Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='papillonek']Nie wiem czy purple chrome ładniejsza ta limitowana taka wyraźniejsza mi się bardziej podoba :)[/QUOTE]
Ile osob tyle opini, wg mnie purple chrome jest duzo ladniejsza :loveu: Gdyby nie szerokosc to bym sie nigdy nie pozbywala :) Tyle juz w 16 mm chodzila ale dostala AD i wygodniej i ladniej jej w szerszych :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Guest papillonek

[quote name='deer_1987']Ile osob tyle opini, wg mnie purple chrome jest duzo ladniejsza :loveu: Gdyby nie szerokosc to bym sie nigdy nie pozbywala :) Tyle juz w 16 mm chodzila ale dostala AD i wygodniej i ladniej jej w szerszych :loveu:[/QUOTE]

Niestety to prawda każdemu podoba sie coś innego.
Ale purple paw jest żywsza i bardziej wiosenna :)
No widziałam rzeczywiście jej ładnie ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest papillonek

[quote name='Kasi i Lena']Dla mnie tez purple chrome jest najpiękniejszym z rogz:loveu: Oczywiście każdy ma swój gust, dla Ciebie pewnie limit jest najpiękniejszy.[/QUOTE]

Nie najpiekniejszy,ale podoba mi sie zresztą to mój pierwszy rogz ,więc nie mam porównania na żywo ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest papillonek

[quote name='Kasi i Lena']Ja mam dwa rogz ( a właściwie jeden już jutro będzie wysłany do nowego właściciela) i mogę stwierdzić że i tak najbardziej uwielbiam lupine:D[/QUOTE]

:evil_lol: Też dobrze. Ja dopiero próbuje ,więc wypowiem sie w przyszłości :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']i tym mnie troche zarazilas :loveu: pewnie jakis fiolecik lupine sherry kiedys dostanie zaraz po czerwonym do kurtki hurtta :diabloti:[/QUOTE]
Wiem, ale przyznaj że Lupine są najfajniejsze:loveu:
[quote name='papillonek']:evil_lol: Też dobrze. Ja dopiero próbuje ,więc wypowiem sie w przyszłości :)[/QUOTE]
Pewnie, każdy musi sam zobaczyć co mu się najbardziej podoba. To że mi Lupine nie znaczy że całemu światu też. Najważniejsze to mieć swój gust.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Teraz te brązowe plecione Dingo produkują też ze srebrnymi okuciami. Mam taką ;).[/QUOTE]

też mam taką,tylko specjalnie ze zlotymi-pod kolor oczu psa.

Deer tak pomyśłam,że Dingo z natłuszczanej skóry nie będzie Ci odpowiadać. Mają naturalny kolor (który np mi barrrdzo odpowiada) i sa obliczone na trwałość,wygląd to sprawa drugorzędna,ot po prostu smycz bez bajerów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Teraz te brązowe plecione Dingo produkują też ze srebrnymi okuciami. Mam taką ;).[/QUOTE]
O a wiesz gdzie kupic? bo na wiekszosci stron pisze ze nie ma brazowych albo sa ale z ze zlotymi...

[quote name='brazowa1']też mam taką,tylko specjalnie ze zlotymi-pod kolor oczu psa.

Deer tak pomyśłam,że Dingo z natłuszczanej skóry nie będzie Ci odpowiadać. Mają naturalny kolor (który np mi barrrdzo odpowiada) i sa obliczone na trwałość,wygląd to sprawa drugorzędna,ot po prostu smycz bez bajerów.[/QUOTE]
pod kolor oczu milki by pasowalo ale nie do kolek srebrnych :diabloti:

Ale ja nie chce bajerow :) Tylko ze ich cena podobna do hurtty tu na miejscu :( mi zalezy zeby pasowala do obrozy ale to sie tak nie da jak widze :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marchewkowy']ale super dublin dog, nie widziałam u nas jeszcze tego wzorka
[URL]http://www.ebay.com/itm/DUBLIN-DOG-No-Stink-KALEIDOSCOPE-Dog-Collar-Sz-XL-NWT-/170810222408?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item27c5152748[/URL][/QUOTE]

Był był ale to stary wzór ;), już chyba ponad rok temu wycofany.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']O a wiesz gdzie kupic? bo na wiekszosci stron pisze ze nie ma brazowych albo sa ale z ze zlotymi...


pod kolor oczu milki by pasowalo ale nie do kolek srebrnych :diabloti:

