Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Nie mogę edytować :/


Tak patrzałam na stronie Pitmana i z parcianych najbardziej spodobała mi się ta [url]http://www.pitman.pl/obroze/obroza_parciana_junior_fun[/url] .. tylko zastanawiam się, czy 4 cm dla niego to nie za szeroko ? Jest to sztywna obroża i zastanawiam się, czy byłoby mu wygodnie. Ze skórzanych niestety nie znalazłam nic ciekawego do 4cm ..

Link to comment
Share on other sites

Mi się wydaje że 4 dla Andiego będzie ok ;)
ja z Pitmana mam 5cm i gdyby tak nie ugniatała sierści byłaby idealna. A Twój ma krótką więc nie będzie ugniatać xd
myślę że są tu jakieś laby albo labo-rozmiarowe psy w 4cm, może ktoś Ci pokaże zdjęcie :)
zawsze są jeszcze obroże 3cm, np w tych kolorach: [URL]http://www.pitman.pl/obroze/obroza_junior_fun[/URL]
mi na prośbę zmienili kolor jednej taśmy, myślę że też nie byłoby problemu zamienić kolorów miejscami, jeśli chcesz czarny jako główny kolor

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iś & Chester']Mi się wydaje że 4 dla Andiego będzie ok ;)
ja z Pitmana mam 5cm i gdyby tak nie ugniatała sierści byłaby idealna. A Twój ma krótką więc nie będzie ugniatać xd
myślę że są tu jakieś laby albo labo-rozmiarowe psy w 4cm, może ktoś Ci pokaże zdjęcie :)
zawsze są jeszcze obroże 3cm, np w tych kolorach: [URL]http://www.pitman.pl/obroze/obroza_junior_fun[/URL]
mi na prośbę zmienili kolor jednej taśmy, myślę że też nie byłoby problemu zamienić kolorów miejscami, jeśli chcesz czarny jako główny kolor[/QUOTE]
Jeżeli byłaby możliwość wybrania przeze mnie kolorów. To wybrałabym te kolory [url]http://www.pitman.pl/obroze/obroza_parciana_dla_duzego_psa_fun[/url] i 3cm, a nie 4 .. choć w sumie nie wiem .. ?
[quote name='Natula']a moze cos od Marty? mozesz wybrac kolor i szerokość

my bedziemy mieć szeleczki od Marty :D[/QUOTE]
Wyroby tż'ta Marty podobają mi się :) Ale Marta ma jakąś stronę, gdzie mogłabym zobaczyć taśmy ? ;)

Zależy mi na solidnej obroży, która się nie rozwali po miesiącu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yorkomanka']mógłby ktoś zmieżyć mi 1 obręcz w guardach s z red dingo zaciśniętą na maxa? na stronie red dingo pisze że od 26 a na innej od 29 dla mnie to jest duża różnica bo mam małą pierdułkę i zastanawiam się czy wziąć szele z red dingo czy rogza które z tego co wiem są nieco mniejsze[/QUOTE]


na pewno będzie dobra bo one malusienkie są, wg mnie mają 22 cm (mierzone od środka) i 26 od zewnątrz tak optycznie to na cziłke beda nawet :) moja lhasaczka raczej nie jest duza a chodzi na maxa zwiększone i troszke ciasnawe są a wazy 5,5 kg, dlatego musze je sprzedać

[quote name='Ania :)']

Wyroby tż'ta Marty podobają mi się :) Ale Marta ma jakąś stronę, gdzie mogłabym zobaczyć taśmy ? ;)
[/QUOTE]

[url]http://allegro.pl/wytrzymale-szerokie-wygodne-szelki-4-5cm-40-50mm-i1331746968.html[/url]
po lewej sa tasmy a w innych przedmiotach obroże, akurat na tej aukcji jest najwiecej taśm

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania :)']J

Wyroby tż'ta Marty podobają mi się :) Ale Marta ma jakąś stronę, gdzie mogłabym zobaczyć taśmy ? ;)

Zależy mi na solidnej obroży, która się nie rozwali po miesiącu ;)[/QUOTE]

strona ruszy na dniach, zostało już tylko kilka rzeczy do uzupełnienia:diabloti:


a narazie pozostaje allegro, pw lub gg:cool3:


Dzisiaj wysyłaliśmy szelki dla "kucyka" :diabloti: ok 115cm w klacie :evil_lol:
później zdjęcia wstawie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']strona ruszy na dniach, zostało już tylko kilka rzeczy do uzupełnienia:diabloti:


a narazie pozostaje allegro, pw lub gg:cool3:


Dzisiaj wysyłaliśmy szelki dla "kucyka" :diabloti: ok 115cm w klacie :evil_lol:
później zdjęcia wstawie ;)[/QUOTE]

Spodobał mi się jeden wzorek i akurat taśma 3cm. ;) Jak już będę pewna, że będę miała kasę to się do Was zgłoszę. :)


Czekamy na zdjęcia :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']strona ruszy na dniach, zostało już tylko kilka rzeczy do uzupełnienia:diabloti:


a narazie pozostaje allegro, pw lub gg:cool3:


Dzisiaj wysyłaliśmy szelki dla "kucyka" :diabloti: ok 115cm w klacie :evil_lol:
później zdjęcia wstawie ;)[/QUOTE]

dawaj zdjęcia dawaj :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Bono super wygląda w tej niebieskiej el perro :) moja ma taka ale pomarańczową, a jest o wiele mniejsza :P ale za to nie dusi mi się jak ciągnie :) jestem z niej strasznie zadowolona gdyby nie to że muszę ją co chwilke prać ale plus dla firmy bo nic nie rdzewieje i po praniu wygląda jak nowa ! :) następnym razem wezme od nich moro przynajmniej nie będzie widac jaka jest brudna :P

Smile czekam na foty :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...