Jump to content
Dogomania

Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziewczyny, tylko mi sie wydaje ze to sunia byla... a jesli to ten psiak ze zdjecia co wkleilam (z Palucha) to wynikaloby ze to rzeczywiscie sunia jest. Sprawdzalam wykaz przyjetych psow na Paluch od poczatku listopada, tylko to zdjecie w miare pasuje.
Poszukam jeszcze wolontariuszy innych, moze beda pewni plci na 100%.
Ja na Paluch jezdze dosc rzadko, ale moja znajoma jezdzi co sobote, wiec do soboty musimy sie uzbroic w cierpliwosc.
Psiak mnie bardzo obszczekal,jest neufny, nie wiem czy da sobie zajrzec miedzy nogi :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

No mi tez srednio pasuje, ale ten z moich zdjec ma krociutka siersc, jest po strzyzeniu :shake: gdyby trafil np. w pazdzierniku (od listopada sprawdzalam przyjecia) to pewnie bylby juz mocno zarosniety? Ten ze strony Palucha trafil do schroniska w koncowce grudnia...
Zapytam Kore moze, ona wie wszystko :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kingula']No mi tez srednio pasuje, ale ten z moich zdjec ma krociutka siersc, jest po strzyzeniu :shake: gdyby trafil np. w pazdzierniku (od listopada sprawdzalam przyjecia) to pewnie bylby juz mocno zarosniety? Ten ze strony Palucha trafil do schroniska w koncowce grudnia...
[B]Zapytam Kore moze, ona wie wszystko[/B] :p[/quote]

co racja to racja :loveu:

a po strzyżeniu - może ktoś go miał w domu i zwiał, albo się zgubił - no jakby nie było to sprawdzić trzeba ten "trop"

Link to comment
Share on other sites

Czy biale sznaucery roznia sie eksterierowo (pomijajac kolor oczywiscie) od "typowych"? Maja tak samo mocno zaakcentowane brody i grzywki? Ta psinka miala dosc rzadka fryzurke, moze trafila na kiepskiego fryzjera. Mozliwe jest, zeby to byl zwykly kundelek albo bialy sznaucer bez rodowodu? To chyba bardzo rzadko spotykana odmiana... Pamietam jak chyba z 10 lat temu trenowaly ze mna w grupie na agility 2 biale sznaucerki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kingula']Czy biale sznaucery roznia sie eksterierowo (pomijajac kolor oczywiscie) od "typowych"? Maja tak samo mocno zaakcentowane brody i grzywki? Ta psinka miala dosc rzadka fryzurke, moze trafila na kiepskiego fryzjera. [B]Mozliwe jest, zeby to byl zwykly kundelek albo bialy sznaucer bez rodowodu?[/B] To chyba bardzo rzadko spotykana odmiana... Pamietam jak chyba z 10 lat temu trenowaly ze mna w grupie na agility 2 biale sznaucerki :loveu:[/quote]


wszystko jest mozliwe, ale to jest sznaucerek - może mieć nawet rodowód - niestety białe w Polsce nie grzeszą pięknością w porównaniu z innymi kolorami - dopiero pojawiają się naprawdę ładne i ładnie owłosione

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaG']Znalazłam takie ogłoszenie na Gumtree

"dnia 08.12.2008 w Warszawie na pradze płn zagineła suczka rasy sznaucer mini - biała!!!uczciwych znalazców proszimy o kontakt!!!503729118 czeka Nagroda "

Dzwoniłam ta się odnalazła[/quote]

ale to była ta z Palucha????



Kingula - kiedy zrobiłaś to zdjęcie? Pani z Rudy dzwoniła na Paluch, ale tam nie kojarzą takiego psiaka i potrzebny numer żeby cokolwiek ustalić

Link to comment
Share on other sites

nasz chłopak to już starszy pan......ma 8 lat i kilka dni temu zostało stwierdzone ze ma chore serce - niewydolność lewej komory serca....jest bardzo kochany, nie zwraca uwagi na żadne psy, bardzo nam podupada psina:-(

[IMG]http://images26.fotosik.pl/321/9d2169460643123b.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lolka']nasz chłopak to już starszy pan......ma 8 lat i kilka dni temu zostało stwierdzone ze ma chore serce - niewydolność lewej komory serca....jest bardzo kochany, nie zwraca uwagi na żadne psy, bardzo nam podupada psina:-(

[IMG]http://images26.fotosik.pl/321/9d2169460643123b.jpg[/IMG][/quote]

lolka a coś więcej? gdzie on jest? ma wątek? jakieś namiary na opiekuna?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']lolka a coś więcej? gdzie on jest? ma wątek? jakieś namiary na opiekuna?[/quote]


on jest u nas w schronisku(dłuzyna niedaleko zgorzelca - dolnoslaskie) od ponad miesiąca, został znaleziony tuz przy granicy polsko/czesko/niemieckiej ...... zostały powiadomione tamtejsze służby jednak nikt się po niego nie zgłosił
nasz wet stwierdził że ma ok 8 lat i w jego karcie napisał że ma zapalenie krtani a kilka dni temu dowiedziałam się jeszcze od kogoś innego że ma niewydolność lewej komory serca.....niestety do schroniskowego weta od 3 dni nie ma możliwości dodzwonienia się aby to potwierdzić:roll:
ale coś musi mu dolegac bo jak zabrałam malutkiego:evil_lol: na spacer to troche dyszłał od czasu do czasu
poza tym pies aniołek, mimo swoich gabarytów jest przełagodny a inne psy ignoruje......na zdjęciach tego nie widac ale jego czarna sierśc jest przetkana pojedyńczymi siwymi kłaczkami.....ma niesamowicie piekne brazowe oczy i śmieszcze uszy z pedzelkami
problem jest taki, że malutki od jakigos czasu strasznie cierpi w schroo i bywaja momemnty że nie chce wychodzic ze swojej budy:-(

telefon do schroo 075 7780412 najlepiej rozmawiać bezpsrednio z kierownikiem P.Mieczysław Kula
lub do mnie agnieszka olejnik 601079807

z najnowszych wieści wiem że niby jest jakiś potencjalny chetny na malutkiego ale nie ma dla niego kojca, jak go wybuduje to weźmie....to oczywiscie nie jest jakas 100% deklaracja bo pies nadal widnieje jako do adopcji, dodatkowo ci ludzie nie wiedza o jego problemach z sercem

Link to comment
Share on other sites

schronisko Bełchatów (woj.łódzkie)kompletnie na dogo nieobecne, bo tam chyba nikt nie jeździ?
jest tam taka sznupka?mixik?siedzi w schronisku od czerwca:crazyeye:

numer 670 - suka; bardzo żywa; przyjazna wobec innych ludzi; rok urodzenia ok. 2006; w schronisku od 20.06.2008
[IMG]http://img516.imageshack.us/img516/7735/dd5fa4c6fyu4.jpg[/IMG]
oraz piesek w sumie nie wiem czy to bardziej sznup czy terrier hmm..
2162A - pies, przyjazny do ludzi. Żyje w zgodzie z innymi psami. Rok urodzenia ok. 2005. W schronisku od 19.05.2008
[IMG]http://img17.imageshack.us/img17/9361/d811a1ca3pw8.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...