Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Na szyi nie leżą, opierały mu się na barkach, widać taką ma budowę, norwegi 90tki mogłyby mieć spokojnie pasek piersiowy dłuższy o 5cm, pomimo, że w klacie byłyby za duże, dla przewrażliwionych i tak te pewnie wbijają mu się w pachy i są na bank niewygodne XD https://lh4.googleusercontent.com/-RwSLlLb61bI/VOThSsgxrdI/AAAAAAAAFaI/tpGKMXvcE0Q/s650/DSC_1630-026.JPG

A porównywać krępego, zbitego staffika do psów innej budowy jest trochę śmieszne :P

Link to comment
Share on other sites

Mój ma 49 w szyi i 80tki też są luźne (na smyczy układają się idealnie ale jak chodzi luzem mogłyby być z 3 cm mniejsze) .
Więc serio nie wiem jak moga być dobre na psa o szyi 32 cm :P

 
Przednia obręcz w Y-harness nie opiera się przecież na szyi tylko na barkach :)
Link to comment
Share on other sites

Zamówiłam 70 i 100 były dostępne od ręki, o dziwo po 20 min od zamówienia dostałam informacje że paczka została wysłana- nie wiem na ile to prawdziwe:) Coś czuję że nie wstrzelimy się w rozmiar ale najwyżej będę potem się bawić w wymienianie.
Już przerosło mnie siedzenie przed monitorem i zastanawianie się który rozmiar będzie najlepszy:D

Link to comment
Share on other sites

 
Przednia obręcz w Y-harness nie opiera się przecież na szyi tylko na barkach :)

Ok ale pies który ma w szyi 32 nawet w barkach nie będzie miał więcej niż 50 . Chyba że jest jakoś przedziwnie zbudowany :p 

Moja Misia miała 38-9 cm w szyi i 53cm w barkach(miała duże bary w porównaniu do szyi) . Clayek ma 49 w szyi i koło 58 w barkach .

Dążę do tego że to co najmniej dziwne że na tak różnych psach te same szelki leżą równie dobrze :p 

 

 

 

A ja się zastanawiam czy brać czarne pasowe julki czy niebieskie , chciałabym żeby jak najmniej było widać brud .

A napis chyba wezme MONSTER ;D

Link to comment
Share on other sites

Super leżą, ślicznie jej w tym kolorze! :D

 

Dzisiaj, po ponad tygodniu czekania na polecony priorytetowy :P doszły do nas hurtty 55. Różnica w rozmiarach jest naprawdę widoczna (poprzednie 45), niby lepiej leżą, ale przód jest dość luźny i zastanawiam się czy je zostawić, czy co robić dalej. Na zdjęciu gdzie suk siedzi to szelki praktycznie dopiero co wyjęte z koperty, chciałam zrobić fotę póki jasno. Teraz jak siedzi to ładnie leżą, ale jak się rusza to przód trochę odstaje.

 

16637476706_3f0c7bf285_z.jpg

 

Jeśli chodzi o ułożenie względem pach, to wydaje mi się, że są w sam raz.

 

16662019551_5c1620a162_z.jpg

 

Dla porównania rozmiar 45

 

16477256969_8d954228e2_z.jpg

 

16475828958_7a585c1902_z.jpg

Link to comment
Share on other sites

ładnie leżą na niej(?) te szelki! Pasuje ten kolorek :)

Super leżą, ślicznie jej w tym kolorze! :D

Tak, to ona :D Pięknie dziękujemy.
 

Dzisiaj, po ponad tygodniu czekania na polecony priorytetowy :P doszły do nas hurtty 55. Różnica w rozmiarach jest naprawdę widoczna (poprzednie 45), niby lepiej leżą, ale przód jest dość luźny i zastanawiam się czy je zostawić, czy co robić dalej. Na zdjęciu gdzie suk siedzi to szelki praktycznie dopiero co wyjęte z koperty, chciałam zrobić fotę póki jasno. Teraz jak siedzi to ładnie leżą, ale jak się rusza to przód trochę odstaje.
 
https://farm9.staticflickr.com/8626/16637476706_3f0c7bf285_z.jpg

https://farm9.staticflickr.com/8582/16662019551_5c1620a162_z.jpg
 
Jeśli chodzi o ułożenie względem pach, to wydaje mi się, że są w sam raz.

Ginka świetnie wygląda w tych szelkach!

Link to comment
Share on other sites

A my po naszym dzisiejszym spacerku poszukujemy nowych norwegów, mało brudzących się :P Piesełkowi spodobało się bieganie przy rowerze, a po jednym spacerze szelki są całe upaćkane błotkiem (zaleta posiadania niskopodłogowca :P) i poszukujemy czegoś na zmianę :)

Czy ktoś ma te:

hu_28365.jpg

lub te:

hu_28361.jpg

Moglibyście powiedzieć czym to jest podszyte? I jaka jest długość tego paska przedniego? Nie chciałabym, żeby się wcinał młodej w pachy.. Zapewne zamawiałabym od razu, ale że mój pies jest niewymiarowy to wolę się dopytać :)

Link to comment
Share on other sites

Fusion ja mialam, byly na mojego 5kg troche za duze (za dlugi przedni pasek) wiec mysle ze na Twoja bylyby idealne, norwegi trixie wlasnie maja fajnie dopasowany przedni pasek wzgledem obwodu, i nie wydaje mi się ze moglyby wbijac sie w pachy. Podszycie neoprenem

Właśnie ja się obawiam, żeby ten pasek piersiowy nie był za krótki, ale cóż, jak nie zamówię to się nie przekonam, chyba, że poproszę zoologiczny, żeby sprowadził, żebym mogła przymierzyć, ale wątpie czy to się uda.. To Fusion bardziej mi sie podoba pod względem kolorystycznym - połączenie czerni + zółci fajnie będzie wyglądało na Xenie :) 

 

lucky23   ten pierwszy fajniejszy i według mnie bardziej komfortowy dla psa, a ile te pierwsze kosztują? :)

Mi też ten pierwszy wydaje się fajniejszy no i jest tańszy..

Fusion na Xene (ma w klacie +/- 42 cm) kosztują około 20 zł bez przesyłki zależnie od sklepu.. Te drugie są droższe.. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...