Jump to content
Dogomania

* stary, brzydki, wyłysiały, głuchy i ślepy pies po wypadku - bez szans , prawda ???


florida_blue

Recommended Posts

Ależ one kochają TV - parcie na szkło jak mało kto.

Pamiętasz Renatkę, która pytlowała do kamery, że zamawiała smalec u pana, pan powiedział, że musi zrobić, a ona oczywiście czekała na realizację.

Jakoś do łba jej nie przyszło, że pewnie pan musiał wytopić ten zamówiony słoiczek z psa po prostu.
A te bzdury o czekaniu pół roku na nakaz prokuratorski?
Powiedziane do kamery bez żenady....... i bez krzty rozumu też.

Ale w TV się było - nieważne jak mówią, oby mówiły.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kahoona']Ależ one kochają TV - parcie na szkło jak mało kto.

[B]Pamiętasz Renatkę, która pytlowała do kamery, że zamawiała smalec u pana, pan powiedział, że musi zrobić, a ona oczywiście czekała na realizację.

Jakoś do łba jej nie przyszło, że pewnie pan musiał wytopić ten zamówiony słoiczek z psa[/B] po prostu.
A te bzdury o czekaniu pół roku na nakaz prokuratorski?
Powiedziane do kamery bez żenady....... i bez krzty rozumu też.

Ale w TV się było - nieważne jak mówią, oby mówiły.[/QUOTE]Jezuuuu..niedobrze mi się zrobiło.....nie chce nawet o tym myśleć...:placz::placz::placz::placz:
TYm razem jednak TV bedzie miala inne zadanie niz przedstawienie bohaterskich czynow pań....oj...zdecydownaie inne....i kto wie czy nie nawiążą do tematu smalcowni..:mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

I wiecie jak należy ocenić tę całą działalność interwencyjną w skali od 1 do 10?
[U]ano tak:[/U]
1. organizacja interwencji - 0
2. przygotowanie merytoryczne - 0
3. przygotowanie logistyczne - 1
4. przygotowanie miejsc dla odebranych zwierząt - 0
5. staranność przy adopcjach - 0
6. zabezpieczenie weterynaryjne - 0
7. obecność w mediach - 10
8. szanowanie tych, którzy pomagają - 0

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']TYm razem jednak TV bedzie miala inne zadanie niz przedstawienie bohaterskich czynow pań....oj...zdecydownaie inne....i kto wie czy nie nawiążą do tematu smalcowni..:mad::mad::mad:[/QUOTE]

lepiej żeby nie nawiązali - środowisko prozwierzęce straci na tym
wszyscy dostaniemy łatkę nieudolnych i niedouczonych

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorota'](...) Oni do dzisiaj nie próbują się tłumaczyć ,czyli TOTALNIE NAS LEKCEWAŻĄ natomiast Wy dajecie im rozgrzeszenie JUŻ na tym wątku ,co dla mnie jest czymś wyjatkowo niezrozumiałym (...) [/QUOTE]
A gdzie przeczytałaś, że oni dostali rozgrzeszenie?
Czy np. z moich postów wynika coś podobnego?
(Może i tak, jeśli wyrwie się pojedyncze zdanie z całego kontekstu.)
Jeśli tak sądzisz Doroto to jesteś w błędzie.
Dla mnie sprawa człowieka, psa i to, co się z nią w szerszym kontekście wiąże, nie przysycha, nie przysłcha i nie przyschnie...
To, że nie ciskam na wątku gromów, nie wrzucam zabarwionych czerwonością ikonek, nie pieklę się, wynika z usilnego starania zapanowania nad emocjami (Mogłabym tu również odnieść się do dojrzałości ale po co? Jak ją zwał tak ją zwał, może być i wiekowa, choć nie lubię tego słowa. W głowie bowiem dźwięczy powiedzenie, że broda mędrcem nie czyni. Nieco już poważniej...Termin [I]dojrzałość[/I] to temat rzeka. Wiek nie jest jej pierwszorzędnym wyznacznikiem.).
Wyznaję zasadę mniej gadać więcej robić i tego się trzymam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kahoona']Jakoś do łba jej nie przyszło, że pewnie pan musiał wytopić ten zamówiony słoiczek z psa po prostu.
[/QUOTE]

Takie było założenienie, ale przecież po analizie zakupionego w końcu smalcu okazało się, że nie ma w nim psa tylko świnie, gęsi i kot ...
To tak gwoli ścisłości ;)

Link to comment
Share on other sites

majqa napisała
Wyznaję zasadę mniej gadać więcej robić i tego się trzymam.

Tak znam takie powiedzenie, ale o innym piesku, ale pasuje i tu

Trevor stoczył bitwę, którą przegrał. Ale ta bitwa rozpoczęła wojnę którą dla Niego wygramy.Jest zwycięzcą w niej bo Jego cierpienie nie będzie daremne.


