Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Taaaak psy sie troche wyszalały ;)

Teren super ale już niedługo go nie będzie ;(

Ania jak widać na załączonych obrazkach te pola za chwilę przestaną istnieć ;( będzie tam szła obwodnica ;( 

Magda byłam w pracy na rano ;) często tak ide że w piątek mam popołudniówke a w sobote rano , i zawsze było ok a dzisiaj tragedia ;( budzik zadzwonił , zacisnęłam ale włączyła mi się na szczęście drzemka bo bym jak zwykle na rano zaspała , wstałam po drzemce , głowe chciało mi rozdupcyć tak mnie bolała , katar miałam taki że oddychac nie mogłam ( mam nadal ) ale jakos dotarłam do pracy i się zaczęło , taka mnie śpiączka opanowała że myślałam że na prawde zasnę , poszłam sobie do łazienki oczy przemyć zimną wodą , wracam to samo , poszłam się przejśc na magazyn bo tam jest zimno i nadal nic , ale jak usnęłam i prawie z krzesła spadłam to się ta wystraszyłam że poszłam po kawe , i drugą kawe , nie licząc kawy wypitej w domu z dwóch czubatych lyzeczek  i jakoś przeszło , dawno mi się tak panicznie w pracy spac nie chciało ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...