Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Ma ktos smycz przepinana wozy? Chcialabym sie dowiedziec czy one wszystkie takie są czy to moja jest feralna. Ja niestety sie troche zawiodlam, na wewnętrznej strony smyczy sa odcinki ktore sa obdrapane, jakby farba sie kruszyla, wyglada to bardzo nieestetycznie. Ja wiem, ze skora nie jest idealnie rowna i piękna, ale w jednym miejscu wyglada jakby byla uzywana przynajmniej 10 lat. Mam mozliwosc reklamacji do 14 dni, ale Pan nie odpisuje od weekendu...

Link to comment
Share on other sites

Ma ktos smycz przepinana wozy? Chcialabym sie dowiedziec czy one wszystkie takie są czy to moja jest feralna. Ja niestety sie troche zawiodlam, na wewnętrznej strony smyczy sa odcinki ktore sa obdrapane, jakby farba sie kruszyla, wyglada to bardzo nieestetycznie. Ja wiem, ze skora nie jest idealnie rowna i piękna, ale w jednym miejscu wyglada jakby byla uzywana przynajmniej 10 lat. Mam mozliwosc reklamacji do 14 dni, ale Pan nie odpisuje od weekendu...

 

Jest na stronie okreslone jak wyglada reklamacja? 14 dni chyba na zgloszenie reklamacji a potem masz czas na wysylke. Powinno to byc na stronie w regulaminie napisane

Link to comment
Share on other sites

Ma ktos smycz przepinana wozy? Chcialabym sie dowiedziec czy one wszystkie takie są czy to moja jest feralna. Ja niestety sie troche zawiodlam, na wewnętrznej strony smyczy sa odcinki ktore sa obdrapane, jakby farba sie kruszyla, wyglada to bardzo nieestetycznie. Ja wiem, ze skora nie jest idealnie rowna i piękna, ale w jednym miejscu wyglada jakby byla uzywana przynajmniej 10 lat. Mam mozliwosc reklamacji do 14 dni, ale Pan nie odpisuje od weekendu...

 

 

Ja mam przepinaną Wozę, jutro się jej przyjrzę, bo mam ją w pracy.  A możesz zrobić zdjęcia swojej to porównam, czy to wygląda podobnie ? Szczerze mówiąc nigdy nie zwróciłam uwagi na to czy ma jakieś niedoskonałości, ale kupiłam ją do codziennych spacerów, więc nie miałam aż takich wymagań co do jej wyglądu ;).  

Link to comment
Share on other sites

Na mojej były od nowości w dwóch, może trzech miejscach mini- wgniecenia, ale takie naturalne dla skóry, widoczne tylko po dokładnym przyjrzeniu się, poza tym żadnych niedoskonałości. Jestem zdziwiona, że sprzedali Ci taką smycz- myślałam, że dbają o wizerunek :/

Link to comment
Share on other sites

Oto i zamówione zdjęcia -

 

Bal w pomarańczowym Lupine:

 

IMG_8110.JPG 

 

(cóż za melancholijny, paszportowy uśmiech, jedno uszko widać, oczy patrzą w dal...no do dowodu! :P)

 

A tu w Y Hurtty (ostrzegałam, totalnie nic nie widać w futrze - na treningach się ze mnie śmieją  "kup se śliczne drogie szelki, a na psie i tak ich nie widać" :P

 

IMG_8117.JPG

 

Mina pt - "mam szelki i muszę z tym żyć!" - nienawidzi mieć jakichkolwiek szelek na sobie ( przeszliśmy wszystkie fasony - step iny, Y, guardy, norwegi...cóż, będzie musiał z tym żyć:P)

Link to comment
Share on other sites

Na mojej były od nowości w dwóch, może trzech miejscach mini- wgniecenia, ale takie naturalne dla skóry, widoczne tylko po dokładnym przyjrzeniu się, poza tym żadnych niedoskonałości. Jestem zdziwiona, że sprzedali Ci taką smycz- myślałam, że dbają o wizerunek :/


Tez jestem bardzo zdziwiona, bo woza zawsze kojarzyła mi sie z dobrymi jakosciowo rzeczami.
Link to comment
Share on other sites

Dużo za nią zapłaciłaś? 
Nie wygląda to zbyt dobrze, to jest chyba smycz zrobiona z jakiś fragmentów skóry. Tak mi ktoś kiedyś mówił, że może być albo z całego pasa, albo z takich jakby zmielonych kawałków. Nie wiem czy tak jest, ale porównywałyśmy wtedy smycze i rzeczywiście niektóre mają drugą stronę taką pomieloną a inne nie. 

Link to comment
Share on other sites

Dużo za nią zapłaciłaś? 
Nie wygląda to zbyt dobrze, to jest chyba smycz zrobiona z jakiś fragmentów skóry. Tak mi ktoś kiedyś mówił, że może być albo z całego pasa, albo z takich jakby zmielonych kawałków. Nie wiem czy tak jest, ale porównywałyśmy wtedy smycze i rzeczywiście niektóre mają drugą stronę taką pomieloną a inne nie. 

 

101zł razem z wysylka

 

nawet nie wiedziałam że tak robią, a już na pewno nie spodziewałam sie tego po wozie, no nic, będę domagać się reklamacji i zwrotu pieniędzy, a potem zamówię pewnie dingo

Link to comment
Share on other sites

Z tego co kiedyś wyczytałam - Woza raczej szczyci się faktem, że ich wyroby są z całej skóry, a nie z mielonki. 

 

Vailet - koniecznie reklamuj. Takie coś można przełknąć na smyczy za 30zł, ale nie za 100.

Link to comment
Share on other sites

Vailet, na mojej nic podobnego nie ma. Masz rację- to nie wygląda dobrze, nadaje się tylko do zwrotu/wymiany :(

 

Yyyy...czekaj, 80! :)

Wiesz, nenya, tych szelek w zasadzie na psie nie widać- lepiej się ich pozbądź ;) mogę być tak wspaniałomyślna i je od Ciebie odkupić :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Vailet, na mojej nic podobnego nie ma. Masz rację- to nie wygląda dobrze, nadaje się tylko do zwrotu/wymiany :(

 

Wiesz, nenya, tych szelek w zasadzie na psie nie widać- lepiej się ich pozbądź ;) mogę być tak wspaniałomyślna i je od Ciebie odkupić :D :D :D

 

 

Haha <3 No w sumie wiesz, jego to można by sznurkiem konopnym związać i byłby taki sam efekt :D a z drugiej strony mam Ru wyglądającą jak baleron w szelkach, którą muszę spinać na maksa szelkami, bo inaczej z nich wyłazi :P

Link to comment
Share on other sites

Podejrzewam, że Balu zrzucając zimowe ubranko pozwoli szelkom ujrzeć światło dzienne (osobiście bym mu pomogła :P ) ale i tak wygląda super :D

Ten pomarańcz jest genialny, kolejny raz się zachwycam i jak w końcu lupine przestanie cudować z tymi rabatami to się połaszę, bo jeden większy już przeoczyłam i pluje sobie w brodę :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...