Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

kochani, zbiorowo napisze, ze wiekszosc jest w rozmiarze na psy srednie -to sa obroze moich psow, one maja ok 33-40cm w obwodzie /psy, obroze sa odpowiednio wieksze;)/ -czyli RD M, Lupine zacisk od 35, zielony Hamilton jakos od 30 do 40paru pewnie, woza braz -2,5cm i na wspomniany obwod szyi, zielona woza cienka-to taki bardziej gadzet do noszenia na codzien np z adresowka /pieknie wyglada np na czarnym psie, ale mi niepotrzebny;)/. Woza zielono-granatowa z krowami i Hamilton granatowo-szarawy sa wieksze, na obwody od ok 40cm. Zwlaszcza ten Hamilton jest piekny, bo to taka wersja podwojnie szyta, grubsza. Pomierzyc moge pozniej. Wiec jak ktos cos chce dokladniej-to piszcie;)
Smycze obie czarne sa przepinane, 2,5cm, nieuzywane w ogole. Jedna z odblaskowymi lapkami, druga z czaszkami-dziewczynkami ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BullWest']Diora - rewelacyjne jest to Gekko Rogzowe!!! Sprzedają je jeszcze gdzieś?
[/QUOTE]

Dzięki ;) Mi też się ten wzorek bardzo podoba. Myślę, że jakieś pojedyncze egzemplarze można jeszcze kupić. Ja całkim przypadkiem kupiłam smycz Rogz Gekko, a potem Marta załatwiła mi od siebie z zoologicznego obrożę. Uwielbiam ten komplecik. Tyle, że Gekko było produkowane tylko w XLce

Link to comment
Share on other sites

Gekko pięknie wygląda na czarnym psie... Nie mam nic fioletowego. Może czas to zmienić ?

Pw. jakby co
[img]http://i769.photobucket.com/albums/xx338/MagdaBora/Inne/Sprzedam/smycz.jpg[/img]


Czy gdzieś, oprócz pełnej-miski można kupić ezy dogi?

Link to comment
Share on other sites

Zmień, zmień :D Ja od czasu gekko zachorowałam na fiolet. Mamy też od Taks fioletowy półzacisk z odblaskiem.

Ferplast Sun poniżej. Mam wrażenie, że jest na nią ciut za duży... ?? Na zdjęciu średnio widac

[IMG]http://www.lukrowi.pl/galeria/_img/9099.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diora']Dzięki ;) Mi też się ten wzorek bardzo podoba. Myślę, że jakieś pojedyncze egzemplarze można jeszcze kupić. Ja całkim przypadkiem kupiłam smycz Rogz Gekko, a potem Marta załatwiła mi od siebie z zoologicznego obrożę. Uwielbiam ten komplecik. Tyle, że Gekko było produkowane tylko w XLce[/QUOTE]


Ja wiem, że tylko w XL-ce, ale to akurat nie jest żaden problem, bo ój Rolex ma ponad 50cm w szyi, więc da radę:d

Link to comment
Share on other sites

A ja wyprzedaję wszystko co mi niepotrzebne na allegro :P Jestem z siebie dumna, zostawiłam sobie 2 obroże i 2 pary szelek i staram się z całych sił nie kupować nic nowego, a no i chyba zamówię paczkę ćwieków spike i doczepię do szelek, bo mam jazdy na kolce. Chciałam bardzo obrożę pitmana, ale chyba z nią poczekam na jakąś "okazję" albo jak już rogz się zmasakruje do końca, bo nitek tyle z niego powyłaziło, że nie ma prawie połowy wzorku, badziewie.

Link to comment
Share on other sites

To na allegro wszystko fajne, ale nic nie pasuje na moje bulwy, ehhh
Poza tym kusi mnie Crazy Daisy dla Shilli i Go Go Gecko dla Rolexa, no ale trochę mi kasy szkoda

A ktoś (!!!!) wystawił na allegro taki komplecik [url]http://www.allegro.pl/item1089964864_oryginalne_szelki_smycz_i_obroza_firmy_rogz.html[/url] w takiej okazyjnej cenie, boooosh. Chyba tylko po to, żebym teraz rozbijała świnię skarbonkę i sprawdzała czy mam tyle kasy, żeby go kupić!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...