Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Dziewczyny, a widziałyście już jakieś przebłyski wielkanocnych kolekcji?

 

Ja wciąż czekam na przesyłkę od Lupine, utknęła w paczkomacie i zaczynam tracić cierpliwość :(

 

A propos Lupine - strasznie podoba mi się kolor Coral z tej serii Eco, ale tam są tylko zatrzaski, których ja nie toleruję na moich długowłosych oszołomach :( Ma ktoś zdjęcie tej tasiemki na psie?

 

Okej, i po prostu MUSZĘ zapytać - taksówki? Ki diabeł? :)

Link to comment
Share on other sites

Mylukier, to może najpierw wymyśl, co byś chciała i napisz do pierwszej z brzegu firmy HM? Wiesz, że guardy i wiesz, że podszyte ekoskórką- zostaje tylko dobór kolorów :) Dog Style ma chyba największy wybór kolorów i jakość również godną polecenia :)

Do takiego futra, jak ma samoyed, eko się sprawdzi- jest śliska i nie wyciera ani nie kołtuni sierści :)

Link to comment
Share on other sites

A ja zabieram się za szukanie czegoś marynarskiego, wodnego, w klimacie jachtów... w czerwcu pies jedzie z nami na tygodniowy wypad na mazury, na jachty więc musi pasować :D
ale żadna firma nie ma nic fajnego... zależy mi na podszyciu neoprenem lub softshellem. Jedynie u DS chyba widziałam tasiemke marynarską ale wolałabym żeby jakieś inne firmy też coś miały bo kontakt z ds jakoś marnie idzie :P

Link to comment
Share on other sites

Mylukier, to może najpierw wymyśl, co byś chciała i napisz do pierwszej z brzegu firmy HM? Wiesz, że guardy i wiesz, że podszyte ekoskórką- zostaje tylko dobór kolorów :) Dog Style ma chyba największy wybór kolorów i jakość również godną polecenia :)

Do takiego futra, jak ma samoyed, eko się sprawdzi- jest śliska i nie wyciera ani nie kołtuni sierści :)

Właśnie jest tak wielki wybór, że ja już oczopląsu dostałam :D

Link to comment
Share on other sites

Tu można obejrzeć dzieła Taks i w tym temacie pojawiają się na bieżąco linki do bazarków :)

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/73439-psia-moda-by-taks/

 

Dzięki dobra kobieto! 

 

A ja zabieram się za szukanie czegoś marynarskiego, wodnego, w klimacie jachtów... w czerwcu pies jedzie z nami na tygodniowy wypad na mazury, na jachty więc musi pasować :D
ale żadna firma nie ma nic fajnego... zależy mi na podszyciu neoprenem lub softshellem. Jedynie u DS chyba widziałam tasiemke marynarską ale wolałabym żeby jakieś inne firmy też coś miały bo kontakt z ds jakoś marnie idzie :P

 

Ach jak zazdroszczę! :)

Jak coś znajdziesz, to się podziel - w zeszłym roku jechaliśmy z Balem nad morze, więc zakupiłam mu odpowiednią obrożę w wieloryby :P

Link to comment
Share on other sites

Ach jak zazdroszczę! :)
Jak coś znajdziesz, to się podziel - w zeszłym roku jechaliśmy z Balem nad morze, więc zakupiłam mu odpowiednią obrożę w wieloryby :P

Już się doczekać nie mogę, to już będzie drugi taki wyjazd z Ajrą :) jasne że się pochwalę :P na razie czekam aż coś wpadnie w oko :)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...