Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Smoczka lepiej wcześniej się pozbyć, bo potem ciężko. Mam 12 lat młodszą siostrę i masakra była z odstawianiem dyda. Nie wiem ile miała, ale była kumata i smoczek wpadł do wanny, gdy się myła. Nagadaliśmy jej, że teraz śmierdzi i jakoś nie chciała już więcej hehe.

Link to comment
Share on other sites

Ale to jest jak walka z wiatrakami bo ja młodemu wyciągam smoczka jak się bawi a jak jest ze Sebkiem to cały czas doi dyda , On nawet chetnie go oddaje , i chodzi bez , dopiero jak go gdzies dojrzy to zaczyna marudzic , ale z kolei jak chodzi bez dyda to wiecznie coś bierze do buźki , no i lelek , cały czas by łaził z pieluchą przy buźce , a jak mu ją zabiore to nawet skarpetke weźmie i się do niej tuli , nawet z papierkiem przy buźce potrafi chodzić ....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, dOgLoV napisał:

Ale to jest jak walka z wiatrakami bo ja młodemu wyciągam smoczka jak się bawi a jak jest ze Sebkiem to cały czas doi dyda , On nawet chetnie go oddaje , i chodzi bez , dopiero jak go gdzies dojrzy to zaczyna marudzic , ale z kolei jak chodzi bez dyda to wiecznie coś bierze do buźki , no i lelek , cały czas by łaził z pieluchą przy buźce , a jak mu ją zabiore to nawet skarpetke weźmie i się do niej tuli , nawet z papierkiem przy buźce potrafi chodzić ....

Ja tez chodzilam z jakimis szmatami przy buzi jak bylam mala :P

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, majoka napisał:

no widzisz heheh kiedyś z tego wyrosła :) chyba.....:P

A może nadal tak ma :D :P

 

Kurde ale jestem nieogarnięta , wolna sobota a dopiero co usiadłam ;( 

Nie mam na nic czasu , do tego stopnia że tydzien temu kupiłam sobie telefon i do dzisiaj nie miałam nawet czasu żeby go rozpakować i obejrzeć hehehehe

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, *Magda* napisał:

Nie wytrzymasz tyle :P

 

 

Próg spowalniający i Fabian aż klęknął tak ostro hamował :D

Muszę wytrzymać , inaczej mnie Sebek chyba spakuje i wywiezie do lasu :P

Hahahahaha zaliczył glebe :P a matka zamiast mu pomóc i wycałowac to fotke trzaskała :P

 

2 minuty temu, Ania :) napisał:

Kombinator mały :) 

Kombinator straszny , już nawet Sebek swierdził że młody jest nieznośny jak nie wiem :P

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, *Magda* napisał:

I bardzo dobrze ;) Niech się młody uczy życia :)

Ale z boku mogłam wyglądac na wyrodną matkę :P

Ja z reguły jak młody zaliczy glebe to go nie przytulam tylko go podnosze i mówie " nic się nie stało , nie ma co płakać , duży chłopak jesteś" i jak widzi że go nie lelam to przestaje płakać , chyba że widzę żę mocno się uderzył i leją się rokodyle lzy to wtedy go wezme i wycałuje ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...