupełnie mi się nie podoba, wybór obroży na rynku jest spory więc jest co kupić zamiast obroży z Activ

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marchewkowy']Mnie też activdog zniechęcił, ale nawet nie chce mi się o tym pisać ;) Dobrze że jest Dogstyle :D[/QUOTE]
A w jakim sensie? Mam od nich dwie obroże i właśnie planowałam zakup kolejnych.

Link to comment
Share on other sites

Jasne, już szukam fotek.

[URL]http://img585.imageshack.us/img585/49/00000029.jpg[/URL]
[URL]http://img88.imageshack.us/img88/8594/00000008q.jpg[/URL]

Jestem z nich szalenie zadowolona. Ta zielono fioletowa to moja ulubiona.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...