Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

[quote name='dOgLoV']Widziałam ;) tylko zdjecia nie pokazuja wszystkiego :) filmik był by bardziej realistyczny :loveu:[/QUOTE]
Nie wiem czy Magda dalaby rade nagrac a ja bralam tylko lustrzanke ze soba i tak bym nie zdazyla i nagrac i pofocic i umowic ostatnie szczegoly :) To teraz to czeakj na filmik sherry + milka albo milka + pepparkaka

Link to comment
Share on other sites

u mnie chomika, świnki morskiej itp nie ma, bo mama mówi, że koty będą mieć żywą przynętę. A rybki będą wyłapywać z akwarium :D oczywiście to w typie żartu, ale daje odpowiedź negatywną... :( w sumie to nigdy takiego zwierzątka nie miałam i obawiam się, że szybko odechciałoby mi sie...

hahaha to musisz użyć siły perswazji :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']Nie wiem czy Magda dalaby rade nagrac a ja bralam tylko lustrzanke ze soba i tak bym nie zdazyla i nagrac i pofocic i umowic ostatnie szczegoly :) To teraz to czeakj na filmik sherry + milka albo milka + pepparkaka[/QUOTE]


Czekam czekam :loveu::loveu::loveu::loveu:

[quote name='kalyna']u mnie chomika, świnki morskiej itp nie ma, bo mama mówi, że koty będą mieć żywą przynętę. A rybki będą wyłapywać z akwarium :D oczywiście to w typie żartu, ale daje odpowiedź negatywną... :( w sumie to nigdy takiego zwierzątka nie miałam i obawiam się, że szybko odechciałoby mi sie...

hahaha to musisz użyć siły perswazji :lol:[/QUOTE]

Ja miałam już chomiczki i myszke :loveu: ale te zwierzeta jakos nie przypadły mi do gustu , najmniejszy zwierzak jakiego bym chciała to szynszyla :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']To zmień hasło :evil_lol:[/QUOTE]

:evil_lol:

[quote name='biscuit']Ale duet z masstifem tworzy świetny :lol:[/QUOTE]

Tak z Qwendi sie kochaja :loveu::loveu::loveu::loveu:

[quote name='WATACHA']Jak tam...dostałaś sms'a "żadnych królików":evil_lol:[/QUOTE]

Tak :evil_lol: o godzinie dokladnie 17:28 dostałam sms-a tresci :" [B]no to zeby Ci przykro nie było to Ci napisze :P ZADNYCH KRÓLIKÓW :P"[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Haha ale masz ciekawskiego TŻta ;). Mój całe szczęście nie czyta :eviltong: (albo nic o tym nie wiem :hmmmm: :lol:)

Jak się Neron czuje?[/QUOTE]

Sprawdza mnie czy prawde pisze :eviltong:

Neron jak jest na zastrzyku to jest super , nie drapie sie i mało linieje , jak zastrzyk slabnie zaczyna sie drapac , jutro bedzie mial odstawione zastrzyki i zakropimy go Advocatem , poczekamy 2 tygodnie i zobaczymy co bedzie sie dzialo ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']To Ty nam przyslalas ten deszcz? :mad:[/QUOTE]

[quote name='deer_1987']I co nie przyznasz sie? :mad:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/145663-Onkowo-mastifowo-zwierz%C4%99cy-%C5%9Bwiat-)?p=18378273&viewfull=1#post18378273[/url]
:diabloti:[/QUOTE]

To nie My :eviltong:

u nas jeszcze nie pada ale za to wieje strasznie :roll:

a tutaj "moje" dwa łobuziaki :loveu::loveu::loveu::loveu:

[IMG]http://img267.imageshack.us/img267/3070/p1120056.jpg[/IMG]

[IMG]http://img525.imageshack.us/img525/1494/p1120058.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...