Jump to content
Dogomania

Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Nitor-Nivalis

Recommended Posts

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziekuje za gratulacje. Shapali tylko potwierdził swoja klase na BOG zdobywając pierwsze miejsce;] Wystawa była sympatyczna..choc niektórzy bili od siebie niesympatia..trudno zdarza sie ze bywaja mało cywilizowani ludzie :roll:

No tak Ewa Dakota wygrał z prawdziwie kupiastą klasą :lol: sędzia omal co sie nie posikał sam ze śmiechu.Gratulejszons;]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitor-Nivalis']Żaneta naprawde sedzia ocenial po kolorze i bylo to widac szczegolnie w sukach w klasie otwartej - jedyna przedstawicielka tego umaszczenia.

A Mickey - Shapli tez jest w tym odcieniu

A to ze Dakota wygral - hmm nie raz wygrywał :)[/quote]

Czyli nie wygrał dlatego że jest rudy, a dlatego że zasługiwał bo zdażało mu się wygrywać ???
Jak masz jakieś ale w związku z Shapalim to to powiedz głośno, a nie ironizuj na temat wyboru sędziego...
0X

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mickey']Jak masz jakieś ale w związku z Shapalim to to powiedz głośno, a nie ironizuj na temat wyboru sędziego...
0X[/quote]

jakbys spojrzala na ocene obiektywnie chocby np na klase otwarta w sukach ... - a nie tworzysz historie o tym jakie to ja mam problemy z tym ze ktos wygrywa.. wrecz przeciwnie... raz jedni drugim razem inni... takie jest zycie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitor-Nivalis'][quote name='flashka-g']
No tak Ewa Dakota wygrał z prawdziwie kupiastą klasą :lol: sędzia omal co sie nie posikał sam ze śmiechu.Gratulejszons;][/quote]

Tak to fakt :) sedzia posikałby sie ze śmiechu :) no ale co zrobić - zdarza sie :)[/quote]

niby człowiek jest na wystawie, a nie wie co sie w koło niego dzieje :roll:
napewno sędzia się z tego śmiał, o był bardzo sympatycznym człowiekiem :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitor-Nivalis'][quote name='Mickey']
Była czekoladowa, a to ten sam odcień :evilbat:[/quote]

Czepiasz sie słowek - wiec moze jak masz cos do mnie to powiedz.[/quote]


[quote name='Nitor-Nivalis']A Mickey - Shapli tez jest w tym odcieniu [/quote]

8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']przed BOG myslelismy ze bedzie trudno bo wypowiedziach o sedziu..ze nie przepada za huskymi..ale widac ze Shapali ma to cos czego inne nie miały ktorew do tej pory oceniał;] był nim zachwycony z rsezta jak pan Havelka.Ciesze sie niezmiernie ze szczęscia Agusi;][/quote]

Za skromna jestes Asia :) Twoja zasluga tez w tym jest :)

Link to comment
Share on other sites

Witam!
Wielkie dzięki za pomoc wszystkim, którzy pomagali, doradzali i zagrzewali do walki (Ewka w końcu po głowie za rasę nie dostałem, więc muszę na Ciebie uważać następnym razem :-) ). Ostateczne starcie w mł. przypominało walkę na torze żużlowym, bo żeśmy się z "Gośką z Kropkami" wyprzedzali wzajemnie chyba z 3 razy ;-)

Gratulacje dla Shapalego - był moim zdaniem rewelka i wytrzymał kondycyjnie całe porównania, co przy tym słońcu wcale nie było takie łatwe. BRAWO za grupę! (nasza grupa Juniorów wyglądała tak, że wyszedłem z niej szybciej, niż na nią wszedłem... może dlatego, że zapomniałem zawiązać tą ringówkę od Adriana, która robi za pasek do spodni i... zresztą mniejsza z tym, ważne, że wesoło było ;-)

A jeszcze jedna mała sprawa: kojarzycie tę blaszaną tablicę z numerem ringu? (chyba każdy kojarzy po obiciu sobie o nią głowy) Po zakończeniu oceny siedzimy na "stoisku" i rozmawiamy z jakimiś ludźmi z dzieckiem, a ta tablica po prostu nagle pieprznęła (wiatr??) i upadła dosłownie metr od tego małego kajtka... strach pomyśleć, co by się mogło stać.

Pzdr i jeszcze raz dziękujemy!
Ps. Cyraneczka: Rudy Przecinak chyba wystąpi w Poznaniu w pośredniej, ale to zależy od Nitor-Nivalis :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...