Jump to content
Dogomania

Hodowle buldożkow francuskich (prosimy zakladac oddzielne tematy!)


Dina2

Recommended Posts

No , to bij pianę dalej jak lubisz.
40 psów to dorosłe , a nie szczeniaki chihuahua , o których piszesz. Dorosłe chihuahua to 2 suki i dwa psy.
Dorosłe są natomiast wilczarze - największe psy świata.
Wodę z mózgu , to Ty starasz się robić ludziom , nie ja.
Jeśli uważasz ,że Twoje posty dotyczące domysłów , jaka hodowla co sprzedaje są ciekawsze to ślij je dalej.
Jeśli teksty o smarowaniu kleszcza tłuszczem ( absurdalne zresztą ) , lub wykrzywianie szczęk poprzez kości uważasz za bardziej wartościowe , to ślij je dalej.
Ja mam zaś inną teorie na ten temat, ale o tym w innym odcinku.
Teraz idę oglądać Filadelfie , to zdecydowanie atrakcyjniejsze zajęcie dla mnie , niż rozmowa z Tobą.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam,
słuchajcie mam do Was pytanie, być może było to już tutaj podawane, ale wątków jest tyle, że nie mam pojęcia kiedy się wyrobię z tym wszystkim :)
W każdym razie,
poszukuję buldożka francuskiego, z rodowodem, niekoniecznie z najlepszej hodowli w Polsce, chcę po prostu pieska do kochania, a nie na wystawy, może być niewystawowy, wiem, że w hodowlach czasem się takie zdarzają, ważne, żeby uszka miał stojące ;-) I żeby najlepiej był czarny z białym krawacikiem :-)
Aha, chciałabym go kupić w pierwszym tygodniu lutego...

Orientujecie się może czy jakaś hodowla ma teraz miot, w którym pojawił się taki piesek .. ? Nie chodzi mi o pieska po championach, za 3000 zł, bo na takiego niestety mnie nie stać.. Po prostu.. Niewystawowy najchętniej, bo takie zawsze są tańsze w hodowlach.. A chcę, żeby miał rodowód, żeby mieć pewność co z niego wyrośnie, przynajmniej wizualnie..

Aha, piesek najlepiej z Warszawy :)

Link to comment
Share on other sites

Dyskusja zupełnie jak w przedszkolu. Jakie szczęki, jakie kości. Juz dawno udowodniłaś, że jesteś nie wiarygodna. 8 godz. gotowania psom, 8 godz. w pracy, 4 godz na dogo, filmy w telewizji. To juz jest przeszło 20 godz, a gdzie inne zajęcia. Gdzie jest tu miejse na spacery z psami, zajęcia domowe, własne dziecko. Naprawdę zaznij mówić prawdę i nie obrażaj mnie traktując mnie jak idiot.kę, która wierzy w takie bajeczki, a wszysko będzie ok. mnie osobiście to ubliża jeśli któś uważa, że mogę być na tyle tępa, aby w to wszystko uwierzyć

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Witam,
słuchajcie mam do Was pytanie, być może było to już tutaj podawane, ale wątków jest tyle, że nie mam pojęcia kiedy się wyrobię z tym wszystkim :)
W każdym razie,
poszukuję buldożka francuskiego, z rodowodem, niekoniecznie z najlepszej hodowli w Polsce, chcę po prostu pieska do kochania, a nie na wystawy, może być niewystawowy, wiem, że w hodowlach czasem się takie zdarzają, ważne, żeby uszka miał stojące ;-) I żeby najlepiej był czarny z białym krawacikiem :-)
Aha, chciałabym go kupić w pierwszym tygodniu lutego...

Orientujecie się może czy jakaś hodowla ma teraz miot, w którym pojawił się taki piesek .. ? Nie chodzi mi o pieska po championach, za 3000 zł, bo na takiego niestety mnie nie stać.. Po prostu.. Niewystawowy najchętniej, bo takie zawsze są tańsze w hodowlach.. A chcę, żeby miał rodowód, żeby mieć pewność co z niego wyrośnie, przynajmniej wizualnie..

Aha, piesek najlepiej z Warszawy :)[/quote]

