Jump to content
Dogomania

16 letni Kubuś po śmierci swojej Pani oddany do schroniska...MA DOM! juz za TM


iwona213

Recommended Posts

  • Replies 432
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dorzućcie moje 10 zł/mc.
:(
Czy on akceptuje dzieci i koty? Mam wziąć psa w październiku, ale gdyby z tego nic nie wyszło, wzięłabym go do siebie. Bardzo mało to prawdopodobne, ale jeśli by piesek dla nas "nie dojechał", to wzięłabym tego staruszka.
Jeśli będzie trzeba, dam znać, najpóźniej na początku października.

Link to comment
Share on other sites

laLALLALAAaallalalllallallllaaaaaaa Jezu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jest!!!Jest domek dla Kubusia....cudowny..przecudowny...z kochanym Ludziami:loveu::loveu::loveu::loveu:Jedzie do Florentynki...Kubus w niedziele...wiezie Go oczywiscie kto??Ihabe....:loveu::loveu::loveu:Jez..dziewczyny ja jestem tak "podjarana" ze normalnie mnie roznosi..jak na speedzie:eviltong::eviltong::eviltong: Teraz mam blaganie.....bardzo wazne...niech kazdy uzyje swojej miłości - na kolanach, na "kciukach"..i jak kto moze lub umie..aby tylko Kubolinek sie zaadoptowal i nie wystraszyl "kolegów", ktorych u Florentynku jest 4:lol::lol::lol:To dobre psiaki kanapowe, ale wazne, zeby Kubus sie ich nie bal i sie zadoptowal...ale ja wierze ze tak bedzie- bo psy czuja serce..a serce to Florentynka ma wielkie..bo "podwojone" przez Serce Męzusia..to On był "motorem" podjecia zdecydowanej decyzji...bo Florentynka tez nie mogla przestac myslec o Kubusiu jak sie o Nim dowiedziala i opowiedziala męzusiowi i Jego historii..wyorazacie sobie, ze sa tacy faceci na tej naszej ziemi????:-o:-o:-oJezu..........ja jestem w euforii..choc wiem ze jeszcze spojojnie..do niedzieli..ale juz nie moge sie nie cieszyc..KUBUS!!!!!!!!!!!!!CHLOPAKU NASZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!JEDZIESZ DO SWOJEGO DOMKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!No i jeszcze jedna zachwycajaca wiadomosc...TO DOMEK DARMOWY!!!!!!!!!!CIOTECZKI..CZY WY TO ROZUMIECIE??????????:multi::multi::multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwona213']nie ma słów którymi potrafiłabym wyrazić podziękowania, wdzięczność i radość... :multi::multi::multi:[/quote]
Iwonko...mam dokładnie tak samo..no ciesze sie tak bardzo i taka jestem wdzieczna, ze nie mam słow...no bo kurna..nie ma takich słow..:loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']laLALLALAAaallalalllallallllaaaaaaa Jezu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jest!!!Jest domek dla Kubusia....cudowny..przecudowny...z kochanym Ludziami:loveu::loveu::loveu::loveu:Jedzie do Florentynki...Kubus w niedziele...wiezie Go oczywiscie kto??Ihabe....:loveu::loveu::loveu:Jez..dziewczyny ja jestem tak "podjarana" ze normalnie mnie roznosi..jak na speedzie:eviltong::eviltong::eviltong: Teraz mam blaganie.....bardzo wazne...niech kazdy uzyje swojej miłości - na kolanach, na "kciukach"..i jak kto moze lub umie..aby tylko Kubolinek sie zaadoptowal i nie wystraszyl "kolegów", ktorych u Florentynku jest 4:lol::lol::lol:To dobre psiaki kanapowe, ale wazne, zeby Kubus sie ich nie bal i sie zadoptowal...ale ja wierze ze tak bedzie- bo psy czuja serce..a serce to Florentynka ma wielkie..bo "podwojone" przez Serce Męzusia..to On był "motorem" podjecia zdecydowanej decyzji...bo Florentynka tez nie mogla przestac myslec o Kubusiu jak sie o Nim dowiedziala i opowiedziala męzusiowi i Jego historii..wyorazacie sobie, ze sa tacy faceci na tej naszej ziemi????:-o:-o:-oJezu..........ja jestem w euforii..choc wiem ze jeszcze spojojnie..do niedzieli..ale juz nie moge sie nie cieszyc..KUBUS!!!!!!!!!!!!!CHLOPAKU NASZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!JEDZIESZ DO SWOJEGO DOMKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!No i jeszcze jedna zachwycajaca wiadomosc...TO DOMEK DARMOWY!!!!!!!!!!CIOTECZKI..CZY WY TO ROZUMIECIE??????????:multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/quote]

gonia, to najwspanialsza wiadomość tego dnia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :BIG::BIG::BIG::tort::tort::tort::tort::laola:

