Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

2 minuty temu, Angi napisał:

No leje, a ja jutro na wystawe :/

Gdzie sie wybierasz na wystawe ? Sebek chciał zgłosić Qwende do Opola ale mi się nie chciało jechać i odpuścił hehehehe chyba starosc wchodzi na mnie coraz bardziej :P

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Angi napisał:

Cac w Zabrzu ;) dojazd takie chujowy, tak samo jak pogoda.. zobaczymy czy pojedziemy. Zalezy od pogody. Ja Nie moge byc chora, bo zaraz wyjazd na wesele. No i nie chce by Misia mi sie pochorowala ;) chociaz znajomi kusza :D

Wystawa w deszczu to i tak lipa :/ a o chorobe też teraz latwo , ale jak w Zabrzu to masz blisko :P

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, dOgLoV napisał:

Gdzie sie wybierasz na wystawe ? Sebek chciał zgłosić Qwende do Opola ale mi się nie chciało jechać i odpuścił hehehehe chyba starosc wchodzi na mnie coraz bardziej :P

Szkoda, że wystawa nie jest w tym samym czasie co ja :( Tak bym Cię namówiła na przyjazd :D

20 minut temu, Aleksa. napisał:

U mnie 10 st było, ale wiało..

A u mnie dziś 22'C :)

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, *Magda* napisał:

Szkoda, że wystawa nie jest w tym samym czasie co ja :( Tak bym Cię namówiła na przyjazd :D

A u mnie dziś 22'C :)

gdybyscie byli w PL to co innego :P

ale do Nas o jutra pewnie taka temperatura nie dotrze :/

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, *Magda* napisał:

Jestem ciekawa ile z Was, będzie w Opolu wtedy kiedy ja będę? :P Agi nie liczę, bo wiem, że będzie na 100% jakby co ;)

Kiedy, co i jak? Jeśli to przed czerwcem, tooo może bym jakoś przyjechała, ale daleko..no ale nie jest to niemożliwe! Jak do Niemiec dojadę, to w polsce mi będzie gorzej dotrzeć?! :D

Link to comment
Share on other sites

zostawiam ślad - nawet nie udaję, że nadrabiam was wstecz ;)

Aga widziałaś w tv, ja nie ogarniam ale Grem mówi, że z nami niespokrewnione ;)
dzisiaj gadam z kolesiem u weta i sie pyta czy Prodziu groźny i czy może pogłaskać
więc mu mówię - jak nie oglądał pan tv to śmiało ;)
 

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Aleksa. napisał:

Kiedy, co i jak? Jeśli to przed czerwcem, tooo może bym jakoś przyjechała, ale daleko..no ale nie jest to niemożliwe! Jak do Niemiec dojadę, to w polsce mi będzie gorzej dotrzeć?! :D

W tym roku nigdzie, bo ja będę w PL 2 tyg. po wystawie w Opolu ;) Ale może w przyszłym roku uda mi się być w PL jak będzie wystawa, to wtedy Aga z Sebkiem przyjadą, bo Sebek lubi Opole :)

Link to comment
Share on other sites

Taaaaak , oczywiście że jak Magda będzie to będziemy w Opolu :D <3 

 

3x oglądałam ten program bo jak widziałam "reklame" wiadomosci to wydawało mi się że widziałam tam tybka i niestety sie nie pomyliłam ;( malo tego były tam aż 3 tybki ;( 

A czy z Wami niespokrewnione to na 99% nie ale istnieje 1% że tak  :P bo .... już tłumaczę , Dewi Saraswati kupiło sukę od Pani "M" a właściciel tych tybków ktore pogryzły dziewczynkę kupił z kolei jednego szczeniaka z hodowli Dewi Saraswati i teraz trzeb było by sprawdzić jakiego szczeniaka stamtąd kupił i czy szczeniak był jednym z potomków suki którą nabyli u Pani "M" ;) wszystko jest do sprawdzenia ;)

Buahahaha jak nie ogladał Pan tv to można hahaha a to dobre :D

 

A u nas dzisiaj pogoda znowu do dupy :/ niby nie pada niby pada i ogólnie zimno jest :/ po obiedzie wsadze mlodego w wózek i chociaż do mamy na kawe pojade bo oszaleje w domu z takim małym tornadem hehehehe

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Aleksa. napisał:

U nas dzisiaj trochę rano padało. Aż odechciało mi się spaceru ;p 

Ja też nawet myslalam o jakims krótkim spacerku z psami ale w taką pogode odpada :/ ale z młodym musze sie przejść , gorączki nie ma a energia go tak rozpiera że uż sam nie wie co ze sobą zrobić ;)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...