Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='Niewyspana']Opłaca się kupić takiego Rogza po 25 zł?
Tylko inny kolor.
[IMG]http://image.ceneo.pl/data/products/10760208/i-rogz-obroza-fanbelt-zaciskowa-z-lancuszkiem-odblaskowam-hc06-fioletowa.jpg[/IMG][/QUOTE]
A mogę spytać gdzie?
I jak się nazywa ten model Rogza - co wpisać w wyszukiwarkę, żeby się dostać do sklepów/aukcji?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Harley']A mogę spytać gdzie?
I jak się nazywa ten model Rogza - co wpisać w wyszukiwarkę, żeby się dostać do sklepów/aukcji?[/QUOTE]

Ja akurat dorwałam na facebooku, żółtego i się trochę wahałam, no ale jednak kupiłam.
Najwyżej później sprzedam ;p

A w wyszukiwarce można wpisać np. obroża Rogz łańcuszek L

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rashelek']Dziewczyny, mam pytanko do Was ;)
Macie jakieś sposoby, żeby polarek Minky po praniu znowu był taki "futerkowy"? Mam nim podszytą rączkę w smyczy no i nie jest już taki fajny...[/QUOTE]

Kiedyś pytałam o to jedną z firm HM i podobno trzeba prac ręcznie w 30 stopniach i bez płynu do płukania. Ile w tym prawdy nie wiem, bo po moim brudasie to w 30 stopniach brud mi się tylko rozbabra...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angi']jakby się ktoś natknął na reniferkową obrożę, to proszę.. pamiętajcie o mnie :grins: :loveu:[/QUOTE]

Moze w gadzeciakach bedzie :), wlasnie z nimi dogaduje sie w sprawie nowych wzorow (Grencha i Rudolfa) w przeciagu tygodnia maja przetestowac czy to sie uda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rashelek']Dziewczyny, mam pytanko do Was ;)
Macie jakieś sposoby, żeby polarek Minky po praniu znowu był taki "futerkowy"? Mam nim podszytą rączkę w smyczy no i nie jest już taki fajny...[/QUOTE]
Może pomoże przeczesanie szczotką lub grzebieniem. Nie mam nic z polarem minky, więc nie wiem jak to na nim zadziała, ale często robię tak z wszelkiego rodzaju futerkami przy kurtkach itp.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...