Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

ekhym znalezienie galerii, w których wypowiada się Agnieszka wbrew pozorom nie jest trudne...przecież każdy kto wypowiada się w tym wątku ma swoją galerię i banerek, przez który można do Was wejść. A jak ktoś tu się wypowiada to i Agnieszka odwiedza tą osobę :) nic trudnego :D

Neron mógłby Marysię pociągnąć na sankach, gdyby tylko był śnieg. Mała miałaby taką przejażdżkę, której nigdy nie zapomniałaby.

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich :lol:

Mój Tż ( Sebastian) wchodzi do mnie bez logowania , ma moj temat w ulubionych , tzn czesto jest zalogowany bo jak jestem u niego to zostawiam na zalogowanym i tak jest mimo ze ja pozniej zaloguje sie u siebie to jego nie wylogowuje ;)
On jest tak samo zwierzolubny jak ja wiec lubi tutaj sobie poczytac a poza tym ja tez sledze forum MOLOSY i jego watek :evil_lol: ktory od dlugiego czasu jest "nieużywany" :evil_lol:

Dzisiaj byłam z Neronem u weta , byłam 15sta :crazyeye: ludzie powariowali , Neron siedział grzecznie koło koteczka :evil_lol: był bardzo spokojny mimo tych 15stu psów obok ale tylko ktorys zblizyl do niego nos to na niego nawarczał :roll:
zakropilismy go Advocatem i teraz czekamy co sie bedzie działo ;)

Była dzisiaj u mnie kuzynka i powiedziała tak " rób co chcesz ale ja pakuje Abbe i Ci ja oddaje , namówiłaś mnie na nią , kocham ją jak własne dziecko ale teraz już przegieła " :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: , co chwile jej cos niszczy , nie ma rzeczy której by jej nie zjadła :evil_lol: ale dzisiaj zjadła jej ukochany pielegnowany przez 3 lata klomb palmowy :evil_lol: zostawila tylko dwa kikutki :roflt::roflt::roflt::roflt:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']To trzymamy kciuki za Nerona![/QUOTE]

[quote name='M&S']Trzymamy, żeby Onkowi sie poprawiło!!!!!

O będziesz miała nowe zwierzątko.....:evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]

Dziękujemy ;)

Oj chyba dlugo bym mieszkania nie miała :lol: Abbe ma ADHD i je wszystko , doslownie wszystko !!!! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Neronek miałby nową koleżankę ;) I Qwenducha również ;) Tylko po ślubie nie byłoby równowagi i musielibyście wziąźć jeszcze jednego kota :evil_lol:[/QUOTE]

No właśnie, trzeci kot, suuper pomysł!!!! Popieram:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&S']To może coś na uspokojenie trzeba jej dać, mówię serio.[/QUOTE]

Ale Ona to robi chyba z nudów ;)

[quote name='magdabroy']Neronek miałby nową koleżankę ;) I Qwenducha również ;) Tylko po ślubie nie byłoby równowagi i musielibyście wziąźć jeszcze jednego kota :evil_lol:[/QUOTE]

[quote name='M&S']No właśnie, trzeci kot, suuper pomysł!!!! Popieram:)[/QUOTE]

hihihihihii moze lepiej nie :lol: nie chce skonczyc tak jak Ci ludzie z programu na TLC " zwierzeca obsesja " :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']oooo jestem za :D nie byłabym sama z 5 zwierzakami :D

a jakby ją porządnie zmęczona itp? poza tym jakiś gryzak dostałaby i gdyby miała kennel-klatkę to nic nie zniszczyłaby :)
nic nie męczy psa lepiej od nauki :D[/QUOTE]

To ja lepsza jestem bo mam 12 zwierzeków bo 2 psy , 2 koty i 8 rybek :evil_lol:

[quote name='Aleksandra95']może lubi bawić się kwiatkami.:D[/QUOTE]

Kwiatkami , jedzeniem , choinkami , lampkami , butami :evil_lol: wszystkim :evil_lol:

[quote name='Paula03']A na zdjęciach wyglądała tak niepozornie, tak grzecznie :D[/QUOTE]

Tylko tak wygląda :lol:

[quote name='M&S']Doberek:)

U nas coś białego zaległo.....[/QUOTE]

Hello ;)

U nas tez coś sypało ale juz prawie nie widac :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...