Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='klaudusia0219']ponawiam, bo ważne ;)[/QUOTE]
dziala inaczej , niby to i to jest nazywane dlawikiem ale cienki zwykly dlawik ma lepsze dzialanie , szybsza korekta a przeciez o to chodzi .


[B]night[/B] znowu taka szeroka! ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']

[B]night[/B] znowu taka szeroka! ;)[/QUOTE]

inaczej nie byłoby widać eko (tak jak wcześniej polaru) niestety, pokusiłam się tylko dlatego na taką szerokość :diabloti:
ale jak nie ma tam taśmy, tylko eko która jest giętka, a nie sztywna to jakoś mi to tak nie przeszkadza jednak, co nie zmienia wcale faktu że szerokich nie lubię :evil_lol:

[quote name='Voute']NightQueen - bardzo fajna obroża, świetne kolory :smile:

Znacie może jakiś (w miarę tani) internetowy sklep z Rogzami? Oprócz Pełnej Miski. No i nie chcę płacić za przesyłkę tyle, co za obrożę.[/QUOTE]

dzięki

telezoo i animalia ma rogza ale mały wybór

Link to comment
Share on other sites

byla smycz, jest obroza :D
[IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Wiosna%202011/DSC05440.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Wiosna%202011/DSC05400.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Wiosna%202011/DSC05403.jpg[/IMG]

wogóle z tych 3 niby podobnych rogzów najbardziej podoba mi sie ten z nitką;d
[IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Wiosna%202011/DSC05465.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

ma ktos moze lub mial obroze pantento pet ? chodzi o to jakiej jest jakosci , czy ta raczka wytrzyma narwanego psa jak bd chciala przytrzymac ? czy to tylko gadzet ktorego lepiej nie uzywac?


[B]Marta[/B] swietnie wyglada ten niebeiski na Aresie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']ma ktos moze lub mial obroze pantento pet ? chodzi o to jakiej jest jakosci , czy ta raczka wytrzyma narwanego psa jak bd chciala przytrzymac ? czy to tylko gadzet ktorego lepiej nie uzywac?


[/QUOTE]
[COLOR=blue]ja mam i nawet na sprzedaż:diabloti:
w sumie nie wiem czy wytrzymie bo u mnie Bono sie znów tak nie szarpie i nigdy nie było takiej sytuacji żeby sprawdzić ile wytrzyma
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tepes'][COLOR=blue]ja mam i nawet na sprzedaż:diabloti:
w sumie nie wiem czy wytrzymie bo u mnie Bono sie znów tak nie szarpie i nigdy nie było takiej sytuacji żeby sprawdzić ile wytrzyma
[/COLOR][/QUOTE]
rozmiar M ? :evil_lol: bo taki potrzebuje :lol:
kupilabym ale wole sie najpierw upewnic czy wytrzymuje zrywy czy to tylko zbedny gadzet .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']rozmiar M ? :evil_lol: bo taki potrzebuje :lol:
kupilabym ale wole sie najpierw upewnic czy wytrzymuje zrywy czy to tylko zbedny gadzet .[/QUOTE]
[COLOR=blue]nie wiem jaki to jest rozmiar ale m raczej nie:evil_lol:

47-55 cm[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']rozmiar M ? :evil_lol: bo taki potrzebuje :lol:
kupilabym ale wole sie najpierw upewnic czy wytrzymuje zrywy czy to tylko zbedny gadzet .[/QUOTE]

u mnie wytrzymało, z tym że po jakimś (dość krótkim czasie) guma ta się rozciąga i brzydko to wygląda bo rączka odstaje już od obroży.... a tak ogólnie same w sobie solidne dość są

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']telezoo i animalia ma rogza ale mały wybór[/QUOTE]

Dzięki :)

Jaki wzór Rogza proponujecie dla rudo-złotego spaniela (tego ze zdjęć na blogu; link niżej)? Bo albo kupię jakiś wzorek (tylko nie umiem się zdecydować na żaden) albo niebieski odblask... Doradźcie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Voute']Dzięki :)

Jaki wzór Rogza proponujecie dla rudo-złotego spaniela (tego ze zdjęć na blogu; link niżej)? Bo albo kupię jakiś wzorek (tylko nie umiem się zdecydować na żaden) albo niebieski odblask... Doradźcie ;)[/QUOTE]

turkus z nitką odblaskową, łańcuszek;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='murakami']turkus z nitką odblaskową, łańcuszek;)[/QUOTE]

Za jasne ;) Mój pies łazi wszędzie, gdzie można się ubrudzić. Mam już pomarańczową obrożę, w grę nie wchodzą obroże w kolorach jasno niebieskich, turkusowych, pomarańczowych, żółtych i różowych :)
Myślałam o Turq Chrome, Surf Tartan, Floral Tartan ale inne opcje też przyjmuję :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']Nie wiem, ale pies sie nie poci ;) nie ma takiej mozliwosci[/QUOTE]

Na całym ciele psa znajdują się apokrynowe gruczoły potowe produkujące wydzielinę, która po rozłożeniu przez bakterie tworzy charakterystyczny “psi” zapach. Jednak te gruczoły w ogóle nie biorą udziału w regulacji cieplnej. Psy mają też merokrynowe gruczoły potowe na podeszwach łap i na nie owłosionych partiach brzucha. Wydzielina z nich (głównie woda) pomaga utrzymać powierzchnię opuszek łap miękką i elastyczną. Bez niej ciągłe la i de spowodowałoby skruszenie skóry.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']W takim razie mój błąd, kiedyś tam kupowałam, nie wiedziałam że wycofali rogza, choć wcale mnie to nie dziwi po wzroście jego cen[/QUOTE]

Mnie w zasadzie też, ale jak raz na 2 lata chciałam nabyć nowego rogza to chociaż miałam za darmo dostawę, bo mam pod nosem pkt odbioru :p A teraz lipa..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']Mnie w zasadzie też, ale jak raz na 2 lata chciałam nabyć nowego rogza to chociaż miałam za darmo dostawę, bo mam pod nosem pkt odbioru :p A teraz lipa..[/QUOTE]

ja na darmową dostawę liczyć nie mogłam, ale chociaż rogz był popularny w sklepach i mogłaś znaleźć taki który ci odpowiadał, a teraz beznadzieja :shake: ze wzg. na cenę opłaca się chyba tylko na wystawach kupować.
Na szczęście nie ma już takich wzorków których nie posiadam, a które korciłyby mnie i to jedyny plus :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...