Link to comment
Share on other sites

Jak mi Gonia zadzwoniła i powiedziała wiadomość dnia to o mało nie wyglebiłam. Ludzie patrzyli na mnie jak na wariatkę a ja nie mogłam się opanować i szalałam z radości. Jak wsiadłam do auta to byłam tak podjarana, że nie umknęło to Panom radarowcom. Jak im zaczęłam opowiadać , że przeprszam, że ja się zapomniałam ale .... i opowiadam historię Kubusia to zaraz chcieli mnie alkomatem przebadać:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Puścili mnie:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
Kubusiu widzimy się w niedzielkę ale ja już się nie moge doczekać:loveu::loveu::loveu:
Uhuuuuuuuuuuu
Gonia kocham Cię Aniele w skórze kobitki:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Florentynko i mężu Florentynki jesteście najwspanialszymi ludźmi jakich jeszcze kula ziemska nie miała:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Hihihihih...no tak z tymi wariatkami to chyba ciut ciut masz racje...w kazdym razie jesli nie wariatki, to zdrowo zakęcone:loveu::loveu:Ale mi dzis znow zyc sie zachcialo normalnie..jak mi dzis ktos wyskoczy z jakas bidą to zastrzele:roll::roll::roll:;)Kocham Was wszystkie.naprawde..kurde...jak to mozliwe????Nie widzialam a kocham:oops::oops::oops:

Link to comment
Share on other sites

No to Kubusiu lepiej nie mogłeś trafić, jedziesz do psiego raju:loveu:
Florentynka i jej mężuś dali domek 2 naszym suczkom- paróweczkom z Orzechowców ( jedna jest na tymczasie ) i gwarantuję Ci Kubusiu, że będziesz szczęśliwy, nie wspomnę o fantastycznym towarzystwie kilku parów i jego Wysokości....
Tylko jest jedno ale.....tam się czasem ciągnie wózek z kamieniami , albo brokuły gotują dla psów, albo dziewczyny pozują do odważnych zdjęć na rozkładówki...no w każdym bądź razie nudów nie ma:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majuska']No to Kubusiu lepiej nie mogłeś trafić, jedziesz do psiego raju:loveu:
Florentynka i jej mężuś dali domek 2 naszym suczkom- paróweczkom z Orzechowców ( jedna jest na tymczasie ) i gwarantuję Ci Kubusiu, że będziesz szczęśliwy, nie wspomnę o fantastycznym towarzystwie kilku parów i jego Wysokości....
Tylko jest jedno ale.....tam się czasem ciągnie wózek z kamieniami , albo brokuły gotują dla psów, [B]albo dziewczyny pozują do odważnych zdjęć na rozkładówki...no w każdym bądź razie nudów nie ma[/B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]EEEEEEEE..no to nam chlopak na stare lata odżyje i "użyje" sobie nawet...:eviltong::eviltong::eviltong:Cale szczescie , że ASiunia zgodziła sie brac Kubusia bez opłat- bo nieźle byśmy buliły..nie dośc, ze za niego jeszcze kilka lat, to jeszcze alimenta:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:Kubuś...chyba Ci zacznę zazdroscic takiego domku;):multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Florentynka']Ło matko! Spodziewacie się takich rzeczy po tym biednym dziadeczku?
Dom dajemy za friko, ale o alimenty to ja tu wszystkich będę po sądach ciągać jak dziadek narozrabia![/quote]
Florentynko..Ty to sie tu lepiej na wątku nie pojawiaj, bo jak się z tej radosci zaraz wszystkie na Ciebie rzucimy- to udusimy:loveu::loveu::loveu::loveu:A tak w ogole- to ok..masz pelne prawo żadac od nas alimentów..ja sie zgadzam na wszystko..na wszystko..jesli tylko Kubuś bedzie u Ciebie:loveu::loveu:Bo wiesz...nie bedziemy bronic chlopu życ pelną gębą na stare lata- zresztą Twoj TZcik nie pozwoli nam na to(męska solidarnośc przeca- nie:eviltong:)...:multi::multi::multi::multi:Chce mi sie tańczyc, śpiewac, klaskac...no i co tylko- w kazdym razie chce mi sie życ...bo dla takich chwil jak dzis-warto:loveu::loveu::loveu:lalllalllaaaaaaaaaaaa:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ihabe']Jak mi Gonia zadzwoniła i powiedziała wiadomość dnia to o mało nie wyglebiłam. Ludzie patrzyli na mnie jak na wariatkę a ja nie mogłam się opanować i szalałam z radości. Jak wsiadłam do auta to byłam tak podjarana, że nie umknęło to Panom radarowcom. Jak im zaczęłam opowiadać , że[B] przeprszam, że ja się zapomniałam ale .... i opowiadam historię Kubusia to zaraz chcieli mnie alkomatem przebadać:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Puścili mnie[/B]:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
Kubusiu widzimy się w niedzielkę ale ja już się nie moge doczekać:loveu::loveu::loveu:
Uhuuuuuuuuuuu
Gonia kocham Cię Aniele w skórze kobitki:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Florentynko i mężu Florentynki jesteście najwspanialszymi ludźmi jakich jeszcze kula ziemska nie miała:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote]

