Jump to content
Dogomania

Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Nitor-Nivalis

Recommended Posts

wiesz co Jacek... schowaj sie, siedz cicho sie nie odzywaj...
mowie tydzien przed wystawa ze Ruda wasza wygra we wroclawiu to sie stawiasz...
i co???????????????????????? ja Ci juz mowilam na klubowce ze lomot Ci sie nalezy za to gadanie i jak jeszcze troche nad tym pomysle to baaardzo szybko sie go doczekasz!


GRATULACJE !!!!!!!

:D

(ale czuje sie niedoceniona, przewiduje, mowie jak bedzie i moj udzial w wygranej przeszedl bez echa :( )

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='HUSKYTEAM']Witam!
Wielkie dzięki za pomoc wszystkim, którzy pomagali, doradzali i zagrzewali do walki (Ewka w końcu po głowie za rasę nie dostałem, więc muszę na Ciebie uważać następnym razem :-) ). Ostateczne starcie w mł. przypominało walkę na torze żużlowym, bo żeśmy się z "Gośką z Kropkami" wyprzedzali wzajemnie chyba z 3 razy ;-)[/quote]

No po glowie to jeszcze napewno dostaniesz :) to byla moja faworytka na BOB :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HUSKYTEAM']
A jeszcze jedna mała sprawa: kojarzycie tę blaszaną tablicę z numerem ringu? (chyba każdy kojarzy po obiciu sobie o nią głowy) Po zakończeniu oceny siedzimy na "stoisku" i rozmawiamy z jakimiś ludźmi z dzieckiem, a ta tablica po prostu nagle pieprznęła (wiatr??) i upadła dosłownie metr od tego małego kajtka... strach pomyśleć, co by się mogło stać[/quote]

:o :o :o ale by było nieszczęście :o

jeszcze raz dzięki Jacek za pomoc z klatką :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitor-Nivalis'][quote name='flashka-g']przed BOG myslelismy ze bedzie trudno bo wypowiedziach o sedziu..ze nie przepada za huskymi..ale widac ze Shapali ma to cos czego inne nie miały ktorew do tej pory oceniał;] był nim zachwycony z rsezta jak pan Havelka.Ciesze sie niezmiernie ze szczęscia Agusi;][/quote]

Za skromna jestes Asia :) Twoja zasluga tez w tym jest :)[/quote]

no właściwie to masz racje bo mówiłam Agusi zeby przyjechała do Wrocławia bo w tej stawce miala duze szanse na wygranie...i jak mowilam tak sie spełniło :D

Ewa...spokojnie Hera sie jeszcze nawygrywa...wole jej nie wchodzic pod nogi jak bedzie miała juz włos;]

Link to comment
Share on other sites

Ewa mam nadzieje, że kiedyś dojdziesz do tego,że psów nie ocenia się na podstawie tego do kogo należą.

[b]gratulacja[/b]
zwykle w lm «powinszowania, [b]wyrazy uznania [/b]składane komuś z okazji jakiegoś sukcesu, szczęśliwego wydarzenia itp.»
[b]Serdeczne, szczere[/b] gratulacje.

i po co ten fausz?

[size=2]Ale mi na tym forum wazeliną pachnie, fe :-?[/size]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Artik&Shapali']Ewa mam nadzieje, że kiedyś dojdziesz do tego,że psów nie ocenia się na podstawie tego do kogo należą.

[b]gratulacja[/b]
zwykle w lm «powinszowania, [b]wyrazy uznania [/b]składane komuś z okazji jakiegoś sukcesu, szczęśliwego wydarzenia itp.»
[b]Serdeczne, szczere[/b] gratulacje.

i po co ten fausz?

[size=2]Ale mi na tym forum wazeliną pachnie, fe :-?[/size][/quote]

Wiesz smutne to jest :( nie zdarzylo mi sie oceniac psow po tym do kogo naleza.
Fakt ze moja faworytka na BOB byla Tsunami - ale chyba mam prawo do swojego zdania. CACIBu dla Shapa nie kwestionuje - i gratulaowalam ci za niego - jak stalysmy na ringu w klasie mlodziezy - przykre to co piszesz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitor-Nivalis']Fakt ze moja faworytka na BOB byla Tsunami - ale chyba mam prawo do swojego zdania. CACIBu dla Shapa nie kwestionuje - i gratulaowalam ci za niego - jak stalysmy na ringu w klasie mlodziezy - przykre to co piszesz.[/quote]

Kurcze Ewa to serio jest ????!!!!!
Z calym szacunkiem , bardzo lubie Jacka - jego psiaki rowniez, Tsunami z Jackiem w parze robia wspanialy show 8) (mam nadzieje ze mimo wygranej Jacek bedziesz w Zabrzu :wink: )
ale niech mnie szlag jak Tsunami powinna wygrac BOB - jest bez wlosa i takie sa fakty - BOB to pies na grupe !!! to raz, a dwa Shapi to dorosly rozwiniety pies !!!! Pies wspanialy !! nie moglo byc innego wyniku, i dobrze o tym wiesz :D
Wiec nie wiem o czym tu dyskusja, tyle w tym temacie

Link to comment
Share on other sites

NIE KŁUCIĆ MI SIĘ TU!!!! 8)
Nie ma o co- jeszcze nie jedna wystawa przed nami.
Nie ma, co twierdzic, że sędzia sędziował po umaszczeniach, bo takiego sędziego z daleka można wybadać- wybiera bez ładu i składu, byleby tylko umaszczenie było "to".
A sądzę, ze chyba jednak tak nie było, hę? 8)
Ja bardzo żałuję, że nas nie było, co wcale nie oznacza, że się poddaliśmy :roll:
Nie piszcie mi tu takich rzeczy, bo mi serce pęka, kiedy to czytam :(

A swoją drogą, SZCZERE gratulacje dla Shapali, dla Hery (bo Marcie już gratulowałam :wink: ), ale.... Sama nie wiem- bardziej gratulować psom, właścicielom, czy prezenterom.... :-?
Nie ważne! Gratuluję Wam wszystkim i każdemu z osobna :D

Link to comment
Share on other sites

ale pewnie tak :)
wiec moze zmienmy dyskusje, zamiast sie napinac... ja chetnie wyslucham czemu Tsunami a nie Shap ,. konkretne fakty ,
nie baczac czy psiak ten czy tamten jest "pana Kazia" czy Kaczora Donalda , mysle ze fajnie jak ktos co ma cos do powiedzenia napisze to konkretnie, nie zaleznie czy inni sie zgadzaja czy nie, a ze kazdy ma prawo do swojego zdania - to oczywiste.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...