Jump to content
Dogomania

Śląski zlot Dogomaniaków !!;)


Bartiśkowa_

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gossia']Musisz z Lisą jechać.. :cool3: Bo jak nie to:mad: ja kocham Twoją sunie:loveu:[/quote]

Z Lisą pojadę jak nie będzie miała rui :roll: Bo ona skończy już w tedy rok :loveu:

Mama mówi, że się zastanowi, a to dobry znak :multi: Ile Ty masz lat bo mama mówi, że mnie samej nie puści to przynajmniej powiem, że Ty też jedziesz sama :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolkablaszczyk']alez tu wszyscy rozgorączkowani - super :) a tu jeszcze trzeba tyle poczakać - straszne ale w koncu doczekamy sie, no nie? :)[/quote]
[COLOR=Blue]Noo na pewno!;)[/COLOR]

[COLOR=Blue]A no właśnie i żeby żadnemu inteligentowi nie przyszło na myśl jechania z suką z cieczką:p
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vini.']A ja mam takie pytanie- czy musze brać kaganiec dla mojego psa? Bo na ubiegłe wakacje szukałam dla swojej po całym mieście i nie znalazłam odpowiedniego ;/ Wszystkie są za duże :/[/quote]

nie myślę że nie musisz masz małego psa i z pewnością nad nim zapanujesz ;) a jak nie to na ręce weźmiesz i po problemie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bartiśkowa_']wierzę w was :evil_lol: Namawiajcie namawiajcie

Ja też jeszcze muszę trochę powalczyć żeby Bartiego wziąść bo rodzice mają lekkie opory :diabloti:[/quote]


U mnie są szanse, że pojadę :multi: Czekam do jutra ... tylko nie wiadomo jeszcze czy dam radę wziąć psa :-(

Link to comment
Share on other sites

Ewa myślisz że ktoś się przyczepi na brak kagańca u jolka ? przeż to takie słodziutkie, malutkie zwierzątko do torebeczki.. nie wiem jak u Was ale u mnie jest takie przekonanie i o ile na onka czy staffika nawet szczeniaka bez kagańca się patrzy nie wiadomo jak to jolecek moze wsystko :loveu: kocham polskie uświadomione społeczeństwo :roll: nie mam nic do yorków, ale babcie wszystkie mnie dobijają :shake:

Pokaże Wam kaganiec Piksel, suni Ulv..., zrobione na zlocie w Sulistrowicach ^^
[IMG]http://i36.tinypic.com/s0wpk2.jpg[/IMG]
żeby nie było że mam malutką komórkę:
[IMG]http://i37.tinypic.com/xnyd11.jpg[/IMG]
:evil_lol: zarąbisty nie ?
pies wygląda tak:

[IMG]http://wd8.photoblog.pl/lvp4/200909/28/47214747.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

taaa Piksel miała świetny kaganiec, to chyba dla kota był:)

a co do mnie, do nas, hmm... jeśli chodzi o mnie to myślę że na moje towarzystwo możecie liczyć, co do Pawła, on wyjeżdża na rok teraz więc czy w tym czasie będzie mógł jechać ze mną to mało prawdopodobne.
Dam jeszcze znać w jakim składzie się wybiorę. Musze poważnie wszystko przemyśleć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vini.']Bo mi to nie problem, kupić dla mojej kaganiec ;] Nie trzymam się zasady- mały i łagodny to kagańca nie musi. Tylko to już nie moja wina, że aż tak małych NIE MA![/QUOTE]

Ja też miałam problem z kagańcem, ale kupiłam rozmiar 1 sama sobie zwężyłam może to zbyt estetycznie nie wygląda ale jest.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula & Bono'][COLOR=blue]czyżby bezkulkowiec?:diabloti:[/COLOR]
[/quote]

ahaś. :diabloti:


Axel i kaganiec, hahah :evil_lol: ale to będzie wyglądało zarąbiście :razz:
jak ktoś będzie chciał pogłaskać to będę mówić "proszę nie dotykać, on jest agresywny" :diabloti:
nie no dobra, żartuje.. :evil_lol:
a tak serio to szanse, że pojade są sporawe.. :loveu:

a ten kaganiec to tak bardziej na wszelki wypadek nie? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']Anitko, wykreśl mnie póki co ;) jednak nie jestem w stanie się zdeklarować tak duzo czasu przed zlotem ;)
Jakbym się jednak namyśliła, to może Madzia z Martą przyjmą nas choć na podłogę :cool3::eviltong:[/quote]


phi.. na wycieraczke. :evil_lol:
nie no doobra :diabloti: coś by się wykombinowało :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...