Jump to content
Dogomania

Śląski zlot Dogomaniaków !!;)


Bartiśkowa_

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ppx']Już usunełam. xD
Trzeba brać swój namiot?[/quote]
[COLOR=Blue]namiot??
ogólnie nie było mowy o namiotach ale ok...
jak na razie nie ma tam miejsca na namioty i muszą być ubikacje na zewnątrz a na razie tego nie ma powiedzieli żę sie przymierzają do tego ale nie wiadomo[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']Namiot? :lol: Jak chcesz to możesz jechać pod namiot, ale ogólnie jedziemy tam do domków letniskowych ;)

Niedługo jedziemy zobaczyć ten ośrodek z Anulą.[/quote]
[COLOR=Blue]ta może se jechać pod namiot ale jak se go rozłoży na polach:diabloti:

[/COLOR][quote name='Vini.']O! A jeszcze sie spytam :) Wiadomo ile jest pokoi w domku i ile łóżek w każdym pokoju?[/quote]
[COLOR=Blue]Wiesz co w sumie nie wiem na ile podzielone są pokoiki ino wiem że jest 6 miejsc xD[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

to super :) :loveu: ja już chce wakacje. wiem że się powtarzam xd
dawajcie zdjęcia i mówcie wszystko co i jak ;)

wczoraj oznajmiłam tacie że jadę na zlot :D nie miał żadnych ale więc o ile mnie tramwaj nie przejedzie, albo w moim psie nie obudzi się morderca pewnej nocy i nie rzuci mi się na tętnice to będę na 100% :cool3:
musze se sprawdzić na mapie dzie to dokładnie jest, ile ode mnie.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Blue]A więc okazało sie żę domki są 5 osobowe...ale ewentualnie do kazdego domku dojdzie dostawka i trzeba bydzie sie ewentualnie nastawić na spanie na materacu (1 osoba z domku).
I jest taki można padać mini problem bo babka sie pytała kto bydzie odpowiadoł za osoby niepełnoletnie...i zanjąc życie nie znajdzie sie jedna osoba pełnoletnio któro bydzie odpowiadała za to wszystko i babka powiedziała że w takim razie trzeba bydzie zapłacić kaucja za kazy domek w kerym są osoby niepełnoletnie(250 zł) ale ta kaucja jest ZWRACANO ale jak nie bydzie żadnych zniszczeń bo jak ktoś coś zepsuje bardzo mi przykro kaucja idzie na wszzelkie naprawy ALE wpadły my z Ewą na pomysł o takim zaświadczeniu każdego niepełnoletniego od rodzica że rodzic odpowiado za wszelkie zniszczenia przez swoje dziecko i bydzie musioł zapłacić ale jeszce nie wiemmy czy babka sie na takie coś zgodzi trzeba czekać na odpowiedź...a jak sie nie zgodzi to nie wiem co bydzie...bo wątpia kto bydzie móg dać 250 zł[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula & Bono'][COLOR=blue]takie zaświadczenie:[/COLOR]
[COLOR=blue][/COLOR]


[COLOR=blue]zdjęcia jak zajada do domu...sklep jest daleko około 3 km a jak dojechać to co my momy padać weź se na zumi wejdź i tyle abo na strona tego zajazdu[/COLOR]
[/quote]


no w sumie, o tym nie pomyślałam :oops:
blondynka.. :evil_lol:


z tym zaświadczeniem to chyba byłoby najlepsze rozwiązanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Feigned']no w sumie, o tym nie pomyślałam :oops:
blondynka.. :evil_lol:


z tym zaświadczeniem to chyba byłoby najlepsze rozwiązanie.[/quote]
[COLOR=Blue]no byłoby ale nie wiem czy babka sie zgodzi na to...bo jak nie to przerąbane i nie wiem co robić[/COLOR]

[quote name='Skibka']A jakie jest wyposażenie kuchni mikrowela itd?
Bo musza wiedziec czy brac zamrozone jedzienie czy świeże, piec jest?;d[/quote]
[COLOR=Blue]jest lodówka z zamrażarką piecyk gazowy jest mikroweli ni ma xD

[/COLOR][quote name='Iś & Chester']Czyli rozlokowujemy się po 6 osób tak ? bo jakby było po 5 to by drożej wyszło tak ?
A co z przystankiem ? daleko jest ?
I inne rzeczy co się pytali ludzie ;D[/quote]
[COLOR=Blue]Ta po 6 osób z czego jedna bydzie musiała na materacu kimać...bo inaczy jak po 5 no to niestety droży by było a przystanek w sumie nie tak daleko może 10 min od Leśnego[/COLOR]

[quote name='Pestka']Z zaświadczeniem to chyba najlepszy pomysł, ale jesli bedzie kosztowało 250 zł to ja i tak pojade :evil_lol:
Czekam na fotki.[/quote]
[COLOR=Blue]czytej ze zrozumieniem...
NIE płacisz 250 zł!! ino te 162 zł i do tego że jadą niepełnoletni od kazdego domku pobiero sie kałcja 250 zł jak nic nie zniszczysz kaucja jest ODDAWANO[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...