Jump to content
Dogomania

Hodowle buldożkow francuskich (prosimy zakladac oddzielne tematy!)


Dina2

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziękuję za zainteresowanie. Ustaliłam już, że "Pełnia Szczęścia" to wrocławska hodowla. Hodowla Juturna wywodzi się z Draczyna. Protoplastką tej linii była Patrycja Draczyn, matka Kleopatry Juturna.
Kleopatra, to matka Dido i Diony Juturna, tyle wiem. Czy posiada Pani zdjęcie Piranii?
Pozdrawiam serdecznie.

Link to comment
Share on other sites

Beatko , pewnie , że mnie nie uraziłaś.
Poza tym PIRANIA w tym roku kończy 9 lat i wolno jej wygladać jak wygląda ( dla mnie jest rewelacyjna zawsze , podobnie , jak i inne moje psy ).
Dziewczyny nawet sobie nie wyobrażacie , jak miło mi czytać to co piszecie . Na forum jest taki spókoj i serdeczna atmosfera. Mimo , że nic nie piszę , to co wieczór czytam i serce mi rośnie, że stworzyłyście taki fajny zespół.
Niepokoją mnie natomiast buldożki w potrzebie.
Coraz więcej ludzi , chce się pozbyć swoich psów.
To źle rokuje na przyszłość.
A ludzie , którzy dzwonią po szczenięta , to po prostu groza.
Pierwsze pytanie to za ile miesięcy sprzedawane szczenię będzie mogło mieć dzieci.

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem dobrej mysli. Mialam wczoraj rozmowe, ktora troche mnie podniosla na duchu jesli chodzi o te biedne bulwki. Niestety dalej czekam na informacje dotyczace tych ostatnich suczek.

Ja bym chyba nie mogla miec hodowli, bo bym tych ludzi co dzwonia zeby od razu rozmnazac (biorac szczeniaka) chyba pozagryzala.

Link to comment
Share on other sites

Więc teraz macie odpowiedź , dlaczego tak długo trzymam u siebie szczenięta.
Uważam , że pies jast jak panna na wydaniu , tak długo pozostaje w domu dokąd nie trafi na odpowiedniego kandydata.
I tu nie wiek szczeniaka się liczy , ale odpowiedni nabywca.
To nie sztuka wkleić szczeniaka obojętnie komu , sztuką natomiast jest znalezienie odpowiedniego domu.

Link to comment
Share on other sites

Ja tam dalej wierze ze pannice trafia do bardzo dobrych domow. Sa przecudne i gdybym mogla to juz na pewno bym jakas ukradla dla siebie. Oczywiscie pod warunkiem ze bys mnie ezbietarusos uznala za odpowiedniego kandydata :>

Link to comment
Share on other sites

no to rzeczywiscie fajni ludzie chca mieć psa...:angryy:
sami rozmnażacze, ale przeciez za rodowodowe szczeniaki im sie zwróci to dlatego "inwestują" w hodowle:mad:
dobrze robisz Elu, że nie oddajesz byle komu, chociaż mozesz mieć pewnosć ( a przynajmniej 99% pewności bo zawsze moze sie trafić jakiś zly czlowiek), że Twoje szczeniaczki nie będą potem oddawane z roznych glupich powodow...:placz:

Link to comment
Share on other sites

Viris na walizkach całe życie nie będzie, w końcu gdzieś osiądzie na stałe. Młodość swoje prawa ma. Trudno w dzisiejszych czasach o kawłek własnego kwadratu. Viris jest na dobrej drodze do szczęścia czego musimy jej życzyć, by ta doga była krótka miła i zaprowadziła do celu. Jest sprytną przebojową zmotoryzowaną osobą.
Mama Wioli

Link to comment
Share on other sites

O mamusku :> Same komplementy ;>

No tak walizeczki wrzuce do szafy pewnie za jakies dwa latka.
Zobaczymy jak to bedzie. Ale i tak nie mam wlasnego kacika na razie tam gdzie mieszkam i to raczej swiadomy wybor. Ja bym chetnie mieszkala sobie juz na swoim, ale zal mi bylo kogos zostawic w pustym mieszkaniu...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...