Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[B]rossa[/B] pięknie młoda wygląda w obrożach :loveu: :loveu: :loveu: mogę zdjęcia do galerii klientów i na aukcję allegro??:cool3:

[B]Magda[/B], później zrobię zdjęcia turkusu, po praniu Lime bones troszkę odzyskało kolor, ale nadal się różni dość mocno



doszły dzisiaj tasiemki - 18 nowych wzorów :diabloti: :loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Guest Lotty

Bardzo proszę o namiary na godny polecenia sklep internetowy, gdzie mogę kupić porządne skórzane szelki ( bez filcu) dla małej rasy.
z góry dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BBeta']Świetne, sama robiłaś? :)[/QUOTE]
Tak, robiłam sama i nie przewidziałam, że wyjdzie mi obroża 3,5cm przez co okucia są za małe i nie sprawdza się zacisk.
No ale nie przeszkadza to jakoś bardzo. :)

[quote name='Marchewkowy'][url]http://i1219.photobucket.com/albums/dd440/Fotopeja/Obroze/DSCF2436b.jpg[/url]

Cudnie w nich wygląda :))[/QUOTE]
[quote name='Victoria']wow!! cuuudne są
Świetnie jej pasują ;)[/QUOTE]
[quote name='Talucha']Ślicznie wyszły! Pasuje jej :D :loveu:[/QUOTE]
Dziękujemy. :)
[quote name='Marta_Ares']
doszły dzisiaj tasiemki - 18 nowych wzorów :diabloti: :loveu: :loveu: :loveu:[/QUOTE]

Chyba nikt się nie obrazi jak je tu pokażesz. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Migori']Wiesz co? Ja mam wrażenie że jakoś rogza poszła mooocno w dół! Także nie dziwi mnie to, że ten kolor tak spłowiał.
Ciekawa jestem porównania błękitnej nitki, podobnie to wygląda ?[/QUOTE]


Ja mam obrożę turkus z nitką i smycz. Różnica jest ogromna. Kolor wygląda tragicznie. Jest wyblakły i niedoprany. Mogę się podpisać pod wypowiedzią Marty.
Obroża nie była jakoś ekstremalnie używana. Pies nie pływa, nie tapla się w błocie, w deszcz ograniczam spacery do minimum. Piorę tylko ręcznie w mydle.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']to ja poproszę zdjęcia na gg :diabloti::diabloti:[/QUOTE]
ja też ja też!:multi:

[quote name='toyota']Ja mam obrożę turkus z nitką i smycz. Różnica jest ogromna. Kolor wygląda tragicznie. Jest wyblakły i niedoprany. Mogę się podpisać pod wypowiedzią Marty.
Obroża nie była jakoś ekstremalnie używana. Pies nie pływa, nie tapla się w błocie, w deszcz ograniczam spacery do minimum. Piorę tylko ręcznie w mydle.[/QUOTE]

Moje się dość dobrze trzymają, ale też psy maja dużo futra i to pewnie osłania obróżkę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DomixX'][B]
rossa_ [/B]Świetnie jej w tych obróżkach[B][B] :) [/B][/B]A w różowej to już całkiem[B] :loveu:
[/B][/QUOTE]
Dzięki:cool3:, aczkolwiek to 100% facet, tylko mnie naszło na takie mało męskie kolory (to pewnie dlatego, że wstępnie miał być suczką):p:diabloti:

[quote name='Marta_Ares'][B]rossa[/B] pięknie młoda wygląda w obrożach :loveu: :loveu: :loveu: mogę zdjęcia do galerii klientów i na aukcję allegro??:cool3:
doszły dzisiaj tasiemki - 18 nowych wzorów :diabloti: :loveu: :loveu: :loveu:[/QUOTE]
Tak, oczywiście, proszę brać jeśli tylko do czegoś się nadają;) Ewentualnie mogę zorganizować przy lepszym świetle.
Dziękuję bardzo, za cierpliwość również:diabloti:, obroże są śliczne, fajne i mięciutkie:loveu:

A czy w tych nowych tasiemkach jest coś szerszego niż 2cm??:cool3:


[B]Onomato-Peja[/B], zakochałam się:loveu: Uwielbiam kwiatowe wzory, ta obroża wyszła bombowa!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Koniecznie chcemy zobaczyć te tasiemki :diabloti:

A tu oferta świąteczna, padłam jak to zobaczyłam:mdleje:

[URL]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=267246510029489&set=a.267246146696192.66980.217815658305908&type=1&ref=nf[/URL]

Edited by kokula
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Onomato-Peja']Tak, robiłam sama i nie przewidziałam, że wyjdzie mi obroża 3,5cm przez co okucia są za małe i nie sprawdza się zacisk.
No ale nie przeszkadza to jakoś bardzo. :)[/QUOTE]
Wyszła bardzo fajnie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Ja mam obrożę turkus z nitką i smycz. Różnica jest ogromna. Kolor wygląda tragicznie. Jest wyblakły i niedoprany. Mogę się podpisać pod wypowiedzią Marty.
Obroża nie była jakoś ekstremalnie używana. Pies nie pływa, nie tapla się w błocie, w deszcz ograniczam spacery do minimum. Piorę tylko ręcznie w mydle.[/QUOTE]
No właśnie. Dobrze to wiedzieć bo chodził za mną turkus z nitką. Chyba sobie podaruję ten zakup.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']Jestem ciekawa jak mój nie-rogzowy turkus wytrzyma... ;)
[url]https://lh3.googleusercontent.com/-SX6GPW7Ogo0/T3SBjJ9WW6I/AAAAAAAAETs/hWqLwAr36b8/s512/IMG_3149.JPG[/url]
Obroża od Marty :) W miarę widoczna :lol:[/QUOTE]
Co to za smycz??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia']ej gops czemu opylilas te wspaniale szelki?!!! nie zal ci?:))) te czachy to taki ekstra wzor:))[/QUOTE]

nie używałam ich w ogóle, tylko się kurzyły w kartonie bo wolę ciemniejsze rzeczy (mniej brudzące się) , no i miałam aż 7 szelek , teraz kupie tylko te piękne skórzane i koniec.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...