Jump to content
Dogomania

Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Nitor-Nivalis

Recommended Posts

czy tak czy nie to sie okaze nie wiem czy nadal mam na to chceci.

widzisz Andrzej, patrzac obiektywnie nie zwracajac uwagi na to kto jest wlascicielem bo zupelnie mnie to nie interesuje to takie jest moje zdanie, argumentow nie bede podawac bo to sie zaraz przeciwko mnie obroci, i znowu beda nie potrzebne pretensje i zgrzyty zwlaszcza w moim kierunku (jak to juz mialo miejsce kilka postow wczesniej) wiec po co?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

eee a wy swoje :roll:

czy ja coś mówię, że na drugim waszym forum wszytkie psy sa nazwane normalnie po imieniu a mój Sosiek E coś tam PN - nie interesuje mnie to :D

Tsunami jest sliczna młoda sunią , wiele zwycięztw przed nią :angel: , Shapali róniez rozwinął się bardzo na plus, zmezniał, zrobił sie bardzo efektowny :D , sunia z Cacibem tez cudna i wspaniale sie poruszającą , ale wiadomo, ze pies to pies i piekniej wygląda na BOG :wink:

I kazdy pies ma swój dzień :D , w którym wygląda, ze mucha nie siada :wink:

Link to comment
Share on other sites

Gratuluje wszystkim zwyciezcom... :)
Szczegolne gratulacje dla Agi i Shapciolka:) Naprawde zasluzyli sobie na ta wygrana :) A CWC,BOG,BOB i CACIB razem wziete to juz naprawde powod do dumy :) Buziaki dla Shapcia :) Oby tak dalej.. :multi: :buzi:
PS. A do wszystkich,ktorzy byli obecni we Wrocku usmiecham sie o fotki :) [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

Gratulacja dla Jacka i dla Hery tym bardziej, że mała lisiczka ukończyła Młodzieżowy Chapmionat Polski, co jest dosyć trudne biorąc pod uwage fakt ile pięknych suczek jest wystawianych teraz w młodzieży.


Ja podpisuje się pod tym co pisze Roon, ale nie będe drązyć tego tematu na forum.

Ewa coś musi być nie tak z twoimi wypowiedziami, bo jak widac nie tylko ja odczuwam bijący od nich sarkazm.
Jezeli twierdzisz,że jesteś życzliwa to popracuj nad tym.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sh_maniak']Cyraneczka, bardzo spóźnione ale szczere gratulacje zmiany stanu cywilnego :D ( dopiero przeczytałam w katalogach wyst. :wink: ) , wszytkiego najlepszego życzę :angel: :multi: :laola: :klacz: :drinking:[/quote]

Ojojoj, już zapomniałam, ze zmieniłam :lol: i teraz to chyba mogę podziękować, bo okres kwarantanny minął :evil:

dzięki :P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...