Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Ja teraz czekam na moje zamówienie z DS (obroża i smyczy z serii TWIST) i nie mogę się doczekać, ciekawa jestem jak z jakością ich wyrobów.
Na razie mam komplet z furkidz-prawie nienoszony,chyba sprzedam, bo jakoś bawełniana obroż wydaje mi się zbyt delikatna dla mojego świra
Dwie obroże z AD- zdecydowanie najlepsze, pięknie wykonane, mamy je od roku, noszone codziennie wyglądają jak nowe.
Dwie pary szelek Julius K9-siodełkowe i pasowe-mega porządne, dla psa super wygodne.
Komplet z red dingo-miał od szczeniaka,teraz poszedł do psa siostry, bo obroża była z wąska.
Smycz linę z el perro- jest ok, poprzednie smycze no name szybko się mechaciły i rozwalały,ta jeszcze się trzyma:)
Dwie pary szelek z zoologa oddałam, pies nie chciał w nich chodzić, to były takie step-in, widocznie mega niewygodne - kundel uciekał jak brałam je do reki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fauka']Szkoda że tło tej obroży jest czarne, ale jest fajna :razz: Trochę mam wrażenie że Furkidz ostatnio trochę się opuścił i konkurencja ma ciekawszą ofertę.[/QUOTE]

Czy ja wiem, pacyfki są genialne :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Aaa doszedł Comfort :loveu: Miałam niespodziewajke, bo nie byłam pewna jaki kolor dostanę, przyszedł pomarańczowy :loveu: I jest przeeeśliczny, fajniejszy niż na zdjęciach ;) Tylko odcieniem mi do szelek nie pasuje, trzeba coś z tym zrobić :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rashelek']Aaa doszedł Comfort :loveu: Miałam niespodziewajke, bo nie byłam pewna jaki kolor dostanę, przyszedł pomarańczowy :loveu: I jest przeeeśliczny, fajniejszy niż na zdjęciach ;) Tylko odcieniem mi do szelek nie pasuje, trzeba coś z tym zrobić :evil_lol:[/QUOTE]

Przemalujesz szelki czy Comforta :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia']Gdzieś Marta pisała że do któregoś czerwca są niedostępni
Jak z nią rozmawiałam w połowie maja to już podkreślała że najwcześniej może przyjąć zamówienie po 5-6 czerwca :)[/QUOTE]

O tym to wiem. Pisała też, że przed przerwą wyślą wszystkie zamówienia.
Ale napisałam maila i pewnie mailem znowu się przypomniałam, bo znowu dostałam informację "szelki będą do końca tygodnia". Mam nadzieję, że naprawdę będą :)


[quote name='masdamerka']Mamy już obrożę MM i wszystkim którzy doradzali mi zieleń - wielki dzięki, Lu wygląda przezajebiście :)

[IMG]http://img585.imageshack.us/img585/1131/img2069bw.jpg[/IMG]

[/QUOTE]


No i cudownie! czasem mam wrażenie, że jej wszystko pasuje ;)

Link to comment
Share on other sites

Z okazji promocji w OMP chciałam zamowic obroże, najzwyklejszą (parciak z tasiemką) ale zeby była jakas nowosc w naszej kolekcji plastikowa klamra miała byc z adresówka. Pani wyceniła mi (32cm długa) na ok 30 zł :( do tego przesyłka 9zł. 15% znizka jest tylko na produkty a nie na całe zamowienie. Czy to sie opaca.....?
Z jednej strony drogo z drugiej za dodatkowa adresowkę musialabym dac ok 7zł....mam dylemat.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paatrycja']Tak właśnie siedzę i się zastanawiam: jak myślicie, z czego składa się fenomen DS, AD czy Furkidz? ;)[/QUOTE]

Chyba z ciekawych wzorów, ładnego wykonania, kolorków i ogólnie ślicznego wyglądu akcesoriów :). Ja uwielbiam akcesoria z naszytymi tasiemkami z wzorkiem, bawełniane i zwykłe taśmowe, ale władnych kolorkach :), za to na przykład nie wiem co inni widzą w rzeczach skórzanych bo ja ich nie lubię. Ale o gustach się nie dyskutuje ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Victoria']liski wg mnie te na gorze po prawej ;P
aczkolwiek tak ogolnie to mi sie ta tasiemka nie podoba... tutaj jakos dziwnie ładnie wygląda :lol:[/QUOTE]

Mam to samo!
To jedyna propozycja, która mi się podoba i aż jestem w szoku, że to właśnie TE liski ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lavazze']pomocy, ktora wybrac? a moze cos zupelnie innego? nie jestem konkretnie nastawiona na zaden wzor, wiem tylko, ze ma byc z siateczka i pasowac do psa :)
[/QUOTE]
poczekam aż coś wybierzesz i kupisz i zobaczę jak będzie wyglądać na biszkopcie :evil_lol:
no chociaż ja się czaję na którąś z gotowców na ohmypet.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Victoria']liski wg mnie te na gorze po prawej ;P
aczkolwiek tak ogolnie to mi sie ta tasiemka nie podoba... tutaj jakos dziwnie ładnie wygląda :lol:[/QUOTE]
Wg mnie też liski :D
Ale mi akurat ta tasiemka się podoba :D


[B]motyleqq[/B]- mój Chic ma furkidza 2,5cm a waży (uwaga) 4,5kg więc dla Ti 3 cm raczej powinno być ok ;)

Link to comment
Share on other sites

z tą szerokością to tez dużo zależy od samej budowy psa. Moja młodsza suka, ma bardzo krótki kark względem reszty ciała, wiec jak ją zapakowałam w 3cm to wyglądała dziwacznie :roll: Jakby w ogóle nie miała szyi, dla niej max. to jest 2,5 cm-a wazy 23-25 kg

Z kolei i starszej suki, jest tyle kłaka, ze jak nie ma szerokiej obroży to jej po prostu nie widać :eviltong: Także myślę, że Brzydal motylkowej może spokojnie w tych 3cm śmigać ;)

Link to comment
Share on other sites

No a Chic chyba w 2,5cm nie wygląda źle ;)
[IMG]http://images43.fotosik.pl/1820/cb157368f7803641med.jpg[/IMG]

Kółeczka co prawda mogłyby być mniejsze ale szerokość wg mnie jest ok ;)
Za to 2cm activdog jest dla mnie ciut za wąski szczególnie jak pies jest zarośnięty ;)
[IMG]http://img132.imageshack.us/img132/6575/dsc0705an.jpg[/IMG]

Jak jest obcięty to jest ok:
[img]http://img132.imageshack.us/img132/2489/dsc0753ee.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...