Ale ja nie chce bajerow :) Tylko ze ich cena podobna do hurtty tu na miejscu :( mi zalezy zeby pasowala do obrozy ale to sie tak nie da jak widze :([/QUOTE]
A mogę prosić o linki do sklepów z tymi brązowymi ze złotym? zastanawiam się między tą właśnie dingo, a podobną z ipo-sklepu i chciałabym porównać ceny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sugarr']A mogę prosić o linki do sklepów z tymi brązowymi ze złotym? zastanawiam się między tą właśnie dingo, a podobną z ipo-sklepu i chciałabym porównać ceny.[/QUOTE]
Ja wyszukiwalam z grafiki, bo tak nie ma zdjec brazowej na stronach gdzie jest czarna

[url]http://r.twenga.pl/g3.php?pg=VDs3NDU0NDE5OTk0NTg1NTQxODU3OzE2NTM5MjtodHRwOi8vd3d3Lnpvb2xvZ2ljem55LnNrbGVwLnBsL09waW5pYV9EaW5nb19TbXljel9wcnplZGx1emFuYV96ZV9za29yeV9uYXRsdXN6Y3phbmVqX3N6eXRhX2JyYXpvd2FfMl81Y21feF8xMjBfMjIwY21fXzY1NDJfX18zODMyOzM1ODI5N2IyOGY4YmM1NDk3NGRkNDk1ZDk2ODc1MWEy[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fauka']Co myślicie o Muscat McLeather? Mam obrożę, smycz i szelki. Obroża rozlegowuje się nam co spacer, szelki również, mimo że mój pies nie jest jakimś wybitnym ciągnikiem, czasami szarpnie.[/QUOTE]

Mój kot ma obroże McLeather :evil_lol:

------
A ja myślałam że te Dingo brązowe ze srebrnymi to jakaś stara wersja, bo w oficjalnym katalogu Dingo niema takich, są jedynie czarne ze srebrnym i ciemno brązowe z mosiężnym.

[B]Deer[/B] ja mam wizytówkę od Pani ze sklepu Rottweiler (?) od której właśnie na wystawie kupiłam beżową Dingo natłuszczaną.
Miała jeszcze czarne, brązowe, beżowe, pomarańczowe i czerwone , wszystkie ze srebrnymi karabińczykami ( i te standardowe brązowe z mosiężnymi)
Ceny niższe niż w necie i na stronie Dingo.

Jak chcesz zaraz pogrzebie i znajdę tel :)

Edited by drzalka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Squ']A wiecie w jakim sklepie są dostępne plecione brązowe? Mam teraz czarną z Lorda - jest bardzo fajna i wytrzymała, ale szukam czegoś bardziej miękkiego.[/QUOTE]
[URL]http://www.kuchniapupila.pl/pies/akcesoria/smycze/dingo_smycz_z_elementami,p1924320838[/URL] :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='drzalka']
A ja myślałam że te Dingo brązowe ze srebrnymi to jakaś stara wersja, bo w oficjalnym katalogu Dingo niema takich, są jedynie czarne ze srebrnym i ciemno brązowe z mosiężnym.

Deer ja mam wizytówkę od Pani ze sklepu Rottweiler (?) od której właśnie na wystawie kupiłam beżową Dingo natłuszczaną.
Miała jeszcze czarne, brązowe, beżowe, pomarańczowe i czerwone , wszystkie ze srebrnymi karabińczykami ( i te standardowe brązowe z mosiężnymi)

Jak chcesz zaraz pogrzebie i znajdę tel :)[/QUOTE]
Bardzo chetnie to sie dowiem :)

Link to comment
Share on other sites

[B]Squ[/B] ja właśnie z kuchni pupila zamawiałam :)

Miałam Lorda, na zamówienie, ale nie była taka miękka i elastyczna jak Dingo , szczerze polecam :)
W dodatku była krzywo wycięta.

---
Doszła mi smycz Hamilton "winna", wymieniona 2cm/180 mm .
Teraz to wydaje się wąski , a 2,5 za szeroki.
No mogli by 2.25 zrobić :diabloti:

Edited by drzalka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fauka']Co myślicie o Muscat McLeather? Mam obrożę, smycz i szelki. Obroża rozlegowuje się nam co spacer, szelki również, mimo że mój pies nie jest jakimś wybitnym ciągnikiem, czasami szarpnie.[/QUOTE]

Moje psie ma Muscatową obrożę. Też się rozjeżdżała cały czas, więc została zaszyta nićmi do butów. Nie mam regulacji, ale przynajmniej mogę z obroży korzystać. A na deszcz i taką pogodę się idealnie sprawdza, bo aż tak nie brudzi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...