Jump to content
Dogomania

Wrocław.Boston ma dom , Chesterek i Fredziu odeszli za TM !


iwa77

Recommended Posts

Chester przetrwał kolejny krytyczny dzień.
Byłam u niego dzisiaj w południe - stan jest bardzo ciężki , a rany tak rozlegle , że się płakać chce jak się na to patrzy.
Mam cały czas nadzieję , ze się chłopak nie podda i będzie dalej walczył.
Dzisiaj został jeszcze w schronie ze względu na swój stan, jeżeli nic się nie pogorszy i nie zmieni jutro zabieramy go.
Trzymajcie proszę dalej kciuki za niego !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dzisiaj przewiozłyśmy psiunia do Ulv, jest w koszmarnym stanie, skóra na pupie obdarta i z 30 różnych ran na całym ciele, niektóre duże otwarte szarpane, inne zdradliwe głębokie dziurki w skórze... żostał biedunio zaopatrzony medycznie ale cała walka przed nim, strasznie trudna walka o życie...

A cóż to za poczciwina z niego, mimo bólu poddaje sie cierpliwie zabiegom jakie trzeba przy nim wykonać... straszny biedak, zasługuje na lepszy los... nawet nie umiem sobie wyobrazić jak straszliwie musiał cierpieć i nadal cierpi... teraz przynajmniej już nie jest w stresie ale na pewno go boli...

Link to comment
Share on other sites

W tamtym roku wzięlam z Waszego schroniska ,stara 10-letnia suczke basseta.
Byla przewieziona z Wroclawia w okolice Lublina.
Mieszkala w 10 psowym boksie!!!
Przywiozlam ja z nieoperacyjnym rakiem sutka z przezutami do wąroby!!
Zyje do dzisiaj .Jest grubym,szczesliwym basiorem,ktory wyleguje sie na kanapach pod kocykiem.

Ludzie!!! Adoptujcie stare psy!!!!
Dla nich nawet kilka miesiecy zycia w nowym domu -to siegniecie bram raju!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwa77']Hmm , jakieś propozycje ?[/quote]

Może coś w stylu: zagryzły już Misia, zagryzą i nas.
Lub: Nie pozwól aby nasze życie skończyło się w zębach innych silniejszych psów.

Czy wiesz jak boli zagryzanie ? Uratuj od śmierci choć jednego.
Albo :
Czy ostatnie chwile naszego życia to będzie tylko STRACH ? Uratuj od zagryzienia w schronie.
Wiem, że to ostro brzmi ale czasami nie można inaczej.

Biedne te staruszki :-( i biedny bardzo Chester.

Link to comment
Share on other sites

Później wstawię parę fot Chestera , które robiłyśmy już u Ulv.
Nie da się spokojnie patrzyć na to biedne stworzenie, łzy same się cisną do oczu.
Chester jest taki dzielny ! On jest mądrym, starym i tak poczciwym psem . Nie miał lekkiego życia ,ale może właśnie to go tak zahartowało ,że jest "twardym zawodnikiem " i przeżył ten atak.
Patrząc na te rany widać , że psy chciały go zabić , to nie była tylko "kłótnia " w boksie ...
Daleka droga przed nami aby doprowadzić Chestera do zdrowia , mam nadzieję , ze chłopak się nie podda i będzie dalej walczył o życie .Zrobimy wszystko aby mu pomóc.
Czeka na niego już dom w Niemczech .

Link to comment
Share on other sites

znalazła te zdjęcia to wkleje:
[IMG]http://fotoalbum.web.de/gast/martina-grass/Chester-Verletzungen/printImage?imageId=134468035&imageType=image[/IMG]

[IMG]http://fotoalbum.web.de/gast/martina-grass/Chester-Verletzungen/printImage?imageId=134468029&imageType=image[/IMG]
[IMG]http://fotoalbum.web.de/gast/martina-grass/Chester-Verletzungen/printImage?imageId=134468042&imageType=image[/IMG]
[IMG]http://fotoalbum.web.de/gast/martina-grass/Chester-Verletzungen/printImage?imageId=134468032&imageType=image[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Wygląda na to ,że Chester czuje się odrobinę lepiej , doktor też był dzisiaj po raz pierwszy choc trochę zadowolony ze stanu psa !!!
Jeszcze długa droga przed nami ale jest przynajmniej jakiś maleńki promyczek nadziei ,że się uda go uratować ... Trzymajcie kciuki za kochanego Chestera !
Poza tym mam dobrą nowinę , dla Bostona szykuje się domek w Niemczech i jak dobrze pójdzie to Boston poczeka sobie na wyjazd już nie w schronie ale w cieplutkim DT .

Bardzo potrzebna jest pomoc dla 3- go dziadka FREDA !
Jak na razie nie ma on nic - proszę o ogłoszenia !

[COLOR="Red"][SIZE="3"]Bardzo serdecznie dziękujemy MYSZA 1 za przesłanie opatrunków żelowych dla Chesterka !!! [/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...