Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

8 minut temu, *Magda* napisał:

A nie bierze Cię już czasem alergia i stąd ta senność?

O tym samym pomyślałam i od razu wyciągnęłam kalendarzyk pyleń i trawa zaczyna pylić dopiero około czerwca , teraz niby pyli ale nie ma wpływu na samopoczucie alergików a bylica to już w ogole ma czas na pylenie 

Myśle że zaraziłam się od Stasia przeziębieniem , własnie byli z nim na pogotowiu bo ma wysoką gorączke i nie mogą jej niczym zbić a kaszle jak gruźlik , niby wszystko ok i to tylko jakaś wirusówka ale mnie chyba też dopadło i bym może z osłabienia ta senność , nawet kierownik do mnie powiedziedział jak mnie zobaczył " a Ty co taka rozgrzana " hahahaha

Link to comment
Share on other sites

To ja dzisiaj odwrotnie :) elegancko mi się wstalo do pracy , nic mi się spać nie chciało (a z reguły w pracy mam kryzys około 12-13 ze oczy mi się zamykaja) oby jutro też tak było :) 

Co do alergii nic nie powiem bo się nie znam  :p 

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Ania :) napisał:

To ja dzisiaj odwrotnie :) elegancko mi się wstalo do pracy , nic mi się spać nie chciało (a z reguły w pracy mam kryzys około 12-13 ze oczy mi się zamykaja) oby jutro też tak było :) 

Co do alergii nic nie powiem bo się nie znam  :p 

No to zazdroszczę witalności :D

W galerii się ciągle coś dzieje to masz chociaż jakieś urozmaicenie ;)

masz szczescie że sie nie znasz na alergii :P

Godzinę temu, *Magda* napisał:

Aguś, w tym tygodniu w DDTVN był wywiad z lekarzem i już coś tam pyli właśnie od końca marca :/ Mówił co, ale ja nie pamiętam, bo ja nie alergik :P

Sprawdziłam sobie i teraz pyli brzoza i topola , no ale ja mam nadzieje ze to jednak przeziębienie bo jak bym w tym roku była uczulona znowu na kolejne pyłki to chyba bym sobie w łeb strzeliła ;(

właśnie zrobiłam sobie znowu inhalację z nebu-dose bo dzisiaj już jest lepiej to chyba wczorajsza inhalacja coś dała ;) 

 

Dzisiaj u Nas mega fajna pogoda , Sebek już był z psami a ja ogarnęłam dom , zrobiłam pranie i obiad podszykowałam , później skoczymy na jakiś spacerek z młodym o może będą fotki , ale nie psie :P

Link to comment
Share on other sites

Tak, dziś pierwsza nocka jak chłopcy spali sami w pokoju ;) Wszystko poszło bardzo dobrze :)

Aguś, chyba każdy chłopak ma etap bawienia się dziewczęcymi zabawkami :P Theodor też tak miał. Nawet byłam bliska kupienia lalki :D Ale po wyjeździe do PL i zabawie lalkami od kuzynek mu przeszło ;)

Link to comment
Share on other sites

heheehehehe tak tak , Wy mnie nie pocieszajcie :P

A Ola to już mnie w ogóle załamała , ja chce mieć go jak najdłużej takiego malutkiego a nie od razu tatuś :P

Ja chcialam mu kupić lalke i wózek ale Sebastian powiedział że chyba całkiem na głowe upadłam i żę jego syn się lalkami bawil nie będzie buahahahaha

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, dOgLoV napisał:

Ja chcialam mu kupić lalke i wózek ale Sebastian powiedział że chyba całkiem na głowe upadłam i żę jego syn się lalkami bawil nie będzie buahahahaha

To samo usłyszałam od Bogdana ;) Aguś, dawaj mu się bawić lalkami, wózkami itp. u Marysi i wystarczy. Za kilka tygodni mu przejedzie ;)

P.S. Dajcie w końcu Qwendi jeść :P

Link to comment
Share on other sites

Dobra , ja ide jeszcze tylko Neronowi nochala wysmarować ( to co mu się dzieje z nosem to jest tragedia , zdziera sobie z niego całą skórę :/ jak ma smarowane maściami witaminowymi stan sie polepsza , kilka dni bez smarowania i od nowa to samo :/ ) i spac , dzisiaj wstałam o 5 jak nowo narodzona , i nawet mi sie oko na moment w pracy nie przymknęło :D oby i jutro tak było :D

 

Dobrej nocy ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...