Jump to content
Dogomania

Śląski zlot Dogomaniaków !!;)


Bartiśkowa_

Recommended Posts

Baśka nie żartuj nawet.
A ja widzę, że tu się zbierze jeszcze domek albo i dwa tak jakby samodzielnie i pojedzie z nami ^^ tzn że zapłacą sobie później, niby na własną rękę ale będą z nami. Bo Ana, Iza i jeszcze kilka osób mówiło że to za wcześnie.

W ogóle lubię jeździć w wakacje z mojego zadupia na inne zadupia, jeszcze większe zazwyczaj :evil_lol: w tym roku miałam typowo wiejskie wakacje (Sulistrowice, Kacwin, Strękowizna-> nazwy mówią same za się:evil_lol:), w następne wakacje póki co szykuje się to samo :eviltong: ale jest czad :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Myślę, że wielu ludzi jednak odstrasza odległość w czasie - deklaracje w listopadzie, kasa w grudniu a zlot w sierpniu. Gdyby tak pognębić panią ciutkę bardziej, że np. ostateczne deklaracje w grudniu/styczniu a wpłaty w styczniu/lutym... :eviltong:

Ja na razie nic nie mówię, czekamy na rozwiązanie kilku kwestii :roll: ale cały czas obserwuję wątek ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evl']Myślę, że wielu ludzi jednak odstrasza odległość w czasie - deklaracje w listopadzie, kasa w grudniu a zlot w sierpniu. Gdyby tak pognębić panią ciutkę bardziej, że np. ostateczne deklaracje w grudniu/styczniu a wpłaty w styczniu/lutym... :eviltong:

Ja na razie nic nie mówię, czekamy na rozwiązanie kilku kwestii :roll: ale cały czas obserwuję wątek ;)[/QUOTE]
[COLOR=Blue]co do tych wpłat to już my o tym godali najlepi powpłacać ewentualnie na początku stycznia bo późni nie wiadomo kto co zarezerwuje i sie okaże że do nos nie ma miejsca czy coś co do ty kaucji to jutro sie dowiemy:)[/COLOR]
[COLOR=Blue]ale tyż jak już pisałach mozna zienić ilosć domków MIESIĄC PRZED zlotem tam więc mozna jeszce wpłacić w lipcu xD[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iś & Chester']czyli że im więcej osób wpłaci w grudniu tym lepiej, ale potem jeszcze można się dopisać ?
fajnie, więcej osób pojedzie :eviltong:
ja chce jechać z psem. kto mi podrzuci jakiegoś wychowanego, niedużego ? :cool3:[/QUOTE]
ja Ci moge swojego pożyczyć, nawet oddać :cool3: bierzesz? :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iś & Chester']czyli że im więcej osób wpłaci w grudniu tym lepiej, ale potem jeszcze można się dopisać ?
fajnie, więcej osób pojedzie :eviltong:
ja chce jechać z psem. kto mi podrzuci jakiegoś wychowanego, niedużego ? :cool3:[/QUOTE]
[COLOR=Blue]ta można póxni jeszce sie zapisać no jak godałach miesiąc przed można zmienić liczna bomków i uczestników tak więc spoko ale im wiecy zapłaci do grudnia tym lepi bo nie wiem ile za zaliczka i jeszce cza czekać do jutra czy tu czy innego ośrodka szukomy:evil_lol:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iś & Chester']I co Anulciu, ciotka już dzwoniła ? :cool3:

Baffi mi się Twoja Neli podoba :loveu: ale ona Cię za bardzo lubi i nikt inny jej nie interesuje :eviltong:
Vini może być :D tylko mam nadziej eże jej nie nauzysz uciekać przez okno spowrotem do Ciebie :evil_lol:[/QUOTE]
[COLOR=Blue]a nie wiem bo na gadu ji nie ma to nie mom jak sie spytać:evil_lol:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vini.']Mój pies przez ścianę i przelezie żeby do mnie przybiec, hihihi :D
Ale ja chcę już na zlot[/QUOTE]

taa jasne :evil_lol: do mnie prędzej, ostatnio mnie polizała nawet :loveu::evil_lol:
nie no dobra niech Ci będzie.. do Ciebie tez by przybiegła no. :cool1::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

No to dobrze, że ew. można zmienić ilość domków, ale pamiętajcie, że są jakieś granice. ;) Jeśli ktoś wie, że jedzie na pewno to niech napisze, a nie 'lepiej w lipcu, bo jak zachoruję to przynajmniej kasa nie przepadnie' :eviltong: Bo np. dziewczyny zarezerwują 2 domki a tu 30 osób jeszcze chętnych...:evil_lol: To tak ode mnie, chociaż sama jeszcze w sumie nie potwierdziłam. xD

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...