Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

40 minut temu, Ania :) napisał:

Ale ponoć święta mają być ładne +15 chyba ? oby oby :)

No oby ;) i obym miała sobote wolną :P lubie pracować ale jak jest ładnie to wole być w domu , wtedy można iśc na spacerek z dzidzią i w ogóle jest inaczej ;)

Link to comment
Share on other sites

23 minut temu, *Magda* napisał:

Aga, brak mi na Ciebie słów mdleje.gifmdleje.gifmdleje.gif Ty jesteś jedyna w swoim rodzaju funny.gif

Jak będziesz chciała coś rozdupczyć a nie będziesz potrafiła , przyjedz do mnie :P

A ja sie miałam odchudzac a znowu wpierniczam duszki i popijam piwkiem :P

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, *Magda* napisał:

Trochę drogo mnie wyniesie takie rozdupczanie czegoś :P

Ja się odchudzać nie muszę (tzn. powinnam, ale nie chce mi się:P), ale muszę się pozbyć jeszcze 4kg po ciąży ;)

No ja do Ciebie nie pojade bo po drodze pociąg popsuje :P

Ja bym chciała zrzucić 8 kg ;( tzn zalezy mi żeby pozbyć się brzucha i boczków ;( zle sie z nimi czuje :/

Link to comment
Share on other sites

Marta ja coś ostatnio nie mam ochoty na chipsy ale duszki mi mega zasmakowały :D

 

Magda ja też kocham jeść i to same niezdrowe tuczące rzeczy ehhh ale jakoś nie potrafie mieć wyjeban...e tak jak Ty :P fajnie sie je ale jak później zaglądam w lustro to załamka ehhh

Link to comment
Share on other sites

Ania bo Ty jesteś chudziutka ;) ale Kamil fajnie wygląda z tymi kilogramami :D ja w Sebka zawsze "wrzucam" kalorie żeby mi troche przytył bo facet musi mieć troche ciałka :P

Ja nie lubie czekolad z dodatkami typu właśnie żurawina czy truskawka itd , czekolada musi smakować czekoladą :P

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, dOgLoV napisał:

Ania bo Ty jesteś chudziutka ;) ale Kamil fajnie wygląda z tymi kilogramami :D ja w Sebka zawsze "wrzucam" kalorie żeby mi troche przytył bo facet musi mieć troche ciałka :P

Ja nie lubie czekolad z dodatkami typu właśnie żurawina czy truskawka itd , czekolada musi smakować czekoladą :P

Haha tak wszyscy mówią że nie wyobrażają sobie innego Kamila :p Ale o zdrowie trzeba dbać :D 

A materiał fajny tylko czemu jamniki :p 

Link to comment
Share on other sites

Aaa chyba że chodzi o aspekt zdrowotny , to rozumiem ;) ale to już wtedy nie będzie ten Kamil :P

 

Ania bo tylko były dwa materiały z psami do wyboru z szarością :P jeden jasno szary z niebieskimi głowami psa z muszką a ja chciałam bardziej naturalnego psa i ciemniejszy odcień szarości :P 

Ola , Marta pewie zamówiła sobie larwe tasiemca na allegro i teraz może wpierdzielac ile wlezie :P ja jak na razie mam diete obrotową , gdzie się obruce tam coś wpierdole :P

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Ania :) napisał:

Teraz ze zdrowiem jest wszystko ok ale w przyszłości już może nie być kolorowo :) więc lepiej zadbać o siebie  teraz :p 

W ogóle to hej :D gdzie schowalas słońce ? :p 

Oj tam , kiedy jedzenie jest takie fajne :P

Jak byłam w pracy to słońce napitalało ja szalone , a jak wyszłam z pracy to uciekło :/

5 godzin temu, marta1624 napisał:

Tak przejrzałyście mnie :( Mam tasiemca :(

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W portfelu, bo kasa mi gdzieś wyparowuje a ja nic "prawie" (:P) nie kupuję :P

"Prawie " w tym przypadku roi ogromną różnicę na pewno :P

Ale nie tylko Ty masz tasiemca w portfelu :P

3 godziny temu, *Magda* napisał:

Hej :)

Hejka mamuska ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...