ihabe, bo spadnę z krzesła :megagrin::megagrin::megagrin::megagrin:

Nie zapomnijcie zrobić zdjęć!!!!!!!!!!!!!!!!!! ihabe!!!!!!!!!!! :evilbat: uhahaha, ale piękny dziś dzień, Kuba ma domek :cunao::cunao:

Napije się bezalkoholowo :pepsi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']laLALLALAAaallalalllallallllaaaaaaa Jezu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jest!!!Jest domek dla Kubusia....cudowny..przecudowny...z kochanym Ludziami:loveu::loveu::loveu::loveu:Jedzie do Florentynki...Kubus w niedziele[/quote]

łoooooo matko!!!!!:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:
ale szok! ale wiadomość! Moja radość nie ma końca, warto żyć dla takich chwil, beczeć się chce:oops::placz:
Goniu, Ihabe, Florentynko, Iwono - dzięki Wam, że pomogłyście Kubusiowi wyrwać się z tego schronu - taki trzęsący się ze starości dziadeczek by tam nie przeżył...:Rose::Rose::Rose::Rose:
Dla mnie to też wiadomość dnia i hicior w ogóle i ogromnie się cieszę!:laola:
:Cool!::Cool!::bigcool::bigcool::sweetCyb::sweetCyb::multi::multi::loveu::loveu:



[B]A teraz cioteczki - nowe wyzwanie i nowy wątek:oops:
już nam znay,bo tam też zaglądamy, ale ten ślepaczek dziadzio terier też nie może sam w schronie zginać:shake::-(:-(

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/slepy-terier-walijski-gryziony-przez-psy-na-cito-potrzebny-dt-146253/[/url]
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']



[B]A teraz cioteczki - nowe wyzwanie i nowy wątek:oops:
już nam znay,bo tam też zaglądamy, ale ten ślepaczek dziadzio terier też nie może sam w schronie zginać:shake::-(:-(

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/slepy-terier-walijski-gryziony-przez-psy-na-cito-potrzebny-dt-146253/[/URL]
[/B][/quote]
O nieeeeeeeeeeeeeee:shake::shake::shake::shake:dzis tam nie wejde....pisalam juz ze jak mi ktos dzis wyskoczy z kolejna bida- uduszę....:mad::mad::mad:dzis mam dobry dzien....mam dobry dzien...mam super dobry dzień.......:razz::razz::razz::razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']O nieeeeeeeeeeeeeee:shake::shake::shake::shake:dzis tam nie wejde....pisalam juz ze jak mi ktos dzis wyskoczy z kolejna bida- uduszę....:mad::mad::mad:dzis mam dobry dzien....mam dobry dzien...mam super dobry dzień.......:razz::razz::razz::razz:[/quote]

możesz mnie dusić...ale wejść tam musisz...możesz jutro:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Trzeba iść za ciosem:oops: My mamy fajny dzień i Śledzik i Kubuś i Baleronik/Jeżyk...a ślepaczek terier..??? dla niego schron=wyrok!:-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...