Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[QUOTE]Fakt, tanie nie są :diabloti: ale warte tej kasy jak ma się aktywnego psa, a pogoda jaka w tym roku jest każdy widzi ;-) Poza tym to wydatek na dłuższy czas więc można odżałować.[/QUOTE]

Weszko, wiesz, ze mam psa, ktory kocha robic tak :razz:
[IMG]http://i198.photobucket.com/albums/aa84/jo_annn/hmm.jpg[/IMG]

ale wtedy wsadzam pod prysznic i plucze do skutku razem z obroza /nosimy ukochane Rogzowe odblaski, dobrze znosza takie traktowanie:evil_lol:/ ale Twoj wzor super pasuje do koloru p&s :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']Słuchajcie, mam pytanie znów odnośnie flexi, bo oglądałam dzisiaj w kakadu i nasuwają mi się pewna spostrzeżenia..
Mianowicie Comfort Compact 1 jest bardzo fajna wielkościowo.
Natomiast znalazłam też Comfort 1 i jest od niej mniejsza i nie jest już taka fajna..
A obiec były taśmami :mdleje:

I teraz boję się, że jak zamówię w internecie to dostanę tą mniejszą :shake:
Ktoś może może mnie oświecić w tej dziedzinie?

Ah i chyba czarna jednak będzie. Aczkolwiek kusi mnie czerwono-czarna.[/QUOTE]
A to nie było czasem odwrotnie, czyli obie były Flexi Compact (taśmowe), przy czym większa była Comfort Compact (z gumową rączką), a mniejsza tylko Compact (cała plastikowa)?

Aaaaa, mogło być jeszcze tak, że mniejsza miała 3 metry, a większa 5, stąd ta różnica wielkości. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']A to nie było czasem odwrotnie, czyli obie były Flexi Compact (taśmowe), przy czym większa była Comfort Compact (z gumową rączką), a mniejsza tylko Compact (cała plastikowa)?

Aaaaa, mogło być jeszcze tak, że mniejsza miała 3 metry, a większa 5, stąd ta różnica wielkości. ;)[/QUOTE]

Nie, obie miały wlaśnie gumową rączkę ! I to mnie bardzo zaskoczyło.. Z tym, że jedna miała sam napis Compact, a druga Comfort Compact (ta większa). A taśmowej Compact wogóle nigdzie znaleźć nie mogę, wszędzie tylko linki.
Chodzi mi o to, że chciałabym ten większy rozmiar a nie mam pewności, że to co widnieje na zdjęciu to akurat to czego chcę :shake:

Chciałam wziąć tą:
[URL="http://animalia.pl/produkt,8705,Flexi_Smycz_automatyczna_Comfort_Compact_Small_-_1.html"]http://animalia.pl/produkt,8705,Flexi_Smycz_automatyczna_Comfort_Compact_Small_-_1.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']Nie, obie miały wlaśnie gumową rączkę ! I to mnie bardzo zaskoczyło.. Z tym, że jedna miała sam napis Compact, a druga Comfort Compact (ta większa). A taśmowej Compact wogóle nigdzie znaleźć nie mogę, wszędzie tylko linki.
Chodzi mi o to, że chciałabym ten większy rozmiar a nie mam pewności, że to co widnieje na zdjęciu to akurat to czego chcę :shake:

Chciałam wziąć tą:
[URL]http://animalia.pl/produkt,8705,Flexi_Smycz_automatyczna_Comfort_Compact_Small_-_1.html[/URL][/QUOTE]
No to ciekawe zjawisko. :roll:

Ja kupiłam na Allegro Comfort Compact 2 i przyszła taka sama jak te z linku. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']O kurczaki , jo_ann , to Twój pies naprawdę , czy zdjęcie z netu ? Ale z niego numer :crazyeye:[/QUOTE]

no moje ukochane borderzątko:loveu: blotniarka :cool1:


Jakby ktos mial rogzowe L -odblaski albo te lekkie i miekkie... to PW:lol:

Link to comment
Share on other sites

A do nas doszly szele juliusa pomaranczowe, tylko chcialam z napisem "gangster" a przyslali mi "milosc na czterech lapach"

A jak kontaktowałaś się ze sklepem? Mailowo? Bo pisałam do nich maila już dość dawno temu i nie dostałam żadnej odpowiedzi.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...