Jump to content
Dogomania

Hodowle buldożkow francuskich (prosimy zakladac oddzielne tematy!)


Dina2

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mama kolegi, mojej córki,gdzieś tam przypadkowo zobaczyła moją Misię na spacerku i zakochała się na amen.To zakochanie trwa już parę miesięcy i poprosili mnie, abym pomogła im znaleźć jakąś hodowlę gdzie aktualnie jest lub będzie w najblizszym czasie miot buldożkowy.
Ma to być sunia pręgowana,rodowodowa do 1500 zł.
Jeśli ktoś ma teraz buldożki lub posiada info kto ma,proszę dajcie znać mi na pv.
Nie musi to być w zachodniej Polsce,chłopak jest gotowy jechać po sunię gdzieś dalej.
Pozdrawiam i czekam na info.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Menel - to urocze imie. Mialam pana mysza o tym imieniu ;) Jego zona nazywala sie Zouza.

Tez nie slyszalam o takiej hodowli, moze to dopiero poczatkujacy hodowcy? Albo po prostu nie maja za duzo miotow i nie sa znani w internetowym swiatku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_beatka_']o ho ho!to misia bedzie miala klona na osiedlu:cool3: :lol:[/quote] Nawet nie wiedziałam,że będą takie kłopoty w znalezieniu klonika Misiowego ;).Nie ma suczek.Co gdzieś się urodzi pręguska, jak dzwonię,to juz zadatkowana,albo wogóle nie ma takiej w miocie.Ale że płowe buldozki są teraz na topie i są najdroższe,to wszedzie ich pełno ;).A znajomi chcą koniecznie pręgowaną.Mam parę namiarów na dopiero pokryte sunie(poród na czerwiec) później czekanie.Więc ewentualne pieski będą do odbioru koniec sierpnia początek września.A oni już się doczekać nie mogą (wcale się nie dziwię :evil_lol:).

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Witam
Czy ktos z Was moglby polecic hodowle buldozkow - moze akurat komus sie urodzily szczeniaczki ? Pomagam znalezc polskim znajomym z Niemiec szczeniaka z hodowli w Polsce - czy cos mozecie polecic ? Oni szukaja pieska - chlopczyka, najlepiej nie bialego ...:shake:

Link to comment
Share on other sites

Hmm, tak dokladnie to nie wiem ale moze to kwestia po prostu preferencji kolorystyki > albo po prostu ciemny wyglada bardziej buldozkowato ?? uppsss moze sie narazilam teraz wielbicielom bialych- przepraszam - ja mam sznaucery wiec jestem z innej bajki... ale buldozki tez mi sie osobiscie strasznie podobaja - moga byc i biale, hi hi

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

[quote name='HUARES']Witam,
Jak w temacie , potrzebuję informacji o hodowlach buldożków Kraków i okolice. Bede wdzieczna za pomoc.
pozdr[/quote]Hodowla w Kielcach Krol Arlekin ma obecnie szczenieta i jest to hodowla ciesząca sie dobrą opinią. Znajdziesz ja w spisie hodowli na Serwis Buldoga francuskiego

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...