Jump to content
Dogomania

Śląski zlot Dogomaniaków !!;)


Bartiśkowa_

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pani coś chyba nie za bardzo zależy 8)
Chyba, że tak jak Iś pisze prądu nie mają albo wulkan sie wylał xD

To tylko i wyłącznie jej strata, my sobie jakoś poradzimy :lol:
Dziewczyny może powoli zacznijmy sie rozglądać za tymi innymi ośrodkami? Nie mówie, żeby już rezygnować z tego, bo może Pani nagle prąd przywrócą, ale tak, żeby potem nie było za późno :cool3:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iś & Chester']Coś nowego ? Dodzwoniła się ciotka, coś zaczęłyście z ośrodkami ? A te które bierzecie od uwagę mają strony w necie ? :cool3:[/QUOTE]

[COLOR="Blue"]nie wiem czy dzwoniła właśnie pytom i czekom aż mi odpisze i niestety te ośrodki (chyba xD) nie mają[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR="Blue"]a więc jest tako propozycja jakby z Leśnym nie wypoliło to jest jedyn z ośrodków kery momy na oku [url=http://www.eholiday.pl/noclegi-xm7425.html]Ośrodek Wypoczynkowy I Restauracja Impresja - Przeczyce, w Przeczycach[/url]
to jest nad samym jeziorem ale taki cały budynek (o ile dobrze rozumia xD) pomieści 15 osób bo łon jest jakby z 3 doków małych połaczonych a do takiego 1 domku wejdzie 5 osób i by musieli wziąś na 6 dni i to wyjdzie 168 zł (no bo 5 osób) tego 2 raczy w necie nie ma szukom ale nie umie znajś[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]a więc jest tako propozycja jakby z Leśnym nie wypoliło to jest jedyn z ośrodków kery momy na oku [URL="http://www.eholiday.pl/noclegi-xm7425.html"]Ośrodek Wypoczynkowy I Restauracja Impresja - Przeczyce, w Przeczycach[/URL]
to jest nad samym jeziorem ale taki cały budynek (o ile dobrze rozumia xD) pomieści 15 osób bo łon jest jakby z 3 doków małych połaczonych a do takiego 1 domku wejdzie 5 osób i by musieli wziąś na 6 dni i to wyjdzie 168 zł (no bo 5 osób) tego 2 raczy w necie nie ma szukom ale nie umie znajś[/COLOR][/QUOTE]
Według mnie ośrodek moze, być ale jak to z tymi domkami? :cool3: W jednym domku 15 osób?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pestka']Według mnie ośrodek moze, być ale jak to z tymi domkami? :cool3: W jednym domku 15 osób?:cool3:[/QUOTE]

[COLOR="Blue"]to mosz taki budynek złączony z 3 domków i do jestnegi takiego małego domku włazi 5 osób czyli w całyym budyneczki jest 15[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Blue]Ok jest nowe info i nawet dobre!!;)
Okazało sie że Pani Zuzanna nie jest właścicielką Leśnego i dlatego tak długo nie odpisuje na meile bo musi skontaktować sie z właścicielami ośrodka;) i powiedziała ze odpisze mi co i jak około środy czy wtorku powiedziała ze jakby zależało od niej to jest za tymi oświadczeniami i to jest dobry pomysł ale właściciela też powinni się zgodzić na to! tam więc jest dobrze:diabloti:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bartiśkowa_']No to super że wkońcu coś ruszyło :loveu: Chodź tyen drugi ośrodek też jest niczego sobie. już wykreślam ;)[/QUOTE]
[COLOR=Blue]to teroz trzymać kciuki za TAK od właścicieli:diabloti: aha i wiecie co by my musieli zmienic na 6 dni a nie 7 bo za 7 wychodzi 180 cos a te 162 to jest za 6 pomyliłach sie[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]to teroz trzymać kciuki za TAK od właścicieli:diabloti: aha i wiecie co by my musieli zmienic na 6 dni a nie 7 bo za 7 wychodzi 180 cos a te 162 to jest za 6 pomyliłach sie[/COLOR][/QUOTE]

To ja się wypowiem po raz pierwszy:eviltong:
ale to przecież od 1-7 sierpnia wychodzi 6 dni;) znaczy 6 noclegów a za noclegi się płaci.. przynajmniej zawsze i wszędzie tak było...
;)


A co do mojej obecności dam znać jak się dowiemy co z tymi oświadczeniami;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sweet']To ja się wypowiem po raz pierwszy:eviltong:
ale to przecież od 1-7 sierpnia wychodzi 6 dni;) znaczy 6 noclegów a za noclegi się płaci.. przynajmniej zawsze i wszędzie tak było...
;)


A co do mojej obecności dam znać jak się dowiemy co z tymi oświadczeniami;)[/QUOTE]

[COLOR="Blue"]no w sumie racja xD wiesz co zoboczymy co odpisze babka bo mo tyż napisać ile wyjdzie dokąłdnie i wgl[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR="Blue"]zaroz mie coś szczeli...[/COLOR]

Witam serdecznie,
dla Ośrodka zabezpieczeniem wszelkich szkód jest forma kaucji. W razie,
gdy z kaucji zrezygnujemy, nie będziemy mieli pewności pokrycia
ewentualnych szkód. Właściciel odmówił takiej ewentualności,
ponieważ w przypadku oświadczeń podpisywanych przez rodziców zdarzało
się, że rodzice uciekali od odpowiedzialności za dzieci. 250 zł kaucji
od domku to maksymalnie 50zł wyłożonych przez 1 osobę. Kaucja jest
zwrotna, liczę więc, że zrozumiecie Państwo nasze racje.
Jeśli chodzi o wpłatę zaliczki - zwyczajowo przyjmujemy 30% wartości
całej kwoty.
Łączę pozdrowienia,

Zuzanna Guzik
ZAJAZD LEŚNY

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza i Noddy']A o co z tymi zaświadczeniami chodzi, bo ja późno na watek zajrzałam i nie bardzo się orientuje?[/QUOTE]

[COLOR="Blue"]zapropoowaliśmy oświadczenia od rodziców żeb za ewentualne zniszczenia ponieśli szkoty żeby nie płacić kaucji no ale niestety sie właściciele nie zgodzili...ale no w sumie i tak to 50 zł będzie zwrocone to żadna strata ani nic a ośrodek jest super[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...