Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='Victoria']
ale szczerze mowiac mi by bylo szkoda tak smycz przerabiac :D[/QUOTE]

mnie też :)
był Rogz a wyszły dwie podróbki...

jeszcze przy tych największych rozmiarach, gdzie ceny są na prawdę duże to rozumiem ale M czy L szkooda...

btw. uwielbiam ten kolor :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barberry']mnie też :)
był Rogz a wyszły dwie podróbki...

jeszcze przy tych największych rozmiarach, gdzie ceny są na prawdę duże to rozumiem ale M czy L szkooda...

btw. uwielbiam ten kolor :loveu:[/QUOTE]

Zgadzam się - to są teraz obroże ``w typie`` Rogza:evil_lol:
Ale jak najbardziej rozumiem przerabianie sobie smyczy, obroży jak ktoś się na tym zna i ma takie umiejętności.
Przy ewentualnej sprzedaży innemu użytkownikowi warto jednak wspomnieć, że firmowa obroża była w jakiś sposób przerabiana.


[quote name='Lucky.']mam dokłanie to samo, wracam do domu, patrzę do skrzynki czy awizo jest, albo czy listonosz wsadził kopertę do niej, idę do domu, nie ma jej i jestem zawiedziona, bo muszę czekać na kolejny dzień, najgorzej jak jest piątek, to te dwa dni się ciągną :P[/QUOTE]

A propos oczekiwania na przesyłkę mam tak samo. Ostatnio kupiłam smycz płacąc przelewem 11.03. (niedziela). Wysyłka (polecony priorytet) miała być wg deklaracji sprzedającego zrobiona 12 w poniedziałek lub 13 we wtorek. Czekałam cały tydzień z nadzieją wyglądając listonosza... W końcu 27-go napisałam pytanie co z moją przesyłką, na co otrzymałam odpowiedź, że ``już jakoś powinna dojść``... Zapytałam: a kiedy została wysłana? - odpowiedzi już nie było.
Doszła 28-go, a ze stempla wynikało, że dopiero w dniu 26 została nadana...Jak dla mnie to jest nie fair, że ktoś składa deklarację, potem nie dotrzymuje terminu i udaje, że się nic nie stało. Wystarczyła krótka wiadomość, że przesyłka nie wyszła w obiecanym terminie i będzie wysłana tego to a tego dnia.

Link to comment
Share on other sites

świetna ta limonka! dla mnie świetna sprawa z tym przerabianiem , nie każdemu zależy na metce(firmie-rogz spadł na jakości i mi tez by było szkoda 45zł na obroże która nie jest tego warta) , mi np bardziej zależy na wzorku/taśmie i gdybym tylko mogła kupić taką szerokość to bym poprosiła Marte o przerobienie .

jak na razie to kupiłam szelki skórzane ale bez ćwieków, już sie nie mogę doczekać :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares'] nową czy używaną kupiłaś??[/QUOTE]
Od sherry ktora miala ja tylko dwa razy na sobie. Jednak lepiej jej pasuje taki AD niz rogz w 16 mm.

Ja za to szukam jakis dobrych skorzanych smyczy, do AD ekoskorki. Hurtta ma ta jedna ladna ale nie za taka cene :mdleje: Jak sie sprawuja skorzane smycze? lepiej niz tasmowe? Mozecie polecic jakas skorzana?

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-V0zyHHzhKqo/T2w-YSnY5NI/AAAAAAAAOD8/tjPmPfIkXQo/s640/IMG_4360.jpg[/IMG]

[IMG]http://i232.photobucket.com/albums/ee79/dirdib/IMG_3234.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']jeśli skórzana smycz to według mnie tylko dingo natłuszczana, są bardzo fajne w użytkowaniu , wygodne i wytrzymałe .[/QUOTE]
Masz gdzies ich strone tak na szybko? Bo jesli nie to poszukam sama cenowo i czy pod kolor jest :diabloti:

I pytanie co jest wygodniejsze skorzana czy parciana?

Edited by deer_1987
Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']Masz gdzies ich strone tak na szybko? Bo jesli nie to poszukam sama cenowo i czy pod kolor jest :diabloti:

I pytanie co jest wygodniejsze skorzana czy parciana?[/QUOTE]

[URL]http://www.dingo-sport.com.pl/sklep/index.php?cPath=80_91[/URL]

ja bardzo lubię skórzaną smycz nasza właśnie z dingo , używam jej najwięcej i według mnie jest wygodniejsza niż parciana ale nie pasuję do wszystkiego :)


edit: oni na tej stronie maja ceny z kosmosu , normalnie w innych sklepach sa tańsze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops'][URL]http://www.dingo-sport.com.pl/sklep/index.php?cPath=80_91[/URL]

ja bardzo lubię skórzaną smycz nasza właśnie z dingo , używam jej najwięcej i według mnie jest wygodniejsza niż parciana ale nie pasuję do wszystkiego :)

edit: oni na tej stronie maja ceny z kosmosu , normalnie w innych sklepach sa tańsze[/QUOTE]
Dziekuje! :loveu:

To mi bedzie pasowac bo sprzedalam wszystkie po za 1 lupine i mam teraz tylko te AD :loveu: one mialy byc wyjsciowe a jakos tak sie stalo ze sa na codzien :diabloti:

I tak lepsza cena niz po 150 zl za hurtte :razz: Ale widze same czarne?

