Jump to content
Dogomania

Hodowle buldożkow francuskich (prosimy zakladac oddzielne tematy!)


Dina2

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Wiola.od.Gacka']Jeśli była by to praca , z BF to bym była bardzo za i ją lubiła, ale to co robię to katorga. Jeszcze nie wiadomo jak długo da się popracować. Stale kogoś wywalają. Od stycznia ma przejść fala zwolnień.
Mama Wioli[/quote]Trzymaj się i bądż dobrej myśli. Napewno będzie ok

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moloska']oczywscie,ale praca nie wymaga tyle pracy co nauka:jumpie: :jumpie: :jumpie:[/quote]O Molosko. Nieraz dużo więcej. Najpierw praca zawodowa, a potem do póżna w nocy w domu. Nauka to pestka w porównaniu z póżniejszymi obowiązkami:robot::robot:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zdecydowanie jest odwrotnie. W Polsce nie widzialam jeszcze dobrego mastifa, ale byłam nawet w hodowli mastifów w Holandii i widzialam ich dużo na wystawach europejskich i swiatowych. To właśnie mastify mają znacznie większe głowy, są dużo cięższe i potężniejsze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moloska']Draczyn spojrz na temat o bullmastiffach tam sa foty bullek.
Jezeli chodzi o ich stosunek;waga -potezny to moim zdaniem bullmastiff,poniewaz mastif jest wiekszy(oczywscie,ale potezniejszy?) głowe oczywscie,bo to wieksza rasa.[/quote]Ja je Molosko widywałam na zywo . Mastify te które widywałam na żywo, naprawdę były dużo potężniejsze

Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi się, że z tej pary powinny być piękne dzieci. To ostatnia zona Kubusia. Pomyliłam sie i napisalam o tym w offie, kompletnie bez sensu. Ale tu sie poprawiam. Bardzo mi sie ta suxczka podobala

[quote name='Hebulka'][B]SUKI MŁODZIEŻ[/B]

[COLOR=red]Dashun Dom BARYSCHNYA-KRSTIANKA[/COLOR]

[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img261.imageshack.us/img261/622/dashindombaryschnyakrsti3uf.jpg[/IMG][/URL][/quote]Ta panienka była ostatnio u krycia u Kubusia. Spodziewamy sie slicznych dzieci, bo suczka bardzo mi sie podobala

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...