Witaj. Poszukaj w galerii i w temacie o szczeniaczkach tam ostatnio pojawialy sie szczenieta z hodowli :) Czarny z krawatkiem to bedzie pregowany z mala iloscia prazkow :) Czasami wyglada to jak czysta czern, a czasami ma prazki ktore z czasem moga sie uwydatnic :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Witaj. Poszukaj w galerii i w temacie o szczeniaczkach tam ostatnio pojawialy sie szczenieta z hodowli :) Czarny z krawatkiem to bedzie pregowany z mala iloscia prazkow :) Czasami wyglada to jak czysta czern, a czasami ma prazki ktore z czasem moga sie uwydatnic :)[/quote]Ale te w galerii, to chyba będą drogie. Tak mi się przynajmniej wydaje. Zajrzyj do Serwisu Buldoga Francuskiego, tam są informacje o obecnych i planowanych miotach. Najważniejsze , aby pies był zdrowy i dobrze odchowany. Kupując musisz koniecznie pojechać do hodowli i zobaczyć jakie są w niej warunki. Buldożek to rasa. sztucznie wyhodowana i zarówno suka w ciązy, jak i szczenięta muszą być dobrze odżywione i utrzymane w czystości i przy człowieku. Nieraz ktoś ma pierwszy miot w życiu, jego hodowla jest jeszcze niznana i sprzedaje szczenięta za pól ceny, a szczenięta są dobrze utrzymane i kochane. Musisz poszukać na SBF i podzwonić

Link to comment
Share on other sites

Draczyn, OK - dziękuję za rady, tu mnie przysłano jeśli chodzi o BF, bo widzę, że na Dogomanii jest nawet osobny wątek poświęcony tej rasie :-)
Super, na pewno wyczytam tutaj wiele porad odnośnie tych piesków, już jedną załapałam, dzięki :-) A czy Ty jesteś może z Warszawy? czy to Ty masz tą hodowlę Draczyn? ;-) Taka szara grafika strony WWW? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']A przepraszam, czy ja mogłabym prosić o pomoc w znalezieniu tych wątków, o których piszesz? ;)
Jestem tu nowa i nie za bardzo się orientuję................. :([/quote]Zaraz poszukam i podam ci stronę Serwisu Buldoga Francuskiego

Link to comment
Share on other sites

A oto dane o Serwisie Buldoga Francuskiego. Wejdż na ta stronę i kliknij szczenięta
[quote name='Minimolos']Od pewnego czasu nieżle prosperuje "Serwis Buldoga Francuskiego"
A w Serwisie min:
- Historia
- Wzorzec
- Hodowla
- Szczeniaki
- Reproduktory
- Wystawy
- Galeria
- Ciekawostki
- Importy
- Linki
Oraz jedyna w swoim rodzaju fajowa Księga Gości :lol:

[IMG]http://www.buldogfrancuski.com/serwis_baner.jpg[/IMG]

[URL="http://www.buldogfrancuski.com/"]www.buldogfrancuski.com[/URL]

:B-fly:[/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Draczyn, OK - dziękuję za rady, tu mnie przysłano jeśli chodzi o BF, bo widzę, że na Dogomanii jest nawet osobny wątek poświęcony tej rasie :-)
Super, na pewno wyczytam tutaj wiele porad odnośnie tych piesków, już jedną załapałam, dzięki :-) A czy Ty jesteś może z Warszawy? czy to Ty masz tą hodowlę Draczyn? ;-) Taka szara grafika strony WWW? ;)[/quote]Tak to właśnie ja . To nasza hodowla i dlatego tutaj też jestem, jako Drazyn

Link to comment
Share on other sites

Jest taki cudowny wynalazek mąż.
Jeśli jest przyzwoity wspiera żone w obowiązkach . Ja takiego mam.
Nie muszę więc wszystkiego robić sama , ponadto mam pracownika.
Daje sobie radę, czasami mam nawet czas na przyjemnosci typu dobry film.
Jeśli jest on tak dobry jak np. Filadelfia , ponownie utwierdzam się w przekonaniu, że dobro zwycięża , że warto walczyć o słuszną sprawę , gdy tylko wracam na forum i czytam Twoje posty przypomina mi się ,że istnieje też szambo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elżbietarusos']Jest taki cudowny wynalazek mąż.
Jeśli jest przyzwoity wspiera żone w obowiązkach . Ja takiego mam.
Nie muszę więc wszystkiego robić sama , ponadto mam pracownika.
Daje sobie radę, czasami mam nawet czas na przyjemnosci typu dobry film.
Jeśli jest on tak dobry jak np. Filadelfia , ponownie utwierdzam się w przekonaniu, że dobro zwycięża , że warto walczyć o słuszną sprawę , gdy tylko wracam na forum i czytam Twoje posty przypomina mi się ,że istnieje też szambo.[/quote]Czyżby to było do mnie. Przepraszam, ale sobie nie życzę, ja staram się być grzeczna i nikogo nie obrażam. Już kiedyś nasza mentalność była gorsza od kryminalistow, innym razem byłam umysłowo chora, jeszcze innym razem należało nam dokopac w d.... Obojętne do kogo to jest adresowane, to jakaś przyzwoitość w wyrażaniu opinii o innych obowiązuje, a już napewno nie wolno kogoś obrażać nazywając jego wypowiedzi szambem