Link to comment
Share on other sites

Ja się właśnie zastanawiam, czy dałabym radę przerobić Daszy starą obrożę na nową :) Ma taką fajną chyba 3,5 cm ze Snoopym i kurczakiem naszytym, pod spodem piękna oczojebna różowa taśma + wygodny zatrzask. Snoopy się przetarł w jednym miejscu, korci mnie żeby go odpruć jakoś :)

Co do skórzanych smyczy, mam taką jedną, ma chyba 15 lat i taki karabińczyk, że założę się że żadna z Was takiego nie ma :evil_lol: Smycz jest bardzo wygodna, miękka, lepiej leży w ręce niż parciana. Ma minus- jest stara i brzydka :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barberry']mnie też :)
był Rogz a wyszły dwie podróbki...

jeszcze przy tych największych rozmiarach, gdzie ceny są na prawdę duże to rozumiem ale M czy L szkooda...

btw. uwielbiam ten kolor :loveu:[/QUOTE]

[quote name='gops']świetna ta limonka! dla mnie świetna sprawa z tym przerabianiem , nie każdemu zależy na metce(firmie-rogz spadł na jakości i mi tez by było szkoda 45zł na obroże która nie jest tego warta) , mi np bardziej zależy na wzorku/taśmie i gdybym tylko mogła kupić taką szerokość to bym poprosiła Marte o przerobienie .

jak na razie to kupiłam szelki skórzane ale bez ćwieków, już sie nie mogę doczekać :)[/QUOTE]

to jest XL :) dokładnie mi nie zależało na metkach tylko na kolorze :diabloti: pozatym przy tym rozmiarze łańcuszek miałby z 18cm:evil_lol: a zatrzask byłby za duży i też trzeba by było przerabiać/ zmniejszać ;)


[quote name='deer_1987']Od sherry ktora miala ja tylko dwa razy na sobie. Jednak lepiej jej pasuje taki AD niz rogz w 16 mm.[/QUOTE]
a jej tak ładnie w nim było :shake: świetnie jej kolorek pasował!!! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']to jest XL :) dokładnie mi nie zależało na metkach tylko na kolorze :diabloti:
[/QUOTE]

chyba nie do końca, jakby nie zależało na metkach to by nie były przyszyte ;)


Jak dla mnie Rogz nie jest wart swojej ceny, starczy ten co mamy zwykły czarny z odblaskową nitką 40mm :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnIeLa']chyba nie do końca, jakby nie zależało na metkach to by nie były przyszyte ;)[/QUOTE]
tu chodziło tylko o zakrycie nitki :P z drugiej strony jest regulacja więc nie widać, a nie mieliśmy identycznej nitki


[quote name='FredziaFredzia']Marta, z tych Twoich nowych wzorów milusińscy są boscy! :) Napisałam Ci maila z zapytaniem o przedmiot kilka dni temu, ale jak na razie odpowiedzi nie dostałam więc pytam tu - jaką szerokość ma smycz pleciona ze sznurków 4 mm a jaką z 5 mm?[/QUOTE]
a pisałaś na dogstyle?? zaraz zobacze co i jak, tej smyczy ciężko zmierzyć szerokość, bo to zależy od splotu i jednak jest bardziej okrągła, po południu postaram sie zmierzyć, bo uciekam na uczelnię.
Ale standardowo dla małych/ średnich psów polecam z linek 4mm, a dla dużych 5mm

Link to comment
Share on other sites

[quote name='drzalka']Fajne są te szelki, myślałam nad brązowymi z ćwiekami dla Leny .
Pokaż na Misi jak przyjdą :)[/QUOTE]
długo się nad nimi zastanawiałam aż brat wyłożył kasę :evil_lol:
ale bez ćwieków z tego względu że byłoby mało ćwieków z przodu przy naszym rozmiarze i nie byłoby to tak efektowne .
więc kupiliśmy czarne bez ćwieków , mam nadzieję że będzie też ładnie wyglądać .

Link to comment
Share on other sites

hehehehe nie kazdemu zalezy na metce, ale pruc trzeba delikatnie, zeby metek nie uszkodzic-czyli zeby wygladalo jak rogz:))))
a to jest przeciez tylko obroza dla psa. nie musi byc ROGZA.

moj kolega w podstawowce sobie zamalowal jeden pasek na adidasach, zeby byly trzy:))) ale to bylo w podstawowce:))))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasi i Lena']Teraz Lenie będzie w nim ładnie:loveu:
Ale to prawda Sherry świetnie ten kolorek pasował:loveu:[/QUOTE]
Dokladnie tak :loveu:

I to tez prawda :razz:

[quote name='Molowe']to prawda,do Sherry bardzo ten fioletowy rogz pasował :)[/QUOTE]
[quote name='Marta_Ares']a jej tak ładnie w nim było :shake: świetnie jej kolorek pasował!!! :loveu:[/QUOTE]
Tez tak uwazam ale zawsze jest jakis lupine fioletowy jakbym sie zdecydowala :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...