Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Krowy czy peace pup z lupine'a dla mojej psicy? :roll:
I takie małe pytanko w sprawie lupinów combo. Jeśli chce się używać jej jako zwykłej obroży to trzeba za każdym razem zmniejszać ją po przełożeniu przez głowę, prawda? Czy ja tu czegoś nie ogarniam?

Śliczne te Hamiltony ale za duuuże... :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barberry']Krowy czy peace pup z lupine'a dla mojej psicy? :roll:
I takie małe pytanko w sprawie lupinów combo. Jeśli chce się używać jej jako zwykłej obroży to trzeba za każdym razem zmniejszać ją po przełożeniu przez głowę, prawda? Czy ja tu czegoś nie ogarniam?

Śliczne te Hamiltony ale za duuuże... :([/QUOTE]


Haha, dla mnie te lupiny combo są w ogóle nie do ogarnięcia. Mieliśmy kiedyś, ale szybko się go pozbyłam:eviltong:

A teraz tak, zamówiłam bulwom komplety skórzane. Są trzy wzory ornamentu do wyboru. Pomóżcie, który wziąć dla [URL="http://img.webme.com/pic/b/buldogifrancuskie/shilla_foto.jpg"]Shilli[/URL], a który dla [URL="http://buldogifrancuskie.boo.pl/grafika/rolex_11.jpg"]Rolexa[/URL]? Ja już mam swoje typy, ale ciekawa jestem Waszego zdania.

[url]http://img11.allegroimg.pl/photos/oryginal/13/36/75/20/1336752016_2[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barberry']Krowy czy peace pup z lupine'a dla mojej psicy? :roll:
I takie małe pytanko w sprawie lupinów combo. Jeśli chce się używać jej jako zwykłej obroży to trzeba za każdym razem zmniejszać ją po przełożeniu przez głowę, prawda? Czy ja tu czegoś nie ogarniam? [/QUOTE]
Ja mam dwa Lupiny combo, ale używam jako zaciskowe. Przy czym Jelly roll jest fajna - miękka taśma, dobrze się luzuje, a Puppy love to maskara - sztywne strasznie, nie luzuje się i obroża leży gdzieś w kącie..

Wiecie czy dostanę gdzieś smycz w rogzowe krowy? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Squ']Ja mam dwa Lupiny combo, ale używam jako zaciskowe. Przy czym Jelly roll jest fajna - miękka taśma, dobrze się luzuje, a Puppy love to maskara - sztywne strasznie, nie luzuje się i obroża leży gdzieś w kącie..

Wiecie czy dostanę gdzieś smycz w rogzowe krowy? :razz:[/QUOTE]
Puppy Love faktycznie wykonane jest ze sztywnej taśmy, innej niż np. surf pup czy splash, ale przez to wolniej sie niszczy i mechaci. Takie mam wrażenie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo_ann']wszystkich zaciskow uzywam jako normalnych obrozy- wkladam na psa, dopasowuje rozmiar i juz. mam dobra obroze bez ryzyka, ze mi klamerka peknie;)[/QUOTE]

A nie ma ryzyka , że obroża zaciskowa spadnie jak pies jest puszczony bez smyczy ? Taka obroża jezt przeciez dosyć luźna w porównaniu do takiej na zatrzask ?

Link to comment
Share on other sites

Mi ostatnio podobają się tylko czarne obroże. w Marcu Raszplon dostanie czarna z kolcami a w międzyczasie chce kupic 4cm z ferplasta z tym śmiesznym podszyciem :P

EDIT:
Mógłby mi ktoś zmierzyc ile ma MAKSYMALNIE (takie maximum maxymalności) jakakolwiek wzorkowa obroża hilton 15mm? W zimę nie będę psu łańcuszka zakładac a na czymś adresówkę musi nosic...
Póki co ma ja na hiltonie 2cm ale może w 15mm też się zmiesci.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania :)']Nie mogę edytować :/


Tak patrzałam na stronie Pitmana i z parcianych najbardziej spodobała mi się ta [url]http://www.pitman.pl/obroze/obroza_parciana_junior_fun[/url] .. tylko zastanawiam się, czy 4 cm dla niego to nie za szeroko ? Jest to sztywna obroża i zastanawiam się, czy byłoby mu wygodnie. Ze skórzanych niestety nie znalazłam nic ciekawego do 4cm ..[/QUOTE]
Ania nie bój się 4cm, mój ma jedną 5 cm, a ma mniejszą głowę od Twojego i wygląda według mnie całkiem fajnie, chcesz zdjęcie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']A nie ma ryzyka , że obroża zaciskowa spadnie jak pies jest puszczony bez smyczy ? Taka obroża jezt przeciez dosyć luźna w porównaniu do takiej na zatrzask ?[/QUOTE]

oczywiscie, ze jest takie ryzyko-zwlaszcza np w obrozach rogz, ktore maja ten pasek zacisku dlugi. kolejne ryzyko jest takie, ze jak zlapiesz psa za taka obroze, a jej nie zacisniesz, to pies moze z niej wylezc. dlatego wlasnie ja zaciski wkladam, dopasowuje /czyli robie im obwod jak obrozy z klamerka/ i zapinam smycz do tego kolka, zeby sie nie zaciskalo;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...