Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

mi aktiv dog tym razem odpisal naprawde szybko.
niezbyt jestem pewna, co do zestawien kolorystycznych, ktore wybralam, wiec w razie gdyby cos nie gralo tez poprosilam o kontakt i odpisali, ze no problem.

tak naprawde nie pomyslalabym wczesniej o wyborze tych tasm, ktore wybralam.
moim marzeniem byly misie pandy, ale juz nie ma tej tasmy.

Link to comment
Share on other sites

Aniu, ja dla Waszej malutkiej bralabym obróżkę z DS z serii Twist, najlepiej np. mięte bo ona jest super mięciutka, albo po prostu zwykłą tasmowke. Wydaje mi się, że na jakieś specjalne rzeczy szkoda wydawać kasy, bo zaraz będzie większa i znowu będziesz cos kupować :)

Link to comment
Share on other sites

Olu, tak właśnie myślę, że to nie ma sensu wydawać dużo pieniędzy na niewiadomo jaką obrózkę, bo mała szybko pewnie wyrośnie, a jak już podrośnie, to Luna na pewno swoimi obrożami się z nią podzieli, bo kilka ich precież ma :lol:

A czy od [b]taks[/b] na All można kupywać, czy tu na wątku, czy tylko składać zamówienie?.

Może któraś z Was ma zdjęcie swojego szczylka w takiej obróżce od [b]taks[/b]? :)

Link to comment
Share on other sites

Ja na Twoim miejscu bym kupiła zwykłą parcianą obróżkę w sklepie,a potem gdy podrośnie, coś lepszego zamówić:)Jakąś regulowaną obróżkę np.30-50cm.Do taks można na priva składać najszybciej i najpewniej, na allegro nie sprzedaje i na ten wątek nie wiem czy zagląda. Taks ma wątek swoich prac, tam możesz pooglądać różne wyroby na psach:)
A tak w ogóle z jakiej hodowli będzie mała? Bo doczytałam,że daleko po nią będziecie jechać. Tak w ogóle gratuluję,chciałabym znów mieć małą kulcię zapatrzoną w ludzi jak w obrazek;)

Link to comment
Share on other sites

[b]aganela[/b] W sumie, to racja .. pierwszą obrożę naszej Luniastej kupywałam w zoologu, długo jej nie ponosiła :D Zobaczę tu na miejscu i coś zakupię niedrogiego. Kluska nie będzie z hodowli, 5 klusek zostało podrzuconych w kartonie do przytuliska :( Postanowiliśmy dać jednej domek :) Czy Ty jesteś na owczarku?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MakeBelieve'][B]trabeska[/B] ok, biega w nich, ale to nie znaczy, ze jest jemu wygodnie. Sama musisz zobaczyć, czy nie są za blisko pach, tak na dotyk. [/QUOTE]

Pies ma długą sierść i dlatego to tak wygląda ;) Sprawdzałam ręką, duuuużo razy ;) I na pewno nie są za blisko pach ;) Zresztą ja te szelki przewidywałam bardziej na lato. Wtedy pies ma obciętą sierść, więc powinny być wtedy idealne ;)

Link to comment
Share on other sites

[B]Diana21[/B] proszę Cię, pisz wszystko w jednym poście, nie spamuj tak.[/QUOTE]
oczywiście że bym to napisała w jednym poście, ale nie mogłam. Pisze z iPada i właśnie wiem że jest problem z dodawaniem zdjęć w jednym poście. Jestem nowa, bierzcie na mnie poprawkę. Następnym razem bede wstawiać z komputera.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania24'][B]aganela[/B] W sumie, to racja .. pierwszą obrożę naszej Luniastej kupywałam w zoologu, długo jej nie ponosiła :D Zobaczę tu na miejscu i coś zakupię niedrogiego. Kluska nie będzie z hodowli, 5 klusek zostało podrzuconych w kartonie do przytuliska :( Postanowiliśmy dać jednej domek :) Czy Ty jesteś na owczarku?[/QUOTE]
Tak, jestem. Myślę nad obróżką/szelkach guard z dog style miętową dla DONa,ale chyba bez żadnego podszycie, bo chcę żeby była tania, można było ją prać i żeby nie pękała-jak jest czasem przy ekoskórce. Nie wiem czy zdecydować się na klamrę,zacisk czy łańcuszek.Nie chciałabym żeby części metalowe zardzewiały i były bardzo ciężkie...z kolei zacisk i łańcuszek nadają się do korygowania psa i obroża może mieć większą regulację..czy taka obroża chyba ta taśma ma 2,5 cm nie zginie w sierści??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Illusion'][URL]http://i1112.photobucket.com/albums/k487/Dog-Style/plecionki/DSC04415.jpg[/URL]
[URL]http://i1112.photobucket.com/albums/k487/Dog-Style/plecionki/DSC04579.jpg[/URL]

:loveu:

Używał ktoś z Was tego typu smyczy? Są wygodne, nie ma otartych rąk, jak pies szarpnie?
[URL]http://pelna-miska.pl/userdata/gfx/87c060a8a2a5a0248951a17b2782585e.jpg[/URL][/QUOTE]

Ja używam i bardzo sobie je chwalę i poproszę o namiar chętnie nowe zakupię.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...