Jump to content
Dogomania

Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!


Glorien

Recommended Posts

[quote name='Glorien']Wysłałam nr konta osobą które zadeklarowały pomoc dla Fredzi. Jeśli moja wiadomość nie doszła to proszę o informacje niezwłoczie wyślę jeszcze raz.
Fredzia bardzo prosi o wsparcie finansowe. Jeśli uda się znaleźć jej dom to oczywiście pieniądze odeślę albo przekaże na inny cel.[/quote]


Ja deklarowałam 30 zł miesięcznie.;)
Proszę o numer konta na które mam przesłac pieniążki.
Mocno trzymam kciuki za Fredzie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 500
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dla mnie to byla osoba od razu niezbyt pewna, mowcie co chcecie, ale jak ktos tak belkocze piszac, majac czas na przemyslenie tego co chce przekazac, to nie wzbudza mojego zaufania; trzeba sie rozejrzec za td; zapytam mojej sasiadki czy by jej nie przetrzymala do czasu hoteliku, ale ona ma dwa swoje psy i raczej trzeba ja bedzie przekonac wyzywieniem dla Fredki; czy Fredzia jest cicha? bo sasiadka opiekuje sie w ciagu dnia swoja malenka wnuczka, ktora wiekszosc dnia przesypia; ile moze czasu potrwac ten dt? jaka jest rotacja w hoteliku? tak mniej wiecej?

Link to comment
Share on other sites

Doszła kolejna wpłata od [B]al-ka - 30 zł[/B]
Mamy dopiero 100 zł. Proszę was może znacie kogoś kto zaopiekowałby się Fredzią za zwrot poniesionych kosztów? Tak się boję że nie uda nam się zebrać wystarczającej kwoty :shake: Od poniedziałku ruszam z kolejnymi ogłoszeniami ale błagam miejcie na uwadze Fredzie. Może ktoś z waszych znajomych szuka właśnie jej :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Glorien']Doszła kolejna wpłata od [B]al-ka - 30 zł[/B]
Mamy dopiero 100 zł. Proszę was może znacie kogoś kto zaopiekowałby się Fredzią za zwrot poniesionych kosztów? Tak się boję że nie uda nam się zebrać wystarczającej kwoty :shake: Od poniedziałku ruszam z kolejnymi ogłoszeniami ale błagam miejcie na uwadze Fredzie. Może ktoś z waszych znajomych szuka właśnie jej :loveu:[/quote]
glorien, powiedz mi czy Fredzia jest cicha? bo jak szczekliwa to nawet nie pojde do sasiadki pytac, ta wnuczka wymaga spokoju, wiecie jak jest z malenkim dzieckiem; sasiadka wylacza pewnie wszystkie telefony bo dodzwonic sie do niej w dzien nie sposob nawet; szczekajacego psa nie wezmie nawet na godzine; ale psiara jest straszna, wiec moze na dt by sie zgodzila wziac cichego psa z michą...
nie pamietam czy Fredzia jest odrobaczona? w tej sytuacji to tez by sie przydalo;

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Odi']Otrzymałam dziś wiadomość o Fredzi od Beli51, więc jestem i deklaruję 20zł.
Proszę o nr konta na pw, to w poniedziałek pójdę do banku i zlecę przelew.[/quote]
Odi, bardzo, bardzo dziekuję. Glorien prześle Ci nr swojego konta, bo ona go użyczyła.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...