Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

I jak wrażenia, Illusion? 

 

 

właśnie! bo wygląda mega Illusion ;)

 

Pierwsze wrażenie - super! Wyglądają na porządne i są przy tym lekkie. Każdy szczegół przemyślany :). Mam nadzieję, że nie zmienię zdania, ale myślę, że chyba pierwszy raz udało mi się tak fajnie dobrać model szelek do psa. Przy zakładaniu tył jest dalej od pach, jak suk się rusza, to potem ląduje jej tak, jak na focie, może trzeba pobawić się jeszcze trochę regulacją.

 

 

...a kolory jakby specjalnie na nią :) extra :)

 

 

Illusion kolorystycznie idealnie!! Bardzo fajnie ten model na niej lezy :)

 

O tak, kolorki mają super :D.

Link to comment
Share on other sites

 

 

WOW mega kolorystyka - jak pod nią! :))

 

Mnie estetyka Ruffwearów nie podchodzi...tak samo te nowe Hurtty - jestem tradycjonalistką :P

 

A do mnie w końcu przybyły Lupiny! O ile z pomarańczem nie mam zastrzeżeń - idealnie pasuje pod neony lifguardowe, które mamy, tak z różem mam mieszane uczucia - wydawał mi się znacznie ciemniejszy niż jest w rzeczywistości - tak pokazywał mi ekran laptopa i tak widziałam na Waszych zdjęciach. Trochę mniej mi się podoba.

 

Co sądzicie?

 

IMG_8101.JPG

 

IMG_8094.JPG

Link to comment
Share on other sites

Po ponad miesiącu dotarły do mnie guardy lupine we wzorze ACU. I co? I górny pasek jest za krótki i włażą suce pod pachy :-(((

Pokaż jak to wygląda, może wystarczy poluźnić przód?

Illusion teraz to jak pchła do zadań specjalnych :D
Link to comment
Share on other sites

WOW mega kolorystyka - jak pod nią! :))

 

Mnie estetyka Ruffwearów nie podchodzi...tak samo te nowe Hurtty - jestem tradycjonalistką :P

 

A do mnie w końcu przybyły Lupiny! O ile z pomarańczem nie mam zastrzeżeń - idealnie pasuje pod neony lifguardowe, które mamy, tak z różem mam mieszane uczucia - wydawał mi się znacznie ciemniejszy niż jest w rzeczywistości - tak pokazywał mi ekran laptopa i tak widziałam na Waszych zdjęciach. Trochę mniej mi się podoba.

 

Co sądzicie?

 

 

 

Też mi się kiedyś ruffweary w ogóle nie podobały :P.

 

Róż w jakim odcieniu by nie był to zawsze róż. Moim zdaniem jest ślicznie!

 

Illusion teraz to jak pchła do zadań specjalnych :D

 

Haha, miałam to samo skojarzenie, jak jej założyłam! :D

 

Illusion, piękne! :)

 

 

Illusion - Kolory to pod nią, wygląda świetnie ;)

 

 

Dzięki! :)

Link to comment
Share on other sites

nenya, świetny ten kolor, mnie się bardzo podoba! jaka to szerokość?
Illusion, piękne!

 

 

To jest rozmiar dla średnich psów - jak dla mnie minimalnie za wąski na aussikowe szyjki (1,8cm) :)  

 

Illusion - Kolory to pod nią, wygląda świetnie

nenya - Też myślałam, że ten róż będzie taki różowiasty neonowy a tu taki pudrowy róż, ale fajny jest

 

No właśnie to bardzo kontrowersyjny kolor - bo raz mówię "bue, ohyda!" a drugi mi się nieziemsko podoba  :)

 

neyna, pasuje ten róż do Ruby, zgrane połączenie z różowym nosem i prawą śluzówką oka

Jeszcze bym zobaczyła Balu w tym pomarańczu i neonowych Y, bo chyba nie pokazywałaś

 

Hahah no fakt, o tym nie pomyślałam! :)

 

Powiem szczerze, że zrobić Balowi zdjęcie w obroży nieco mija się z celem - bo jego kryza jest abstrakcyjna :P Ale spróbuję! :)

 

 

Też mi się kiedyś ruffweary w ogóle nie podobały 

 

Róż w jakim odcieniu by nie był to zawsze róż. Moim zdaniem jest ślicznie!

 

 

 

Ha! Najwyraźniej do tego trzeba dojrzeć :D

 

Prawda to - zostawię sobie jako motto :D

Link to comment
Share on other sites

Ja na podobnej prowadziłam dobermana, po zdjęciu bez perspektywy trudno ocenić jej wielkość, ale ten typ smyczy jest raczej grubaśny. 

 

[URL=http://s883.photobucket.com/user/Abelsonite/media/Jarhead%204/DSC_2741_zpseaa2b30c.jpg.html]DSC_2741_zpseaa2b30c.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Co sądzicie o takiej smyczy? Dla psa 3 kg się nada? :P Jest miękka, karabińczyk też nie duży co sądzicie? :) http://images10.fotosik.pl/3327/65bfebc30c3ce32fgen.jpg

Fajny kolorek, ale takie smycze są dosyć grube. Jeżeli natomiast jest grubości 6mm, to myślę, że będzie okej.

 

6mm średnicy są z CHABY, co prawda nie ten kolor, bo są inne, ale cienkie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...