Jump to content
Dogomania

Po co ja tam jechałam !!!


basia0607

Recommended Posts

  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Szanowna pani wet, która na dzień dobry kazała psa uspić nasłała na nas inspekcję wet, że łamiemy ustawe mecząc psa. Aga wytlumaczyła, że pies nie jest w schroniskowy, że ma właściciela. a my tylko chciałysmy pomóc z dobrej woli. Gdzie oni byli jak psy ze schroniska umierały w meczarniach ? Nikt tego nie widzial od 15 lat . Pukalam od drzwi do drzwi a oni zarzucali mi nadimpretacje faktów, zła wolę , czepianie się . Teraz jak przejelismy schronisko tylko czekają aby w nas uderzyć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia0607']Szanowna pani wet, która na dzień dobry kazała psa uspić nasłała na nas inspekcję wet, że łamiemy ustawe mecząc psa. Aga wytlumaczyła, że pies nie jest w schroniskowy, że ma właściciela. a my tylko chciałysmy pomóc z dobrej woli. Gdzie oni byli jak psy ze schroniska umierały w meczarniach ? Nikt tego nie widzial od 15 lat . Pukalam od drzwi do drzwi a oni zarzucali mi nadimpretacje faktów, zła wolę , czepianie się . Teraz jak przejelismy schronisko tylko czekają aby w nas uderzyć.[/quote]

normalnie ryczeć można z wściekłości. Przez lat 10 pani exkierowniczka (wedlug wypowiedzi pracującego w lecznicy od lat 10 weterynarza/ wcześniej pewnie było to samo) nie wysłała do lecznicy ANI JEDNEGO psa czy kota (ptaki tak, ale żadnego psa czy kota). ANI JEDNEGO. Jak było w naszym schronisku nie trzeba powtarzać. I teraz takie coś?????!!! Ona wstydu nie ma ta kobieta!!!!!!!! Słowa niecenzuralne cisną mi się na usta:angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...