Jump to content
Dogomania

Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Birman na więcej przeciez - w schronie to mu już całkiem krzyzyk postawili i dali 12 albo i 13 na tych papierach ;)

a jak ktoś jeszcze nie głosował to zapraszam - czas do północy, a pieniążki na operację Birmankowych oczków potrzebne :)
[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]głosowanie na najpiękniejsze wiosenne zdjęcie - podpowiadam najładniejsze jest nr 24 hahaha - wygrane pieniążki ida na Birmanka i Gustawa, wystarczy wpis w wątku
[/FONT][/COLOR][COLOR=#0000FF][FONT=MS Shell Dlg 2][U][url]http://www.dogomania.pl/threads/205996-Bazarek-fotograficzny-V-BEZP%C5%81ATNE-G%C5%81OSOWANIE-DO-05.05-POST-132-139-)?p=16801354&viewfull=1#post16801354[/url][/U][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Czarna z Wrocławia - boska!!!!!!!!! ... albo ja mam deja vu, albo ja już ja widziałam...

[quote name='WATACHA']Ale zęby ma piękne.Przynajmniej na zdjęciu.[/QUOTE]

WATACHA - zapraszam do mnie, obejrzysz sobie zęby Arona ;) ... ciekawe ile mu dasz patrząc li tylko po zębach :megagrin:

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że nie będzie nietaktem zaproszenie do [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/206865-prosz%C4%99-nie-wpisywa%C4%87-si%C4%99-tworzymy-Aksonkowy-Sklepik/page3"][SIZE=4][COLOR=magenta]Aksonkowego Sklepiku.[/COLOR][/SIZE][/URL]
[/B]Zbieramy na leczenie 5 psów i na mikrobank.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tekla64']i jeszcze moze byc juz malo widoczna ale blizna pooperacyjna na brzuchu po wglobieniu jelit
to do tej suni olbrzymki[/QUOTE]

zapytam czy da się to sprawdzić, ja to bym najchętniej ją zabrała ze schroniska :( bo pójdzie do adopcji bez sterylki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jambi']Czarna z Wrocławia - boska!!!!!!!!! ... albo ja mam deja vu, albo ja już ja widziałam...



WATACHA - zapraszam do mnie, obejrzysz sobie zęby Arona ;) ... ciekawe ile mu dasz patrząc li tylko po zębach :megagrin:[/QUOTE]


Już mi pokazywałaś na żywo.Ciemno było, ale coś tam widziałam ;)

Link to comment
Share on other sites

Dzis w okolicach Łodzi złapałam sznaucerka średniego. Napisałam PW malawaszce, ale moze ktoś go szuka, wiec tu równiez wstawie informację. Chłopak, w wieku ok. 3 lat. Z duzą, zaschniętą rana na barkach, biegł główna drogą. Charakter raczej typowy: głosny pozostawiony sam w kojcu, do obcych nieufny, mógłby ugryźć ze strachu, babiarz. Złapałam go własnie na sukę.
Czy ktos nie kojarzy, żeby gdzieś w rejonie Łodzi poszukiwano takiego?

Link to comment
Share on other sites

Rana wyglada na cięcie siekierą. W ogromnym strupie jest równy szerokości ok. 2 mm rowek miedzy barkami. Tyłu nie da dotknac, chyba go też boli. Moze własciciel jakiejs suki go tak potraktował? Nasz tymczasowicz Oskar jest nafaszerowany śrutem, jak poszedł w zaloty do terierki lesniczego. Nie wszystko dało się wyjąć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...