Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[QUOTE]
To fioletową wziąć?
[/QUOTE]
[QUOTE]taaaaaak! ;-) [/QUOTE]
ZAMÓWIONA :multi:!!! fioletowa obroża Red Dingo odblaskowa + smycz taka sama do kompletu :razz:
[QUOTE]
[INDENT]Błęit lepszy ;-) Fiolet już się wg mnie zbyt oklepany zrobił. [/INDENT][/QUOTE] Nie u goldenów :eviltong: Wszystkie goldenki to przeważnie chadzają w czerwieniach, czasem w niebieskim :smile: Za parę dni dojdzie mój komplecik! Nie mogę się doczekać... :-D Mela będzie super wyglądać w fioletowym. Potem dodam zdjęcia ;-) Chociaż nie wiem czy powinnam jej pokazywać prezent przed Świętami... :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cieplutkaa.']Właśnie z tego co zauważyłam to w szczególności u goldenów. Ale na pewno będzie jej ładnie.[/QUOTE] To znak, że goldenom jest wyjątkowo ślicznie w fiolecie :loveu: Dzięki, moim zdaniem też będzie super wyglądać. Chociaż dla mnie i tak zawsze jest piękna.

Link to comment
Share on other sites

a ja po 1,5tyg uzywania zaciskowego lupine zaczelam go lubic :) zawsze mi przeszkadzaly te obroze (te zaciski ) teraz wyregulowalam tak ze nie wisi zacisk i zapinam psa na kolko zwykle nie zaciskowe a na zaciskowym wisi adresowka , w dodatku 2,5 cm to fajna szerokosc i bez tego zatrzasku rogzowego duzo lepeij wyglada obroza na miejszych psach

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']a ja po 1,5tyg uzywania zaciskowego lupine zaczelam go lubic :) zawsze mi przeszkadzaly te obroze (te zaciski ) teraz wyregulowalam tak ze nie wisi zacisk i zapinam psa na kolko zwykle nie zaciskowe a na zaciskowym wisi adresowka , w dodatku 2,5 cm to fajna szerokosc i bez tego zatrzasku rogzowego duzo lepeij wyglada obroza na miejszych psach[/QUOTE]

osobiście uważam zacisk lupine za najlepszy ze wszystkich obroży zaciskowych :loveu: (no może poza łańcuszkowym rogzem ale w zimie odpada)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']osobiście uważam zacisk lupine za najlepszy ze wszystkich obroży zaciskowych :loveu: (no może poza łańcuszkowym rogzem ale w zimie odpada)[/QUOTE]
mnie nadal irytuje jak poluznie obroze , ale jak jest dobrze wyregulwoana to nie jest zle :) szkoda ze ceny podwyzszyli bo kupilabym jeszcze jedna obroze od nich a ponad 40zl to jednak za duzo wedlug mnie, wole dozbierac na ezydoga

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']wiem, ceny odstraszają :razz: chociaż i tak sądzę że lupine bardziej się opłaca, chodzi mi o stosunek ceny do rogza czy RD

Ja chodzę na zacisku cały czas wiec nie zmieniam szerokości ;)[/QUOTE]
rd wogole mi nie przypadlo do gustu , kiedys planuje kupic wersje w kostki ale tez ta cena niestety odstrasza
rogzy nadal lubie , ale jako najtrwalsze obroze uwazam pitmany , nie sa tak piekne ale duzo "porzadniejsze"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']Mi osobiście pitmany się kompletnie nie podobają, ale mają ten plus że robią kolce na zamówienie, ale jako tak nic u nich mi się nie podoba, ale to kwestia gustu.[/QUOTE]
no ja nie wyobrazam sobie Moli w pitmanie z kolcami :evil_lol:
ale w jakis malych cwiekach to czemu nie ;)
no dla mnie liczy sie tez jakosc , rogzy mi rdzewieja i mechaca sie szkoda mi zwyczajnie pienidzy zeby wymieniac rogzy raz na miesiac bo tak bym musiala przy normlanym uzytkowaniu ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...