Tego się trzymajmy


Partyzancie dla Ciebie cioteczki i wujkowie zrobią to samo jak przestaną rozbijać górę od podstawy, a zaczną od wierzchołka.[FONT=Arial]
[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gameta']Takie było założenienie, ale przecież po analizie zakupionego w końcu smalcu okazało się, że nie ma w nim psa tylko świnie, gęsi i kot ...
To tak gwoli ścisłości ;)[/QUOTE]

moja krytyka dotyczy założenia, choć ten kot w smalcu też nie powinien tam być, prawda?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cajus JB']Partyzancie dla Ciebie cioteczki i wujkowie zrobią to samo jak przestaną rozbijać górę od podstawy, a zaczną od wierzchołka.[FONT=Arial]
[/FONT][/QUOTE]

sprecyzuj "wierzchołek", bo kurczę nie wiem gdzie przypuścić atak:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kahoona']moja krytyka dotyczy założenia, choć ten kot w smalcu też nie powinien tam być, prawda?[/QUOTE]

tak, oczywiście, że nie powinno go tam być - no chyba, że orzeka sąd w Krk :cool1:


Wszystko świetnie, tylko w jaki sposób chcecie wyegzekwować prawdę o tych wszystkich zwierzętach (vide post Cajus) ? Jestem jak najbardziej za ustaleniem stanu faktycznego, tylko na chwilę obecną dyskusja zaczyna przypominać jałowy wątek o Czarnym :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kahoona']sprecyzuj "wierzchołek", bo kurczę nie wiem gdzie przypuścić atak:mad:[/QUOTE]

Wierzchołek to w tym przypadku Panie z Częstochowy, a podstawa to niestety chory system.

Nie wciągam się w dyskusję bo idę spamować na innych wątkach ( oby modzi mi wybaczyli ) pytaniem o zdjęcia. Skoro wszyscy są tutaj.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kahoona']I wiecie jak należy ocenić tę całą działalność interwencyjną w skali od 1 do 10?
[U]ano tak:[/U]
1. organizacja interwencji - 0
2. przygotowanie merytoryczne - 0
3. przygotowanie logistyczne - 1
4. przygotowanie miejsc dla odebranych zwierząt - 0
5. staranność przy adopcjach - 0
6. zabezpieczenie weterynaryjne - 0
7. obecność w mediach - 10
8. szanowanie tych, którzy pomagają - 0[/QUOTE]


TO PRAWDA:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gameta']tak, oczywiście, że nie powinno go tam być - no chyba, że orzeka sąd w Krk :cool1:


Wszystko świetnie, tylko w jaki sposób chcecie wyegzekwować prawdę o tych wszystkich zwierzętach (vide post Cajus) ? Jestem jak najbardziej za ustaleniem stanu faktycznego, tylko na chwilę obecną dyskusja zaczyna przypominać jałowy wątek o Czarnym :cool1:[/QUOTE]

panienkom nie zależy na opinii - prawda jest nie do wyegzekwowania, niestety
smutne ale prawdziwe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kahoona']panienkom nie zależy na opinii - prawda jest nie do wyegzekwowania, niestety
smutne ale prawdziwe[/QUOTE]

Czyli jednak "gdzie jest Czarny" ? Świetnie, poprostu genialnie :cool1:
Czy nie macie wrażenia od pewnego czasu, że organizacjom "od zwierząt" jakoś się odechciało po drodze? Oczywiście generalizuje i nie mam tu akurat na myśli Emira, ale co pojawia się jakaś duża akcja to jest hurrrrrra i następnie dupa :cool1: Nie mogę się oprzeć, że pomoc organizacjom przestaje mieć sens - zaufanie=zero...

Link to comment
Share on other sites

masz jakiś pomysł, to dawaj

jak niby to zrobić? pozostają drogi oficjalne, forum internetowe oznacza dobrowolność, a to oznacza, że nikt nic nie musi, poza rozliczeniami

przecież one to czytają i rezultat taki, że im więcej pytań tym mniej odpowiedzi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gameta']Czyli jednak "gdzie jest Czarny" ? Świetnie, poprostu genialnie :cool1:
Czy nie macie wrażenia od pewnego czasu, że organizacjom "od zwierząt" jakoś się odechciało po drodze? Oczywiście generalizuje i nie mam tu akurat na myśli Emira, ale co pojawia się jakaś duża akcja to jest hurrrrrra i następnie dupa :cool1: [B]Nie mogę się oprzeć, że pomoc organizacjom przestaje mieć sens - zaufanie=zero..[/B].[/QUOTE]
NO wlasnie..i to jest najgorsze co może zrobić wlasnie min. taka paniusia jak nasza florida...a niestey uderzy to bezposrednio w najmniej winne istoty....:placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kahoona']masz jakiś pomysł, to dawaj

jak niby to zrobić? [B]pozostają drogi oficjalne[/B], forum internetowe oznacza dobrowolność, a to oznacza, że nikt nic nie musi, poza rozliczeniami

przecież one to czytają i rezultat taki, że im więcej pytań tym mniej odpowiedzi[/QUOTE]
Uwierz, ze drogi oficjamne poszly w ruch poki co....ivette ma pomoc prawnikow ..wiec ja tam mam nadziejez e jednak prawda sie nam pokaze....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kahoona']masz jakiś pomysł, to dawaj

jak niby to zrobić? pozostają drogi oficjalne, forum internetowe oznacza dobrowolność, a to oznacza, że nikt nic nie musi, poza rozliczeniami

przecież one to czytają i rezultat taki, że im więcej pytań tym mniej odpowiedzi[/QUOTE]

No właśnie nie mam - myślałam że Wy coś macie może...
Eeeee, odpowiedzi jest zero, nie może być mniej :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kahoona']masz jakiś pomysł, to dawaj

jak niby to zrobić? pozostają drogi oficjalne, forum internetowe oznacza dobrowolność, a to oznacza, że nikt nic nie musi, poza rozliczeniami

przecież one to czytają i rezultat taki, że im więcej pytań tym mniej odpowiedzi[/QUOTE]

Skoro nie ma odpowiedzi na proste pytanie o zdjęcie i pobyt zwierzęcia to znaczy, że jest coś do ukrycia.

nefretette skoro czytasz właśnie wątek zapraszamy do dyskusji ewentualnie wyjaśnień.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...