Jump to content
Dogomania

rev

Members
 • Content Count

  586
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Good

2 Followers

About rev

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Opole
 1. Świetny jest ten komplet! Idealnie pasuje do zimowej scenerii :)
 2. Dzięki :) Darmowa dostawa jest powyżej kwoty 500zł.
 3. Tak, to ona :D Pięknie dziękujemy. Ginka świetnie wygląda w tych szelkach!
 4. Szelki mamy od tygodnia, a lupinową smycz od dwóch. Z obu rzeczy jestem bardzo zadowolona :)
 5. Tak, tak, wiem o tym, ale w tym przypadku wygląda to tak, jakby zamówienie miało być rozpatrywane właśnie w taki sposób. Czego nie życzę, sama czekam na zamówienie i zastanawiam się kiedy się doczekam...
 6. Myślę, że dostępność swoją drogą, a wysyłka swoją. Wysyłka powinna być zrealizowana w ciągu 24h od dotarcia szelek do magazynu (7-14 dni, zapewne roboczych).
 7. Dogha, miałabyś możliwość zmierzenia regulacji tych lifeguardów?
 8. Tak jak napisała NightQueen, odblaskowe rogzy są znacznie wytrzymalsze od miękkich i lekkich. Nasza smycz po sporym czasie użytkowania wyglądała tak. Nie była ani oszczędzana, ani jakoś nadzwyczajnie eksploatowana. Te drobne zmechacenia bardzo łatwo usunąć m.in. maszynką do ubrań, a z miękkich i lekkich dość szybko robią się szmatki chyba nie do odratowania.
 9. Miałabyś możliwość zmierzenia obwodu tylnej obręczy i tych pasków leżących na barkach? Byłabym bardzo wdzięczna! Blues super w nich wygląda, choć na nim chyba wszystkie kolory wyglądałyby dobrze :)
 10. Wyglądają tak. Niestety fajne te nowości.
 11. Róż! :) Czarnym psom pasuje w zasadzie każdy kolor, zwłaszcza jeśli jest właśnie neonowy. Zdjęcia tej obroży nie mam, ale mogę pokazać swojego psa w podobnym do Lupine różowym Hamiltonie. Odcienie mogą lekko się różnić, moje zdjęcie ma dość zimne tony, ale myślę, że Blues będzie świetnie wyglądać w takiej obroży.
 12. Jeśli chodzi tylko o Polskę, to można napisać do Ani. Ostatnio ściągała te zabawki, więc może planuje powtórkę. Kong Quest dostępny jest też w sieci sklepów zoologicznych Maxi Zoo (Warszawa i Poznań).
×
×
 • Create New...