Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='Diana21'][IMG]http://www.google.pl/search?hl=pl&q=halsband+hunter+swarovski&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&bvm=bv.42080656,d.bGE&biw=1024&bih=673&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=UD8YUayaLqeC4ATOo4GwDA#biv=i|0;d|FdbhsDVSV1mXbM:[/IMG][/QUOTE]
No i d....... Takie coś mi wyszło. Jutro poproszę brata, niech mi wstawi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MakeBelieve'][URL]http://i48.tinypic.com/2mgun85.jpg[/URL]
Na moje oko te szelki chyba za bardzo się wbijają w pachy..[/QUOTE]

[quote name='anostek']Tez mi się wydają za małe - dość mocno uciskają psa pod pachami...[/QUOTE]


No właśnie jak mu je pierwszy raz założyłam to też mi się od razy rzuciło w oczy, że są za ciasne, ale to przez tą sierść ;) Pies normalnie w nich chodził, biegał i specjalnie sprawdzałam czy tak samo jak w obroży, czy w właśnie tu pod pachami mu się coś wbija. Ale wszystko jest w porządku, chodzi w tych szelkach tak samo jak w obroży ;)


[B]Kasi i Lena- [/B]zgadzam się :lol: Dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

Z ElPerro zero kontaktu, Pitman jakoś nie przekonuje... Wpadł inny pomysł ;) Generalnie sprawa wygląda tak, że pies aktualnie chodzi w szorkach i chcemy kupić coś innego - guardy albo norwegi czy siodełkowe, żadnych nie nosił, więc i tak będą to testy.
I stąd mam pytanie - czy jeżeli pies mieści się obwodowo w szelki Juliusa, ale przekracza je wagowo, to jest większa szansa na zerwanie ich? Jakimś dziwnym trafem oba psy są na granicy :mdleje:
Byłabym też super wdzięczna dziewczętom z ONkami, które mają juliusy i mogłyby wrzucić zdjęcia, jak się psiaki w nich prezentują :)

Link to comment
Share on other sites

Hej, mam pytanie do was, może nieco odbiegające od tematu, ale zahaczające o szelki dla psa.
Idzie wiosna, zaczynają się dłuższe piesze wycieczki. Chcielibyśmy naszej suni kupić plecak Trixie, o taki:

[IMG]http://www.internetowyzoolog.pl/products/plecakdlapsa.jpg[/IMG]

Na takie wędrówki chciałabym także kupić jej szelki, tylko czy jest sens je zakładać razem z plecakiem, czy nie będzie psu niewygodnie czy nie będą go wtedy uwierać? Czy ktoś z was może stosował taki plecaczek? W grę wchodzi tylko obroża?
Z góry dziękuję za jakąkolwiek odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='trabeska']No właśnie jak mu je pierwszy raz założyłam to też mi się od razy rzuciło w oczy, że są za ciasne, ale to przez tą sierść ;) Pies normalnie w nich chodził, biegał i specjalnie sprawdzałam czy tak samo jak w obroży, czy w właśnie tu pod pachami mu się coś wbija. Ale wszystko jest w porządku, chodzi w tych szelkach tak samo jak w obroży ;)


[B]Kasi i Lena- [/B]zgadzam się :lol: Dzięki :)[/QUOTE]

[b]trabeska[/b] ok, biega w nich, ale to nie znaczy, ze jest jemu wygodnie. Sama musisz zobaczyć, czy nie są za blisko pach, tak na dotyk.

[b]Diana21[/b] proszę Cię, pisz wszystko w jednym poście, nie spamuj tak.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Litterka']A czy ten plecak nie spełnia od razu funkcji szelek? Nie ma tam żadnego półkółka do smyczy?[/QUOTE]
powinno mieć, widziałam takie z kółkiem na allegro .
nie pamiętam tylko firmy ale może jeszcze są wysatwione

edit:
manmat ma na 100% z kółkiem do smyczy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']No pod spodem też nie bardzo, bo przecież ten plecak je przykryje. Moim zdaniem tylko obroża ;)[/QUOTE]
owszem przykryje, ale z drugiej strony, gdyby rozważyć szelki norweskie uchwyt i mocowanie smyczy być może by wystawało... w każdym razie wydaje mi się to niezbyt wygodne dla psa.
[B]Litterka[/B], no właśnie nie ma... i w sumie teraz zastanawiam się czy są takie plecaki gdzieś do kupienia..
[quote name='gops']powinno mieć, widziałam takie z kółkiem na allegro .
nie pamiętam tylko firmy ale może jeszcze są wysatwione

edit:
manmat ma na 100% z kółkiem do smyczy[/QUOTE]
oooo dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...