Link to comment
Share on other sites

[B]"Ja nadal będę się upierać przy tym, że wystawa to nie miejsce na sprzedaż psów. Każdy zwiedzający może mieć na wystawie kontakt z hodowcą. Hodowca może sie zaopatrzyć w zdjęia swoich psow i wizytówki. Może także zoganizować sobie przy ringu male stoisko reklamowe, a szczeniaczki pozostawić spokojnie w domu"[/B]

Ja tylko chciałam nawiązać do form reklamy szczeniąt o której mówi Draczyn.
Z 2 lata temu na jednej z wystaw (nie pamiętam miasta ani rasy , coś ozdobnego długowłosego) facet na stoliku turystycznym, miał mały telewizorek połączony z kamerą i puszczał film z miotem szczeniąt. Zabawy, posiłki, legowisko, matka karmiąca. Pozy wystawowe szczeniąt. Wiem , że wiele osób brało nie tylko wizytówki, ale z nimo nich rozmawiało.

Też forma sprzedaży i reklamy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='musia'][B]"Ja nadal będę się upierać przy tym, że wystawa to nie miejsce na sprzedaż psów. Każdy zwiedzający może mieć na wystawie kontakt z hodowcą. Hodowca może sie zaopatrzyć w zdjęia swoich psow i wizytówki. Może także zoganizować sobie przy ringu male stoisko reklamowe, a szczeniaczki pozostawić spokojnie w domu"[/B]

Ja tylko chciałam nawiązać do form reklamy szczeniąt o której mówi Draczyn.
Z 2 lata temu na jednej z wystaw (nie pamiętam miasta ani rasy , coś ozdobnego długowłosego) facet na stoliku turystycznym, miał mały telewizorek połączony z kamerą i puszczał film z miotem szczeniąt. Zabawy, posiłki, legowisko, matka karmiąca. Pozy wystawowe szczeniąt. Wiem , że wiele osób brało nie tylko wizytówki, ale z nimo nich rozmawiało.

Też forma sprzedaży i reklamy.[/quote]Jak najbardziej Cię popieram. Szczeniaki napewno nie są szczęśliwe, odbywając długą podróż w samochodzie , niekiedy w nienajlepszych warunkach. Na wystawie, też obecnie nie ma wydzielonych miejsc, ani specjalnych kojców dla szczeniąt, a klatka według mnie , na taki długi pobyt, to nie najlepsze rozwiązanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ats']Misiaczka, Twój Soto jest piękny. Zdecydowanie przewyzsza te z innych zdjęć! Powinnaś go wystawiać, będzie wartościowym reproduktorem.[/quote]Misiaczek ostatnio się nie pokazuje. Bardzo mi z tego powodu przykro, bo to była postać szczera i mówiąca to co myśli. Te zalety bardzo sobie u ludzi cenie. Przykro mi że jej nie ma, bo od samego początku tu była. Szkoda, że tak poprostu odeszla. Mam nadzieję, że przemyśli sprawę i jeszcze wróci

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ats']O rety! Nic nie wiedziałam o odejściu Misiaczki! Może to po prostu wir zajęć przedświątecznych! Niektórzy (w przeciwieństwie do mnie) bardzo się przykładają do tych przedświątecznych przygotowań...[/quote]Ja też am taką nadzieję, ale ostatnio żegnała się z nami , tak że nie wiem, co dalej postanowi:eek2::eek2:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ats']O rety! Nic nie wiedziałam o odejściu Misiaczki! Może to po prostu wir zajęć przedświątecznych! Niektórzy (w przeciwieństwie do mnie) bardzo się przykładają do tych przedświątecznych przygotowań...[/quote] Ats,niewiem dlaczego Draczyn twierdzi,że odeszłam z forum,skoro pisalam,że teraz będę nieczasowa a nieporozumienie zostało wyjaśnione.Do świąt też za bardzo się nie przykładam,bo spędzamy je u mojej mamy,czyli idę na gotowe.Ale wiesz jak to jest ogólnie przed świętami,sprzątanie,praca,rodzina,pieski i czasu mało.Dopiero dziś zasiadłam do kompa pierwszy raz od jakiegoś czasu.Postaram sie wpadać bardziej regularnie,ale to pewnie dopiero po Nowym Roku.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']Dziewczyny Swięta idą , podajcie sobie Lapki. Misiaczek , myślę że te wszelke dyskusje, można zostawić na po Nowym Roku, a teraz szybciutko wracaj na forum[/quote] Draczyn,ale dlaczego mamy podać sobie łapki i nie dyskutować?
Skoro bardzo miła dyskusja,pozbawiona kłotni wywiazała się z Matuchową Frajdą i jeszcze do tego mamy takie samo zdanie na ten sam temat,to nie widzę sensu abyśmy ewentualnie miały kończyć po świętach,ponieważ ten temat zakończyłyśmy w pełnej zgodzie przed świętami.;-)
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...